فشار بر انگلستان, مشاور ترک بیش از 'نقض' محدودیت

لندن, مارس 24 نخست وزیر بوریس جانسون بالا aide مواجه است افزایش فشار برای استعفا به عنوان بیشتر اتهامات پدید آ

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399

لندن, مارس 24

نخست وزیر بوریس جانسون بالا aide مواجه است افزایش فشار برای استعفا به عنوان بیشتر اتهامات پدید آمده در روز یکشنبه او را نقض Covid مستند قوانین.

دومینیک کامینگز که جانسون رئیس استراتژی مشاور در شماره 10 خیابان داونینگ در روز شنبه در دفاع از 250 مایل سفر به خانه پدر و مادر در دورهام در شمال شرق انگلستان به عنوان "معقول و منطقی و قانونی" و نخست وزیر بریتانیا تا کنون گیر او با خیابان داونینگ تکرار همان خط است.

اما جانسون در حال حاضر چهره یک شورش از درون خود را محافظه کار نمایندگان مجلس بر تصمیم خود به گونی کامینگز به عنوان تازه اتهامات جدیدی از دستیار ساخت تکرار سفرهای نقض دولت stay-در-خانه راهنمایی برای جلوگیری از گسترش این ویروس مرگبار است. این 'آبزرور' و 'یکشنبه آینه' گزارش داد که کامینگز دیده می شد در شمال شرق انگلیس در دو بیشتر موارد پس از دوره نقاهت بعد از خود COVID-19 علائم و بازگشت به کار در لندن است. خیابان داونینگ مارک گزارش به عنوان "نادرست". اما backbench حزب محافظه کار MP و رئیس سابق اروپایی گروه پژوهشی (ERG) استیو بیکر به نام برای کامینگز به استعفا. "در این کشور نمی توانیم این خزعبلات این پانتومیم, Dominic باید بروید و ما باید با حرکت در" او به بی بی سی گفت. . — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب