شاهزاده اندرو و ما دادستان در عرق اختلاف بیش از اپستاین مورد

در ماه مارس جفری S برمن آمریکا وکیل در منهتن در زمان غیر معمول مرحله از اعلام در یک کنفرانس خبری که سلطنتی بری

توسط HONARMANDKHABAR در 20 خرداد 1399

در ماه مارس جفری S برمن آمریکا وکیل در منهتن در زمان غیر معمول مرحله از اعلام در یک کنفرانس خبری که سلطنتی بریتانیا بود "به طور کامل بست" در کمک به پرس و جو. وی دو ماه پس از برمن شکایت کرده است که شاهزاده بود ارائه "صفر همکاری" در این مورد است.

در روز دوشنبه اطلس تیراندازی تشدید با شاهزاده وکلا گفت: در بیانیه ای از لندن که او موافقت کرده بود سه بار برای کمک به نیویورک دادستان اگر شرایط خود را با یک بیانیه نوشته شده است و نه با نشستن برای مصاحبه.

در این بیانیه شاهزاده وکلای متهم برمن با نام گمراه کننده عمومی با "نادرست" نظرات در مورد شاهزاده که "باید ساخته شده است." آنها همچنین پیشنهاد کرد که برمن و دیگر ما دادستان امیدوار به حمام افتاب گرفتن در محل موردتوجه وتماشای عموم با صدای بلند و بارها و بارها حمله به اندرو.

"آنها شاید به دنبال تبلیغات به جای پذیرش کمک اتمام حجت," شاهزاده وکلا نوشت.

در ساعت برمن به ضرب گلوله به صدور یک بیانیه از خود که در آن او به طور موثر به نام اندرو دوک یورک دروغگو.

"امروز شاهزاده اندرو دوباره به دنبال به تصویر کشیدن خود را به دروغ به عنوان مشتاق و مایل به همکاری با جریان فدرال تحقیقات جنایی را به قاچاق جنسی و مرتبط با جرائم" برمن نوشت.

"اگر شاهزاده اندرو در واقع جدی در مورد همکاری با ادامه تحقیقات فدرال," برمن افزود: "ما درها را باز باقی می ماند و ما در انتظار کلمه از زمانی که ما باید انتظار او است."

این دوئل missives ظهور به عنوان رسانه های بریتانیا گزارش داد که برمن را مطرح کرده بود که این سهام در آن درگیری با شاهزاده با صدور یک درخواست رسمی به انگلیسی, دفتر خانه به دنبال کمک خود را در به دست آوردن یک مصاحبه با او.

دادگستری آمریکا در نیویورک و واشنگتن را تایید نمی کنند که آیا این درخواست که شناخته شده است به طور رسمی به عنوان یک متقابل کمک های حقوقی, نرم افزار ساخته شده بود. (در مصاحبه با فاکس نیوز روز دوشنبه دادستان کل ویلیام Barr گفت هیچ برنامه ای برای استرداد شاهزاده, اما که دادستان فدرال امیدوار بود که او را "با ارائه برخی شواهد است.")

اگر مقامات بریتانیا بودند به اعطای چنین برنامه برمن و اعضای کارکنان خود را می تواند در جلوگیری از پیچیدگی از تلاش برای حکم شهادت از اندرو یک شهروند خارجی که زندگی در خارج از ما صلاحیت.

تحت متقابل کمک های حقوقی معاهدات دولت بریتانیا می تواند وادار شاهزاده برای ارسال به مصاحبه خود را با مقامات اگر او بودند به قوت خود باقی بماند در امتناع از اعطای یک دادستان فدرال در نیویورک است.

بن بست شده است در اثر از ماه نوامبر هنگامی که اندرو به آنچه که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک فاجعه تلویزیونی در گفتگو با بی بی سی در مورد رابطه طولانی با اپستین که خودش را کشته بود در تابستان گذشته در یک زندان فدرال در منهتن در حالی که در انتظار محاکمه در رابطه جنسی, قاچاق و توطئه اتهامات عنوان شده علیه. اپستاین قبلا التماس کرد گناه را به دولت جنسیت اتهام جرم در فلوریدا در سال 2008 بوده و محکوم به 13 سال در زندان ،

اندرو 60 گفت: در مصاحبه بی بی سی است که او نمی تواند "نور" برای ما مأموران اجرای قانون در اپستین فعالیت خود را به خاطر این دو تا به حال صرف تنها چند روز در یک زمان با هم. او همچنین گفت که او را به مشورت با وکلای خود قبل از شهادت تحت سوگند در مورد رابطه اش با اپستاین.

شاهزاده پاسخ در مصاحبه شوکه بسیاری از بینندگان که گفت که او تکذیب سوء رفتار جنسی بودند unpersuasive و که او به نظر می رسید که کمی همدردی اپستین مقتولین.

پس از این مصاحبه پخش شد شاهزاده ناگهان اعلام کرد که او به پله از زندگی عمومی ظاهرا از یک نگرانی است که بی بی سی ظاهر تهدید می تواند به شهرت و خیریه کار از کل خانواده سلطنتی بریتانیا.

در یک بیانیه عمومی در این زمان او همچنین گفت: "البته من مایل به کمک به هر انتظامی مربوطه با تحقیقات خود را در صورت نیاز."

مدت کوتاهی پس از اپستاین مرگ برمن در بیانیه ای گفت که پرس و جو به یک اتهام جنسی-قاچاق توطئه که منجر به اتهامات جدید علیه سرمایه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید و دادستان متعهد شدند به ایستاده برای "شجاع زنان جوان" که برمن گفت: اپستاین تا به حال مورد آزار قرار گرفته. بار نیز قول داد به اتهامات جنایی علیه هر کسی که کمک کرد اپستاین در هر جنس قاچاق طرح.

آمریکایی دادستان همچنین ممکن است بخواهید به صحبت با اندرو به دلیل دوستی خود را با Ghislaine ماکسول یک شخص مقتدر در جامعه و اپستین زمانی ، او متهم شده است که در پرونده های حقوقی ثبت شده توسط زنانی که می گویند آنها اپستین قربانیان اقدام خود را به عنوان بالا کارگزینی گرداندن مراکز فساد دختران و زنان جوان برای او به سوء استفاده جنسی.

ماکسول که هرگونه تخلف یکی از چهار زن که به عنوان امکان co-توطئه گران و اعطا مصونیت از تعقیب در یک به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار plea bargain که اپستاین زده با دادستان فدرال در فلوریدا در یک مورد که قبل از او در سال 2008 محکومیت.

برمن آخرین ادعا که اندرو اتحاد عمل در ایمان بد در ارائه خود را علنا به عنوان تعاونی به خود جلب کرد یک واکنش تند از شاهزاده مشاوران. آنها متهم برمن از عبور خود را محرمانه قواعد بار سوم و بیشتر فرسایش اعتماد السلطنه در وزارت دادگستری تمایل به مقابله با او صادقانه میگویم.

"آن را رک و پوست کنده سردرگم" یکی از شاهزاده مشاوران گفت.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de