راجستان دولت در بحران زندگی می کنند به روز رسانی: کنگره مقننه نشست در 10:30 am, Sachin خلبان بعید به حضور

راجستان وزیر Ashok Gehlot و معاون او Sachin خلبان ( عکس فایل PTI)کنگره قانونگذاری حزب جلسه برگزار خواهد شد در

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399
راجستان وزیر Ashok Gehlot و معاون او Sachin خلبان ( عکس فایل PTI)

کنگره قانونگذاری حزب جلسه برگزار خواهد شد در 10: 30 am و حزب اتحاد صادر شلاق درخواست تمام MLAs به حضور در آن است. این جلسه برگزار خواهد شد در وزیر Ashok Gehlot در جیپور. کنگره در راجستان-شارژ Avinash Pande گفت: سخت انضباطی اقدام خواهد شد در برابر کسانی که پرش نشست. "عمل خواهد شد در برابر کسانی که جست و خیز نشست" Pande گفت. با توجه به تلویزیون, گزارش, Sachin خلبان بعید است که برای حضور در این نشست است. او اردو در دهلی نو همراه با MLAs وفادار به او. گزارش ها می گویند خلبان ادعا کرده است پشتیبانی از 30 MLAs. این کنگره از سوی دیگر گفته 109 MLAs باید امضای نامه ای حمایت از رئیس جمهوری Ashok Gehlot. Pande گفت: برخی دیگر از MLAs هستند در تماس با Gehlot و آنها را نیز ثبت نامه. در ضمن کنگره رییس جمهور موقت سونیا Ganndhi است deputed ارشد رهبران حزب سونیا گاندی و آجی Maken به جیپور.

کنگره رهبر Avinash Pande گفت: شلاق صادر شده است به تمام حزب MLAs درخواست از آنها برای حضور در کنگره مقننه نشست در 10: 30 am. "عمل خواهد شد در برابر کسانی که جست و خیز نشست" Pande گفت.

کنگره رهبر Avinash Pande روز دوشنبه گفت: 109 MLAs باید امضای نامه ای حمایت از رئیس جمهوری. Pande تمام هند کنگره کمیته (AICC) دبیر مسئول راجستان گفت: برخی دیگر از MLAs هستند در تماس با Gehlot و آنها را نیز ثبت نامه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن