تظاهرات خشونت گسترش به دستگیری مینه سوتا پلیس بیش از جورج فلوید مرگ نتواند به دلجویی از تظاهرکنندگان

آتلانتا, مارس 30 تظاهرکنندگان راهپیمایی متوقف ترافیک و در برخی موارد شدت انتقاد کرد خشونت در پلیس به تظاهرات ف

توسط HONARMANDKHABAR در 10 خرداد 1399

آتلانتا, مارس 30

تظاهرکنندگان راهپیمایی متوقف ترافیک و در برخی موارد شدت انتقاد کرد خشونت در پلیس به تظاهرات فوران جمعه در ده ها تن از شهرستانها پس از کشتن جورج فلوید پس از یک افسر فشرده یک زانو را به گردن او در حالی که او را به زندان در مینه سوتا است.

در شهر فینیکس, دنور, لاس وگاس, لس آنجلس و فراتر از آن هزاران نفر از معترضان انجام شده نشانه هایی که می گوید: "او گفت من نمی توانم نفس بکشم. عدالت برای جورج."

آنها شعار می دادند "نه عدالت بدون صلح" و "می گویند نام خود را. جورج فلوید."

پس از ساعت ها از تظاهرات مسالمت آمیز در مرکز شهر آتلانتا برخی از تظاهرکنندگان ناگهان تبدیل به خشونت فوق العاده ماشین پلیس تنظیم یکی در آتش, اسپری نقاشی یاد آرم ثبت نام در سی ان ان دفتر مرکزی و شکستن را به یک رستوران. جمعیت حلیم افسران با بطری شعار "ترک شغل خود را".

حداقل سه افسر پلیس زخمی شد و متعدد وجود دارد, دستگیری آتلانتا سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. کامپوس گفت: معترضان به ضرب گلوله BB اسلحه در افسران و پرتاب آجر و بطری و چاقو در آنها.

مردم به تماشای این صحنه از پشت بام برخی از خنده به عنوان درگیری آغاز شد.

تظاهر کنندگان نادیده گرفته و پلیس خواسته های به پراکنده. برخی از معترضان به شهر منتقل عمده بین ایالتی شاهراه سعی کنید برای جلوگیری از ترافیک.

شهردار Keisha لنس کف شور خطاب به معترضان در یک کنفرانس خبری گفت: "این یک اعتراض است. این است که در روح مارتین لوتر کینگ جونیور"

"شما disgracing شهر ما," او گفت: معترضان. "شما disgracing زندگی جورج فلوید و هر فرد دیگری که کشته شده در این کشور است. ما بهتر از این. ما بهتر از این به عنوان یک شهر است. ما بهتر از این را به عنوان یک کشور است. رفتن به خانه به خانه."

پایین بود و flanked توسط خواننده های رپ T I و قاتل مایک و همچنین به عنوان دختر پادشاه, Bernice پادشاه.

Killer Mike گریه به عنوان او صحبت کرد.

"ما باید بهتر از این لحظه. ما باید بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما. چرا که اگر ما از دست دادن آتلانتا آنچه که باید ما رو?" او گفت:.

پس از شهردار کف درخواست کرد برای آرام کردن خشونت ادامه یافت. بیشتر اتومبیل های آتش یک استارباکس شکست شد تا ویندوز از College Football Hall of Fame شکسته شد و یاد Omni هتل تخریب شد.

در بروکلین جمعیت تظاهر کنندگان شعار می دادند در افسران پلیس اندود شده تا در خارج از مرکز بارکلیز. وجود دارد چند لحظه از مبارزه به عنوان برخی در جمعیت تحت فشار قرار دادند در برابر موانع فلزی و پلیس تحت فشار قرار دادند.

نمرات از آب بطری های پرواز از جمعیت به سمت ماموران و در عوض پلیس با اسپری در یک چشم-تحریک کننده های شیمیایی در این گروه دو بار.

نام سیاه و سفید از مردم کشته شده توسط پلیس از جمله فلوید و اریک گارنر که در استاتن آیلند در سال 2014 بودند نشانه های انجام شده توسط کسانی که در جمعیت و در خود پرداختند.

"این وظیفه من به اینجا" گفت: Brianna Petrisko در میان کسانی که در فولی مربع در پایین منهتن که اکثر آنها با پوشیدن ماسک در میان coronavirus بیماری همه گیر.

"کشور ما یک بیماری. ما باید از اینجا. این تنها راهی است که ما در حال رفتن به شنیده می شود."

در هوستون که در آن جورج فلوید رشد چند هزار نفر بسیج در مقابل شهرستان سالن. پلیس تا به حال ظاهرا به بازداشت یک زن که تا به حال تفنگ و تا به حال سعی کردم به استفاده از آن برای تحریک جمعیت است.

جیمی Ohaz, 19 آمد از نزدیکی شهر ریچموند, Texas.

"سوال من این است که چگونه بسیاری از چگونه بسیاری از بیشتر است ؟ من فقط می خواهم به زندگی می کنند در آینده ای که در آن همه ما در آرامش زندگی می کنند و ما نه مظلوم."

فلوید هوستون مادری که تا به حال کار کرده و امنیت را برای یک کلوپ شبانه دستگیر شد به اتهام استفاده از پول تقلبی در فروشگاه برای خرید سیگار در روز دوشنبه. یک کارمند که به نام پلیس توصیف مشکوک که احتمالا مست, سکس با توجه به متن رسمی از تماس.

گرافیک فیلم نشان می دهد فلوید نفس نفس زدن برای هوا و شفاعت برای کمک به او بارها و بارها آغاز, "لطفا, من نمی توانم نفس بکشم" در حالی که جمعیت نگران تماشاگران فریاد زد پلیس به اجازه مرد ،

افسر پلیس به زانو در Floyd گردن برای 8 دقیقه و 46 ثانیه و با توجه به یک گزارش کالبد شکافی. پزشکی محققین دریافتند این ترکیب تاثیر بودن مهار توسط پلیس اساسی شرایط بهداشتی و هر بالقوه باده در سیستم خود را به احتمال زیاد منجر به مرگ او.

 APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن