Rock 'n' roll پایونیر کمی ریچارد درگذشت در سن 87

لندن, مارس 9 کمی ریچارد اعلام کرد "معمار 'ñ' راک اند رول" که ساخته خود زمین شکستن صدا با جوش مخلوط از boogie-w

توسط HONARMANDKHABAR در 20 اردیبهشت 1399

لندن, مارس 9

کمی ریچارد اعلام کرد "معمار 'ñ' راک اند رول" که ساخته خود زمین شکستن صدا با جوش مخلوط از boogie-woogie, ریتم و بلوز, و, انجیل, درگذشت, روز شنبه در سن 87, Rolling Stone magazine گزارش شده است.

ریچارد تحت تاثیر قرار سپاه از نوازندگان شهرت در نهایت افتادن خود را. پسرش دنی Aud, تایید مرگ او به Rolling Stone, اما گفت که علت مرگ ناشناخته بود.

ریچارد باس گیتاریست چارلز گلن گفت, افراد مشهور, وب سایت TMZ نوازنده بیمار بوده است برای دو ماه است و مرگ او در تنسی خانه احاطه شده توسط برادر, خواهر و پسر.

گلن گفت: TMZ او با ریچارد در مارس 27 و خواننده از او خواست به دیدار اما او نمی تواند به دلیل بیماری همه گیر. او گفت: ریچارد مانند یک پدر به او و گاهی اوقات به او بگویید "نه به هر چیزی را به دور از پدر خود, اما شما پسر من است."

در اوج خود در دهه 1950 و اوایل 60s, ریچارد فریاد زد: داد بزنم داد زدم و trilled بازدید مانند "Tutti Frutti," ", قد بلند," "خوب Golly از دست مولی" و "لوسیل" همه در حالی که تپش پیانو مانند یک مرد دیوانه و punctuating شعر گاه به گاه با shrill "whoooo!"

مجله تایم گفت: او با بازی "آهنگ ها که صدا مانند مزخرف ... اما که ضرب و شتم به نظر می رسید به اشاره از عجیب و غریب لذت محور در جایی بین روده و قطره قطره شدن." موسیقی را به خود جلب کرد در هر دو جوان سیاه و سفید طرفداران در زمانی که بخش هایی از ایالات متحده هنوز هم به شدت تفکیک شده.

از هنرمندان مانند Pat Boone خود را به حال آمار نسخه های ریچارد آهنگ ها البته قابل ملاحظه ای باب روز پایین و "امن تر" برای موسیقی پاپ مخاطبان است.

"من همیشه فکر می کردم که rock 'n' roll آورده نژادها با هم" ریچارد هنگامی که گفت مصاحبه. "اگر چه من سیاه, طرفداران اهمیتی نمی دهند. من استفاده می شود به احساس خوبی در مورد آن."

Mick Jagger, Paul McCartney, James Brown, اوتیس ردینگ, دیوید بووی و راد استوارت تمام ذکر شده کمی ریچارد به عنوان یک نفوذ است. جیمی هندریکس که در ریچارد باند در اواسط دهه 1960 بود گفت: او می خواست به استفاده از گیتار خود را راه ریچارد با استفاده از صدای خود را. ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن