راهنمای خرید کاناپه بادی ارزان و پرفروش + قیمت روزانه

جنس تشکیل دهنده کاناپه بادی اینتکس از پی وی سی ضخیم با مقاومت بالا طراحی شده و روکش آن از مخمل ضد تعریق ساخته

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

جنس تشکیل دهنده کاناپه بادی اینتکس از پی وی سی ضخیم با مقاومت بالا طراحی شده و روکش آن از مخمل ضد تعریق ساخته شده که بسیار نرم و انعطاف پذیر است و در طولانی مدت میتوان از آن استفاده کرد . بعد از باد شدن خود به خود تبدیل به یک کاناپه نرم و راحت می شوند. این نوع متریالبا وجود داشتن ضخامت بالا از انعطاف بسیار خوبی برخوردار بوده تا در زمان جمع شدن حجم کمی را به خود گرفته و در نهایت حمل راحت تری را با کمترین اشغال فضا داشته باشد. این محصول را می توانید در کمتر از یک دقیقه، بدون نیاز به پمپ باد و با چرخاندن در هوا در یک خط مستقیم باد کرده و سپس با بستن سر کاناپه بادی آماده استفاده می شود، کافیست دو تکه نشکن که روی درب چادر دوخته شده است را به یکدیگر متصل کنید و چند بار آن را لول کنید، سپس از دو سر همین دوتکه، دو بست دیده میشود که آن ها را در هم فرو ببرید تا باد خارج نگردد. خالی کردن این محصول براحتی با درآوردن دریچه های پستونکی صورت میگیرد، نازل پمپ باد را بداخل دریچه فرو کرده تا سوپاپ برگشت هوا به عقب رود و اجازه خروج باد را پیدا کند، اگر پمپ باد شما برقی یا از نوع دستی سایز 2 و3 یا پدالی باشد عمل معکوس کردن را دارد که سریع تر باعث تخلیه باد این کاناپه میشود.

هر نوع پمپی که برای این کاناپه بادی تختخوابشو یکنفره تهیه کرده باشید این محصول را نصب میکند، همه به یک صورت این محصول را باد میکنند، نازل کوچکتر پمپ باد را که همان سایز میانی است به داخل هر سه دریچه باد را به ترتیب قرار داده تا کل محصول باد شود، برای اینکار ابتدا دریچه های باد پستونکی را با دست درآورده و بعد از باد شدن محصول آنها را میبندیم، نکته مهمی که در اینجا وجود دارد این است که دریچه های پستونکی باید با فشار دو انگشت تا انتها به یکدیگر چسبانده شوند، بعد از اینکه این دریچه ها روی یکدیگر قرار گرفتند با فشار دست کُل دریچه را بداخل بدنه کاناپه بادی یک نفره فرو ببرید، این کار به این دلیل است که اگر برخوردی با بدنه صورت گیرد دریچه باد شُل نشود. رویه کالا از طرح چرم استفاده شده است تا حس یک مبلمان خانگی شیک و زیبا را به شما القاء کند. ویژگی دیگر در طراحی بدنه، ساختار مواج رویه این محصول بوده که علاوه بر پوشش بهتر اعضای بدن با عبور جریان هوا مانع از تعریق بالای افراد خواهد شد. این محصول قابلیت تبدیل به تخت و تشک پشتی دار را داشته و رویه ای کاملا ضد تعریق دارد. This post was  do​ne by G​SA C on tent G en​erator DEMO.

برای استفاده در حالت شیبدار نیز باید این کاناپه یکنفره را رو به پشت انداخت که با این کار نیز میتوان آن را با سه حالت استفاده کرد. به دلیل وجود تاج صدفی ارتفاع آن در حالت کاناپه به 45 سانتی متر میرسد. این شرکت بزرگ انواع کاناپه بادی تخت شو یک نفره 68565 , کاناپه بادی دو نفره 68566 , کاناپه بادی چهار نفره , کاناپه بادی ال 68575 , کاناپه بادی سه نفره , کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره , کاناپه بادی تخت خواب شو دو نفره , کاناپه بادی تمام مخمل , کاناپه بادی چرم , کاناپه بادی تاج دار , کاناپه بادی کوسن دار را در رنگ های مشکی , سفید , کرمی , طوسی , خاکستری , سبز یشمی , مشکی سبز , مشکی آبی , مشکی نارنجی , سرمه ای سفید , آبی , سبز زیتونی , خاکستری مشکی , سفید آبی , و در طرح های مختلف تولید میکند . انواع کاناپه بادی تخت خواب شو یک نفره و کاناپه بادی دو نفره رنگ مشکی و مدل کاناپه ال 4 نفره با رنگ کرم و کاناپه باد تاج دار که در شرکت اینتکس تولید میشوند ویژه استفاده در مکان های عمومی و شخصی هستند که در زمان کمی قابلیت باز و بسته شدن را دارند و از نظر استاندارد کاملا طبی و راحت هستند .

طراحی دسته ها به بدنه اصلی و پشتی نیز جداگانه متصل می باشد، همچنین یک تشک بادی نیز زیر قرار داده شده که کل کاناپه بادی را دو تکه می کند، البته با لایه ای از پلاستیک فشرده به بدنه اصلی وصل می باشد. برای تبدیل کردن مدل های کاناپه بادی بست وی کافیست قسمت زیر پای این محصول را که با یک تکه پی وی سی بقسمت نشینمنگاه تختخوابشو متصل شده است تا کرده و زیر بگذارید، این محصول دارای دریچه های بادی مجزا از نوع پستونکی بزرگ است که باعث ثبات بیشتر میشود و در ضمن اگر نیاز به ایجاد فضای بزرگ تر بهنگام خواب روی این محصول شد میتوان قسمت پشتی آن را خالی کرد تا این فضا ایجاد شود، دو دسته جهت استفاده روی دو قسمت کناری این محصول تعبیه شده است که در واقع این دو عرض محصول را کم میکنند و اگر برای خوابیدن نیاز به جای بیشتری شود میتوان قسمت دسته ها را زیر پا قرار داد.

آخرین مطالب