پپرونی صلیب شکسته شوک اوهایو زن و شوهر; دو Little Caesars کارکنان اخراج

ژوئن 30 زمانی که مه آلود Laska افتتاح غذای آماده و پیتزا, اولین چیزی که او متوجه شده بود که آن را قطعه قطعه. س

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

ژوئن 30

زمانی که مه آلود Laska افتتاح غذای آماده و پیتزا, اولین چیزی که او متوجه شده بود که آن را قطعه قطعه.

سپس او و همسرش را دیدم که پپرونی تکه شده بود و مرتب در شکل یک صلیب شکسته.

زمانی که آنها متوجه آنچه در آن بود که زن و شوهر از Middlesburg ارتفاعات اوهایو بودند "فقط سکوت" او به رویترز گفت پس از ارسال یک تصویر در رسانه های اجتماعی از پیتزا که او گفت: آمد, از, Little Caesars.

بسیار خشمگین نازی نماد آنها در حال تلاش برای بازگشت پیتزا اما هیچ پاسخی دریافت نکرده پس از تماس با فروشگاه که بسته شده بود.

Little Caesars, جهان سوم بزرگترین پیتزا زنجیره تماس آنها را روز بعد به عذر خواهی برای این حادثه.

آن گفت: کارکنان خود را تا به حال مراجعه کننده به ساخت پیتزا به عنوان یک شوخی و آن را هرگز قرار بود به فروش می رسد. دو نفر از کارکنان بوده است اخراج Laska به نقل از این شرکت عنوان کرد و گفت.

رسانه های محلی به نقل از یک بیانیه از Little Caesars محکوم کردن نژادپرستی و تایید sackings. این شرکت نبود فورا در دسترس است برای نظر بیشتر.

Laska گفته جیسون خریداری کرده بود این پیتزا که در حال حاضر آماده شده است درست قبل از زمان بسته شدن.

او گفت که او احساس ختم نمی شد رضایت بخش گام با توجه به شدت از 'شوخی' شد اما هنوز مطمئن شوید که چه دیگر عمل او و جیسون می تواند گرفته اند.

"این نوع از نفرت در حال گسترش در اطراف و نه جدی گرفته شود این است که چرا جهان در حال تبدیل شدن به طوری تقسیم شده," او اضافه شده است.

"در آب و هوا امروز یک حرکت مانند این است که کاملا غیر قابل قبول ... امیدوارم این دو مسئول یادگیری یک درس با ارزش از این. گسترش عشق و نه نفرت."— ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب