Priti پاتل بازدید در مخالفت نمایندگان مجلس برای 'نژادپرستانه' حمله

در لندن ژوئن 28 خانه انگلستان کار Priti پاتل روز یکشنبه با آمریکا در مجلس از مخالفت حزب کارگر بودن "نژادپرستان

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

در لندن ژوئن 28

خانه انگلستان کار Priti پاتل روز یکشنبه با آمریکا در مجلس از مخالفت حزب کارگر بودن "نژادپرستانه" در درمان خود را از او.

ردیف ظهور بعد از یک گروه از اقلیت های قومی کار نمایندگان مجلس از جمله هند-منبع نمایندگان مجلس Virendra Sharma, قهوهای مایل به زرد Dhesi, Preet Kaur Gill, والری واز, Seema Malhotra و نادیا Whittome نوشت به هند-منشاء وزیر کابینه در اوایل این ماه متهم او را از تلاش برای سرکوب ضد نژادپرستی مبارزه با بازگویی گذشته خود را تجربه نژادپرستی در مجلس.

'Black Lives Matter' تظاهرات برگزار شده است در سراسر جهان پس از آمریکا شهروند جورج فلوید درگذشت در بازداشت پلیس در مه 25.

"در درجه اول به دلیل آنها را به موضع و موقعیت است که من فقط نمی مطابق با خود ایده قبلی و یا کلیشه ای نظر چه یک اقلیت های قومی باید برای ایستادن و نمایندگی گفت:" پاتل در مورد سوال 'اسکای نیوز' در مورد ردیف.

پرسید: اگر او احساس می کند هدف حمله جناح چپ کارگری است چرا که او بخشی از حزب محافظه کار به عنوان یک اقلیت قومی او گفت: "به وضوح در مورد کسانی که کار نمایندگان مجلس آنها را به سادگی انجام دهید. که در خود نژادپرست است. آن است که بسیار ناامید کننده من هستم رفتن به شان و مقام دادن که نامه هر بیشتر".

نامه مورخ 11 ژوئن و امضا شده توسط 30 حزب کارگر نمایندگان مجلس را متهم کرده بود که پاتل از "gaslighting بسیار واقعی نژادپرستی" در مواجهه با جوامع در انگلستان است.

Gaslighting اشاره به یک فرم از دستکاری روانی که در آن بذر تردید کاشته شده در برابر یک ایده خاص.

پاتل بود در پاسخ نامه ای عمومی در توییتر با پیام: "من نمی خواهد سکوت توسط @UKLabour نمایندگان مجلس که در ادامه به اخراج سهم از کسانی که نمی مطابقت به مشخصات خود را از چگونه اقلیت های قومی باید رفتار کنند".

پرداختن به مجلس عوام در اوایل این هفته در پاسخ به درگیری های خشونت آمیز بین زندگی ماده ضد نژادپرستی معترضان و افسران پلیس پاتل به حال محکوم به خشونت اعمال شده توسط یک اقلیت از معترضان که او گفت: می خواهم صورت عدالت است.

در مواجهه با مخالفت حزب کارگر MP که آیا وزیر به طور کامل درک "خشم و سرخوردگی" احساس ضد نژادپرستی تظاهرات در اعتراض به کشتار وحشیانه آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید در بازداشت پلیس در آمریکا پاتل انتقام با اشاره به تجارب خود در حال رشد به عنوان یک اقلیت قومی در بریتانیا است.

وزیر به دنیا آمد و به گجراتی-منشاء پدر و مادر که فرار اوگاندا برای بریتانیا زمانی که دیکتاتور عیدی امین اخراج آسیایی ها از این کشور آفریقایی در اوایل دهه 1970 تا به حال گفت: "که بر اساس آن باید شده اند بسیار متفاوت صفحه اصلی وزیر امور خارجه که به عنوان یک کودک بود و اغلب به نام یک ایرانی در زمین بازی; بسیار متفاوت دبیر خانه بود که به لحاظ نژادی سکس در خیابان و یا حتی توصیه به رها کردن او نام خانوادگی و استفاده از شوهرش را به منظور پیشبرد حرفه خود را... بنابراین وقتی که می آید به نژادپرستی و تبعیض تحمل یا عدالت اجتماعی من را نمی خواهد سخنرانی از طرف دیگر از خانه".

در شکایت نامه کار نمایندگان مجلس خواستار آن شدند که پاتل "بازتاب" در کلمات او و تاثیر آن تا به حال نسبت به سیاه و جوامع در انگلستان است.

"سازه های نژاد پرستی و نفرت و برابری بسیاری از لایه ها و در نتیجه در حالی که درست است وجود دارد برخی از تجارب نژادپرستی است که همه ما نیز وجود دارد برخی از تجارب نژاد پرستی که همه ما فراموش نمی چهره" خواندن نامه. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن