پاتریک ارسال برای گاز گرفتن به عنوان محو لاتزیو از دست دادن در لچه

لچه با سری بدترین دفاع بود و یک گل زود هنگام مجاز برای faintest از هندبال, از دست رفته یک پنالتی اما هنوز هم ب

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

لچه با سری بدترین دفاع بود و یک گل زود هنگام مجاز برای faintest از هندبال, از دست رفته یک پنالتی اما هنوز هم به پایان رسید یک اجرا از شش راست شکست آنها به عنوان صعود از drop zone با اهداف Khouma Babacar و فابیو Lucioni.

یک هرج و مرج بازی که در آن لاتزیو led از طریق Felipe Caicedo اولیه هدف به پایان رسید و با 10 دقیقه از زمان اضافه شده است که شامل پاتریک را با کارت قرمز برای گاز گرفتن Guilio Donati بازو به چند بازیکن استدلال کرد.

لاتزیو و رنج را از داشتن یک تیم کوچک و ویران شده توسط صدمات ماند هفت امتیاز پشت سر رهبران یوونتوس پس از از دست دادن برای سومین بار در پنج بازی از فصل راه اندازی مجدد. Juve شد بازی در آث میلان بعد از آن در روز سه شنبه.

لچه یک نقطه بالا پایین سه بازی بیش از 18-قرار داده جنوا که میزبان ناپولی در روز چهارشنبه.

وجود درام از همان ابتدا به عنوان لچه را مارکو Mancosu پشت سر هم upfield و rifled چپ پا ضربه را به گوشه بالا بود اما chalked بعد از یک مدت طولانی VAR بررسی از آنجا که توپ خار Mancosu دست او به عنوان کنترل آن را در مرکز دایره.

تقریبا بلافاصله لچه دروازه بان گابریل تضعیف به عنوان او تلاش برای روشن شدن توپ و ارسال آن را مستقیما به مارکو پارلو و Caicedo به ثمر رساند به یک شبکه خالی در دقیقه پنجم.

که باید مناسب لاتزیو را در ضد حمله به سبک اما آنها به سمت چپ Babacar بینام به سر در فیلیپو Falco صلیب در نیم ساعت و سپس اذعان یک پنالتی در نیمه اول زمان توقف.

مارکو Calderoni صلیب ضربه پاتریک در بازوی او به عنوان بلوک به بلوک توپ و داور با اشاره به نقطه به عنوان Mancosu بود در مورد به ضربه او تصمیم گرفت به بررسی این حادثه است.

این تصمیم تایید شد و پس از دو دقیقه تاخیر اما Mancosu ظاهر پریشان و اخراج تلاش خود را در طول نوار.

لاتزیو را تسکین کوتاه بود به عنوان Lucioni رهبری لچه در مقابل از یک گوشه دو دقیقه پس از حاصل کار دو تیم.

گابریل atoned برای زودتر خود را اشتباه فوق العاده صرفه جویی از لوئیس آلبرتو بابی Adekanye و Sergej Milinkovic-Savic در حالی که لاتزیو مدافع Luiz Felipe هدر شد پاک کردن خط.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب