کاهش درسی 30 درصد بازگشایی مدارس با اقدامات احتیاطی مناسب: Manish Sisodia به HRD وزیر

برای اوایل دوران کودکی و ابتدایی نمرات Sisodia توصیه می شود "ایجاد پایه و اساس یادگیری مادام العمر" با هدف "آم

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399
Manish Sisodia, Delhi Deputy Chief Minister, Ramesh Pokhriyal Nishank, COVID-19 outbreak, latest news on manish sisodiaبرای اوایل دوران کودکی و ابتدایی نمرات Sisodia توصیه می شود "ایجاد پایه و اساس یادگیری مادام العمر" با هدف "آموزش برای یادگیری".

دهلی معاون وزیر Manish Sisodia تن به تن به 30 درصد کاهش درسی برای تمام نمرات را برای از دست دادن ناشی از COVID-19 همه گیر و حمایت بازگشایی مدارس با اقدامات احتیاطی مناسب.

در نامه نوشته شده به HRD وزیر رامش Pokhriyal 'Nishank', Sisodia اظهار داشت که از آنجا که مردم نیاز به یادگیری برای زندگی با کروناویروس در حال حاضر آن را بهتر خواهد بود اگر در حال حاضر موجود فضاهای آموزشی مانند مدارس را که نقش.

اخبار مرتبط

و اشاره کرد که آموزش آنلاین تنها می تواند مکمل یادگیری در مدارس و نه جایگزین آن, او گفت: آن را یک "اشتباه تاریخی" اگر "فرصت" است که اجازه به عبور نمی اعتماد مدارس با یک بزرگتر و جسورانه نقش است که برای آماده سازی کودکان برای بهتر و مسئول زندگی و نه فقط برای چند درس از کتاب های درسی.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

"اول از همه ما نیاز به اطمینان می دهم هر کودک بدون در نظر گرفتن سن و طبقه اجتماعی که آنها برای ما مهم هستند و همه آنها در برابر حق فیزیکی و فضای فکری خود را در مدارس. سر و صدا از آموزش آنلاین و یا کودکان بزرگتر از آمدن به مدرسه برای اولین بار و نه آنهایی که جوان باید به استراحت قرار داده.

"آموزش آنلاین تنها می تواند مکمل یادگیری در مدرسه و نه جایگزین آن" Sisodia گفت و هشدار داد که اقدامات لازم بود پیشنهاد کرد که هر گونه توافق تقدم به کودکان ثانویه نمرات به بعد vis a vis اولیه به دلیل یادگیری در تمام مرحله مهم است آن است که آیا در مورد آماده شدن برای امتحانات هیئت مدیره و یا یادگیری به خواندن و نوشتن.

به نقل از یک ICMR مطالعه که coronavirus حمله نرخ (افراد مبتلا به ازای هر 1 لاخ جمعیت) است که کمترین میزان در میان 0-9 سال گروه سنی او گفت: "از آنجا که ما نیاز به یادگیری برای زندگی با کروناویروس در حال حاضر آن را بهتر خواهد بود اگر در حال حاضر موجود فضای یادگیری است که مدرسه را که نقش. اما قبل از انجام آن پدر و مادر باید در اعتماد به نفس و آنها باید توضیح داد که عوامل خطر با حقایق است."

"در فرایند یادگیری برای زندگی با کروناویروس وجود دارد می تواند تغییرات عمده ای در مدارس در سراسر جهان است. آن است که برای ما تصمیم می گیرید که آیا ما سازماندهی مجدد مدارس ما بر اساس نیاز کشور ما و جامعه ما از آموخته های خود ما سابقه یا صبر کنیم برای دیگر کشورها و یا برخی از دیگر جوامع به انجام کاری و پس از آن ما کپی و چسباندن آن در اینجا. به نظر من ما نیاز به گام های تعیین کننده ای در حال حاضر" معاون وزیر گفت.

Sisodia است که در دهلی وزیر آموزش و پرورش پیشنهاد کرد که رویکرد متمایز بود و به دنبال آن در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش ابتدایی نمرات بخش ثانویه و ارشد ثانویه دانش آموزان است.

"برنامه درسی تواند به کاهش حداقل 30 درصد در تمام کلاس ها و افراد است. تاکید باید بر عمق در یادگیری و درک به جای گسترش دور و گسترده. این ترکیب با امتحان اصلاحات. CBSE باید حرکت به دور از یک بار بالا خطر امتحان از کلاس 10 و 12 به یک مدل ارزيابی مستمر به طوری که دانش آموزان می توانید با آزمون آنلاین در هر زمان که آنها می خواهند" او گفت:.

برای اوایل دوران کودکی و ابتدایی نمرات Sisodia توصیه می شود "ایجاد پایه و اساس یادگیری مادام العمر" با هدف "آموزش برای یادگیری".

"به جای ادامه بخش باقی مانده از تحصیل با کاهش درسی اجازه دهید ما حرکت فراتر از تمایل فقط تکمیل برنامه درسی. به جای تسلط در خواندن با درک و شفاهی بیان نوشتن سبک های مختلف از متن شماره حس عاطفی انعطاف پذیری درونی سالم و بهداشتی عمل باید زمینه های کلیدی از تعامل بین کودکان و معلمان خود را," او گفت:.

مدارس و دانشگاه های سراسر کشور بسته شده اند پس مارس 16, هنگامی که این مرکز اعلام سراسر کشور کلاس درس خاموش کردن به عنوان بخشی از یک کشت از اقدامات شامل COVID-19 شیوع.

21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شد, در مارس 24, که آمد روز بعد. در حالی که دولت اعلام کرده است که کاهش محدودیت های خاص مدارس و کالج ها همچنان بسته باقی می ماند.

دولت هفته گذشته اعلام کرد که مدارس مربیگری مراکز و موسسات آموزشی خواهد بود بازگشایی شد و پس از بحث coronavirus وضعیت متحده و سرزمین های اتحادیه در ماه جولای.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de