معترضان در ریچموند پاره کردن یکی دیگر از مؤتلفه مجسمه

Richmond, ژوئن 17 تظاهرکنندگان در ریچموند, ایالات متحده آمریکا, پاره کردن یکی دیگر از مؤتلفه مجسمه در شهر شنبه

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399

Richmond, ژوئن 17

تظاهرکنندگان در ریچموند, ایالات متحده آمریکا, پاره کردن یکی دیگر از مؤتلفه مجسمه در شهر شنبه شب در رسانه های خبری گزارش شده است.

این Howitzers بنای تاریخی واقع در نزدیکی کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه مونرو پارک پردیس سرنگون شد و پس از معترضان که صرف شب در راهپیمایی باران با استفاده از یک طناب به جلو و آن را از پایه آن.

رنگ-مجسمه هایش دیده می شد رو به پایین بر روی زمین به عنوان باران ادامه داد: یک شبه در ویرجینیا, شهرستان پایتخت با توجه به تصویری از Richmond Times-Dispatch.

این سومین مؤتلفه مجسمه و چهارم بنا به پاره کردن تظاهرکنندگان در ویرجینیا پس از اعتراضات بین المللی فوران پس از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از او دوخته بود به پیاده رو توسط یک سفید مینیاپولیس افسر فشرده زانو خود را به Floyd گردن.

مجسمه رئیس جمهور کنفدراسیون جفرسون دیویس و مؤتلفه ژنرال کارتر ویلیامز Wickham و همچنین کریستف کلمب بودند سرنگون توسط تظاهرکنندگان در هفته های اخیر.

معترضان در ریچموند آغاز ماه مارس خود را سه شنبه شب برای دفاع از حذف همه متفق مجسمه ایجاد یک غیر نظامی بررسی در هیئت مدیره بیش از اقدامات پلیس و defunding پلیس در میان چیزهای دیگر, Richmond Times-Dispatch گزارش شده است.

قبل از آن سرنگونی این Howitzers بنای تاریخی نشان داد مؤتلفه artilleryman ایستاده در مقابل یک تفنگ. این بنا در سال 1892 به تتم شهر جنگ داخلی واحد توپخانه با توجه به دانشنامه ویرجینیا. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب