PNB مالی مسکن با هدف کاهش هزینه های عملیاتی هزینه های 5-10 ٪

این شرکت قصد دارد به تعطیل هشت شعبه در FY21.توسط Ankur Mishraدر یک پیشنهاد به عامل کاهش هزینه های 5-10 ٪ در FY

توسط HONARMANDKHABAR در 6 مرداد 1399
این شرکت قصد دارد به تعطیل هشت شعبه در FY21.

توسط Ankur Mishra

در یک پیشنهاد به عامل کاهش هزینه های 5-10 ٪ در FY21, PNB مسکن دارایی در نظر دارد به تخلیه دفتر خود در Bandra-Kurla پیچیده (BKC) در بمبئی و توجیه شعب در شهرستانها. Neeraj Vyas, مدیر عامل و مدیر اجرایی گفت: ف BKC دفتر بود 'گسترده' دفتر شرکت به مشتریان. "پس از ما گرفته اند تصمیم به تمرکز بر روی خرده فروشی و نه امور مالی شرکت ما تصمیم گرفته اند که ما را تخلیه آن است. آن هزینه های بسیار بالا برای ما است."

اخبار مرتبط

این شرکت قصد دارد به تعطیل هشت شعبه در FY21. آن است که برنامه ریزی برای توجیه دفاتر تنها در شهرستانها با داشتن بیش از یک شاخه. "اگر ما در حال بستن شاخه های این به آن معنا نیست که ما در حال ترک شهر" Vyas گفت.

او گفت که این شرکت انتظار به پرداخت حدود 13,000 تومان کرور روپیه وام در مالی جاری و می بیند تقاضا چیدن تا در دو ماه آینده. این شرکت قبلا در یک 9.6% در سال در سال (y-o-y) و کاهش در آن تثبیت سود خالص به تومان 257.2 کرور با توجه به شش سال اخیر پرداخت میان Covid. مجموع پرداخت در ماه ژوئن سه ماهه بود در 694 تومان کرور روپیه 90 درصد کاهش در سال در سال.

این شرکت با توجه اضافی در بازیابی. "ما ایجاد یک درمانی گروه مدیریت در گذشته یک ماه است که به طور مستقیم گزارش به مدیریت بدون هر نوع سلسله مراتب" Vyas گفت.

این شرکت همچنین سنجاق امید در حقوق موضوع 1,500 تومان-1,700 کرور در مالی جاری. "ما در انتظار یک تصمیم گرفته شود توسط PNB ماه آینده" Vyas گفت.

در استراتژی برای FY21, Vyas گفت: "این شرکت ادامه خواهد داد و تمرکز خود را بر بهبود نقدینگی, فروش پایین از شرکت های بزرگ کتاب هزینه عقلانی و تقویت ترازنامه خود را."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن