پلیس ضد شورش مستقر در سراسر هنگ کنگ به چین-آمریکا افزایش تنش

بحث بیش از این لایحه – آخرین جرقه های ضد دولت ناآرامی در نیمه مستقل شهرستان – دیدم دو طرفدار دموکراسی نمایندگان مجلس با حذف از شورای قانونگذاری بود که پس از آن موکول.

پلیس اخراج فلفل گلوله و 360 دستگیری در روز چهارشنبه هزاران تن از مردم به خیابان ها ریختند در خشم بیش از سرود بیل و امنیت ملی قانون پیشنهاد شده توسط چین است که مطرح بین المللی زنگ بیش از آزادی در این شهر است.

در اواخر شب معترضان هنوز هم قراردادن پیاده رو, شعار برای دموکراسی کامل و هنگ کنگ به دنبال استقلال از چین گفت این است که در حال حاضر “تنها راه”.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: هنگ کنگ دیگر واجد شرایط برای درمان خاص تحت قانون ایالات متحده به طور بالقوه برخورد یک ضربه خرد کردن به موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی عمده ای.

چین برنامه ای برای اعمال قانون جدید بود “تنها آخرین در یک سری از اقدامات است که اساسا تضعیف دلار هنگ کنگ استقلال و آزادی” او گفت: کنگره است.

“هیچ فرد معقول و منطقی می تواند ادعا امروز که دلار هنگ کنگ حفظ درجه بالایی از استقلال از چین داده و حقایق را بر روی زمین” او گفت:.

پکن پرده برداری از برنامه های هفته گذشته, برای امنیت ملی, قانون برای هنگ کنگ است که با هدف مقابله با تجزیه طلبی براندازی و فعالیت های تروریستی.

آن را می توانید ببینید, چینی, سازمان های اطلاعاتی راه اندازی پایگاه در این شهرستان که قرار بود به درجه بالایی از خودمختاری تحت شرایط آن تحویل سال 1997 به چین سابق قدرت استعماری بریتانیا بود.

مقامات چینی و پکن مورد حمایت دولت در هنگ کنگ وجود دارد که می گویند هیچ تهدیدی برای این شهر درجه بالایی از استقلال و امنیت عمومی در قانون خواهد بود محکم متمرکز شده است.

ایالات متحده و چین درگیر شدند و بیش از هنگ کنگ در سازمان ملل متحد روز چهارشنبه پس از پکن مخالف درخواست واشنگتن برای شورای امنیت به امنیت ملی قانون.

آمریکا در سازمان ملل متحد گفت: این موضوع “یک موضوع فوری جهانی نگرانی که نشانه صلح و امنیت بین المللی”. چین گفت: این قانون یک موضوع داخلی برای چین است.

“نمایش زمان”

تنش میان پکن و واشنگتن در حال حاضر شده است افزایش بیش از چین militarisation از دریای چین جنوبی و تجارت coronavirus بیماری همه گیر.

“در حال حاضر کسب و کار بین المللی مواجه است فشار افزایش تنش بین آمریکا و چین اما وضع از چین امنیتی قانون برای هنگ کنگ می تواند تنش به یک سطح کاملا جدید” گفت: تارا یوسف رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در هنگ کنگ است.

“این نشان می دهد زمان برای هنگ کنگ” یوسف گفت: در یک تفسیر در جنوب چین صبح پست.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده است یک اطلاعیه در عمل چه او را بیش از هنگ کنگ در پایان هفته. بیش از 1300 شرکت های ایالات متحده باید دفاتر خود در شهرستان ها ارائه حدود 100000 شغل.

مغلوب ساختن پیشی جستن یک لیست طولانی از پاسخ های ممکن از جمله ویزا و تحریم های اقتصادی دیوید Stilwell وزارت امور خارجه به معاون وزیر شرق آسیا به خبرنگاران گفت:.

“تحریم دردناک است اما لازم” اگنس چو از هنگ کنگ را طرفدار دموکراسی گروه Demosisto گفت: در یک کنفرانس خبری.

چین امنیت طرح مشتعل اولین تظاهرات بزرگ در هنگ کنگ برای سال بعد این شهر را لرزاند توسط اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در سال 2019 بیش از ناموفق پیشنهاد برای معرفی یک قانون استرداد به چین است.

معترضان طرفدار دموکراسی سیاستمداران می گویند هنگ کنگ سرود ملی لایحه که هدف آن به حکومت استفاده و بازی چینی سرود ملی نشان دهنده یکی دیگر از نشانه ای از آنچه آنها را به عنوان شتاب دخالت از پکن است.

در میان چیزهای دیگر, لایحه حمل مجازات تا سه سال حبس و یا جریمه تا HK$50,000 ($6,450) برای کسانی که توهین سرود.

سرود لایحه است که انتظار می رود برای تبدیل شدن به قانون در ماه آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید