سفر قابل توجه! چگونه هند شد از یک وارد کننده از بارانی یا روپوش پزشکی به صادر کننده — همه در چند ماه

صنعت پوشاک در حال حاضر بزرگترین تولید کننده چنین PPEs. (تصویر نماینده)در اول دولت روز دوشنبه اجازه صادرات پزشک

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399
The apparel industry is currently the largest producer of such PPEs.صنعت پوشاک در حال حاضر بزرگترین تولید کننده چنین PPEs. (تصویر نماینده)

در اول دولت روز دوشنبه اجازه صادرات پزشکی بارانی یا روپوش یک کلید تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) اما دربسته در محیط ماهانه حمل و نقل در 50 لاخ واحد برای اطمینان از منابع داخلی ثابت باقی می ماند در برابر این بیماری همه گیر.

این علائم هند سفر قابل توجه از یک وارد کننده از بارانی یا روپوش پزشکی تا Covid-19 شیوع بیماری به یک صادر کننده در حال حاضر — همه در یک ماده از چند ماه.

اخبار مرتبط

تجارت و صنعت وزیر Piyush Goyal در توئیتر خود نوشت: "افزایش را در هند صادرات PPE پزشکی بارانی یا روپوش برای COVID-19 اجازه داده شده با ماهانه صادرات سهمیه 50 لاخ." حتی نخست وزیر نارندرا مودی به تازگی با اشاره به چرخش در PPE تولید در هند برای برجسته کردن "Atmanirbhar بهارات" ابتکار است.

صادرات پزشکی coveralls بود "ممنوع" پیش از این اما در حال حاضر در آن قرار داده شده است در "محدود" رده. صادرات از دیگر مواردی است که بخشی از PPE کیت خواهد همچنان ممنوع اداره کل تجارت خارجی (DGFT) گفت: در اطلاع رسانی.

هفته گذشته شورای توسعه صادرات پوشاک (AEPC) رئیس یک Sakthivel گفت: تولید PPE کیت رسیده بود یک رکورد در سطح هشت لاخ واحد در روز از صفر چهار ماه پیش. صنعت پوشاک در حال حاضر بزرگترین تولید کننده چنین PPEs.

ساخت یک مورد برای لغو ممنوعیت صادرات در PPEs به فعال کردن شرکت های هندی را به استفاده از افزایش تقاضای جهانی در طول همه گیر Sakthivel گفته بود پاکستان, یکی دیگر از عمده پوشاک, تولید کننده, به تازگی PPE سفارشات به ارزش 100 میلیون دلار. ما در سازمان مدیریت اضطراری فدرال ایجاد کرده است 'هوا پل' به سرعت لوازم پزشکی مانند 2.25 میلیون PPEs صادر شده از ویتنام او اضافه شده است.

این DGFT روز دوشنبه گفت: معیارهای واجد شرایط بودن متقاضیان که مایل به کشتی از جمله محصولات خواهد شد به طور جداگانه ذکر شده در تجارت توجه کنید.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن