پرداخت GST غرامت اجازه می دهد Jharkhand به وضع مالیات در معدن برای دیدار با Covid چالش: David Soren به

PM Hemant سورن به نام برای ارائه یک مهلت قانونی دوره یک سال به دولت برای وام/بازپرداخت بدهی availed توسط آن از

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399
PM
Hemant سورن به نام برای ارائه یک مهلت قانونی دوره یک سال به دولت برای وام/بازپرداخت بدهی availed توسط آن از دولت مرکزی است.

Jharkhand وزیر David Soren روز دوشنبه مطرح شده با نارندرا نخست وزیر این موضوع از آشفتگی مالی مواجه توسط خود دولت با توجه به COVID-19 همه گیر به دنبال پرداخت GST جبران غرامت و اجازه می دهد از قدرت های ویژه برای تحمیل یک مالیات در معدن. سورن همچنین درخواست نخست وزیر برای تسریع بازگشت مهاجران به خود بومی متحده به خصوص Jharkhand در شیوه ای امن و مطمئن در پی اخیر اورنگبد قطار بدبختی که در آن 16 کارگران کشته شدند به گفته منابع ارشد در دفتر وزیر.
او مطرح دولت نگرانی در دور تازه رایزنی های بین نخست وزیر و CMs بر روی راه هایی برای تقویت COVID-19 مهار استراتژی و افزایش فعالیت های اقتصادی در یک کالیبره شیوه ای که 54 روز در سراسر کشور مستند نزدیک شدن پایان.

در پی مهاجرت معکوس اتفاق می افتد در Jharkhand, سورن به نام برای با 50 درصد افزایش در موجود MGNREGA کار دستمزد برای یک بعدی سال, منابع گفت. او همچنین با تاکید بر نیاز به استراحت فعلی دستمزد پرداخت هنجارها و اطمینان از پرداخت MGNREGA کارگران روزانه آنها گفت.

اخبار مرتبط

سورن نیز نامیده می شود برای حداقل 50 درصد افزایش در تایید کار بودجه و یا فرد روز توسط وزارت توسعه روستایی برای سال مالی 2020-2021. دولت مسئول به پرداخت کمک هزینه بیکاری تحت MGNREGA. در حال حاضر زمینه از رئیس جمهوری درخواست نخست وزیر به اجازه پرداخت کمک هزینه بیکاری به MGNREGA کارگران از مرکز به اشتراک گذاری از MGNREGA پروژه.

در پی تهی درآمد و وضعیت مالی دولت دولت, Jharkhand وزیر خواست دولت مرکزی به پرداخت GST جبران غرامت به دولت و در اولین گفت اجازه می دهد قدرت های ویژه ای به دولت تحمیل مالیات ویژه بر معدن. سورن نیز نامیده می شود برای ارائه یک مهلت قانونی دوره یک سال به دولت برای وام/بازپرداخت بدهی availed توسط آن از دولت مرکزی است.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن