Redington هند امتیاز: خرید — Covid-19 آمار نشان میدهد در سه ماهه پایانی

تأمین نسبت به پیشرفت در ProConnect کسب و کار کشیده و در غیر این صورت قوی سودآوری است.Redington هند (Redington)

توسط HONARMANDKHABAR در 26 خرداد 1399
تأمین نسبت به پیشرفت در ProConnect کسب و کار کشیده و در غیر این صورت قوی سودآوری است.

Redington هند (Redington) گزارش underwhelming Q4FY20 رشد درآمد حاصل از 0.7% y-o-y (vis-a-vis خیابان 7 درصد برآورد) با توجه به مستند. این شرکت برای مقابله با اثرات بد این مستند از طریق کنترل هزینه و سرمایه در گردش (توسط چهار روز). علاوه بر این مدیریت است نه دیدن چالش ها در مجموعه های آشکار از Rs 12.7-bn بنیاد سینمایی فارابی نسل در Q4FY20. تأمین نسبت به پیشرفت در ProConnect کسب و کار کشیده و در غیر این صورت قوی سودآوری است.

به طور کلی با وجود رشد درآمد با چالش های مشتاق کنترل هزینه و مدیریت سرمایه در گردش انداختنش اعتماد به نفس در Redington توانایی جزر و مد بیش از مستند بحران است. ما در حال کاهش درآمد 19.5% برای FY21e و 15.0% برای FY22e منجر به درآمد مربوطه کاهش 31.5 درصد و 25.1%. حفظ خرید با یک تجدید نظر TP تومان 142 (زودتر تومان 161; 10x FY22e EPS).

اخبار مرتبط

COVID-19 اثرات رشد درآمد
Redington است 0.7% y-o-y رشد شده اند که 15 درصد سابق Covid-19 و مستند تاثیر است. واضح تر کاهش دیده می شد و در هند کسب و کار (-6.8% y-o-y در مقابل 20.7% y-o-y در Q3FY20) از خارج از کشور کسب و کار (5.2% y-o-y در مقابل 15.1% y-o-y در Q3FY20). ما در حال ایجاد در مسیر رشد از Q4FY21 پیش بینی مصرف کنندگان خواهد تاخیر خرید در H1FY21. اما ما انتظار داریم Redington برای بهره مندی از "شیفت به دیجیتال' پدیده در میان مدت.

ProConnect: احیای پیشرفت
ProConnect درآمد سالیانه 12% y-o-y و ثبت یک تومان 254-mn Ebitda از دست دادن تا حد زیادی حساب Rs 207-mn ارائه در برابر پیشرفت های مربوط به کسب آن است. مدیریت در محل قرار داده و یک تیم جدید به درایو شتاب در این کسب و کار. با بخش عمده ای از تاثیر کسب در پشت آن مدیریت خواهد تمرکز بر سودآوری بیش از رشد بیش از FY21.

چشم انداز: هسته ای قوی
ما معتقدیم Redington اعدام به رغم بحران ستوده است. اگر چه ProConnect سودآوری نیاز به ردیابی کلی کسب و کار است که به خوبی مدیریت شده است. با توجه به شرکت بهبود RoCE خود ارزیابی در 6.1 x FY21e EPS جذاب است. ما حفظ 'خرید/تا'.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب