مردم با اورژانس پزشکی می توانید e-عبور برای ورود به دهلی نو AAP دولت می گوید HC

این درخواست گفته بود کسانی که مشغول به کار در دهلی نو و ساکن در شورای ملی مقاومت مانند نویدا و Gurugram یا کشو

توسط HONARMANDKHABAR در 15 خرداد 1399
Delhi High Court, AAP government, COVID-19 lockdown, delhi UP border seal, e-pass, unlock 1, medical emergency, e-pass for medicalk emergency, covid 19این درخواست گفته بود کسانی که مشغول به کار در دهلی نو و ساکن در شورای ملی مقاومت مانند نویدا و Gurugram یا کشورهای دیگر هستند و محروم از حق خود به سود دولت مرکزی تجهیزات پزشکی مانند AIIMS در دهلی نو.

دادگاه عالی دهلی نو اطلاع داده شد که روز پنج شنبه توسط AAP دولت است که دستورالعمل آن برای COVID-19 مستند به مردم اجازه می دهد با شرایط اضطراری پزشکی برای ورود سرمایه های ملی با استفاده از e-تصویب خواهد شد که در دسترس به آنها.

دولت دهلی نو گفت: مدیریت بحران اقتدار (DDMA) صادر کرده است یک فرمان در ژوئن 1 با توجه به ممنوع و مجاز فعالیت در طول مرحله به مرحله بازگشایی – باز کردن 1 و دستورالعمل ها اجازه ورود به این سرمایه های ملی از کشورهای همسایه در مورد اورژانس پزشکی.

اخبار مرتبط

ارائه شده بود قبل از یک نیمکت از رئیس دادگستری D N پاتل و عدالت Prateek خیابان های اضافی ایستاده مشاور Sanjoy Ghose و مدافع Urvi Mohan ظاهر می شود برای دولت دهلی نو.

توجه به ارسال و DDMA منظور از ژوئن 1, نیمکت دفع درخواست توسط وکیل Kushagra کومار فوری به دنبال د-آب بندی دهلی مرزهای فعال شهروندان در شورای ملی مقاومت و یا کشورهای دیگر برای دسترسی به دولت مرکزی بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی در سرمایه های ملی.

در حالی که خلاصی از این موضوع دادگاه کارگردانی دهلی دولت برای آپلود ژوئن 1 سفارش در بخش های مختلف آن امروز وب سایت خود را در برجسته شیوه و باید آن را برجسته برای دسترسی آسان توسط شهروندان است.

AAP دولت باعث شده دهلی مرزها برای یک هفته شروع ژوئن 1 و وزیر Arvind Kejriwal گفته بود که لحظه ای ما باز کردن مرزها مردم از سراسر کشور خواهد آمد به دهلی نو برای درمان. دهلی بیمارستان ها باید متعلق به مردم دهلی نو.

دهلی نو-Gurugram دهلی نو-Ghaziabad و دهلی نو-نویدا مرزها بسته برای یک هفته. تنها ضروری ارائه دهندگان خدمات اجازه خواهد داشت و کارکنان می تواند عبور از مرز با نشان دادن کارت شناسایی و یا کارت شناسایی Kejriwal گفته بود.

این درخواست گفته بود کسانی که مشغول به کار در دهلی نو و ساکن در شورای ملی مقاومت مانند نویدا و Gurugram یا کشورهای دیگر هستند و محروم از حق خود به سود دولت مرکزی تجهیزات پزشکی مانند AIIMS در دهلی نو.

"منظور از دولت دهلی نو است که نه تنها غیر انسانی و غیر قانونی اما استبدادی در طبیعت است. به جای ایجاد زیرساخت های پزشکی و کار برای اطمینان از امکانات پزشکی آن است که آب بندی مرزها و در نتیجه توقف مردم از availing امکانات پزشکی در دولت مرکزی بیمارستان در دهلی نو" آن را ساختند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب