موشک های شلیک شده به سوی سفارت آمریکا در عراق زخمی شدن کودک

بغداد جولای 5 ارتش عراق روز یکشنبه گفت که یک موشک با هدف در بغداد غنی منطقه سبز صفحه اصلی سفارت آمریکا رخ داد

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

بغداد جولای 5

ارتش عراق روز یکشنبه گفت که یک موشک با هدف در بغداد غنی منطقه سبز صفحه اصلی سفارت آمریکا رخ داد یک خانه مسکونی و مجروح شدن یک کودک است.

مقامات عراقی گفت: سفارت را به تازگی نصب شده C-RAM سیستم دفاع هوایی ممکن است اقدام به رهگیری موشک به عنوان سیستم عملیاتی اواخر روز شنبه.

اخیر موجی از حملات زده اند نزدیک به سفارت آمریکا و هدفمند نیروهای نظامی آمریکا در عراق پایگاه های. مقامات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود در خط با مقررات.

موشک راه اندازی شد از علی صالح منطقه از بغداد فرود آمد و در کنار یک خانه نزدیک به یک کانال تلویزیونی محلی عصر روز دوشنبه نظامی در بیانیه ای گفت:. یک کودک دچار آسیب به سر و روی خانه آسیب دیده بود.

نیروهای امنیتی عراق می گویند که آنها نیز خنثی شدن یک حمله دیگر در Umm al-Azam منطقه با هدف ضربه اردوگاه تاجی در شمال بغداد یک پایگاه آموزشی استفاده می شود توسط آمریکا و نیروهای ائتلاف به رهبری.

در ماه مارس دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند زیر رگباری از راکت ها در اردوگاه تاجی.

آخرین سربازان ارتش در حملات می آید در مدت کوتاهی قبل از عراق عازم استراتژیک ایران با ایالات متحده در آن حضور نیروهای آمریکایی در این کشور است که انتظار می رود به بالا از دستور کار.

آمریکا انتقاد دولت فدرال برای اینکه قادر به سلطنت در ایران-حمایت از گروههای شبه نظامی آن معتقد است در حال سازماندهی این حملات است. نخست وزیر Mustafa al-Kadhimi متعهد شده است برای محافظت از آمریکایی تاسیسات از حملات, آمریکا, مقامات گفت.

نیروهای امنیتی عراق در هفته گذشته مقر قدرتمند ایران-حمایت شبه نظامی Kataib حزب الله و بازداشت 14 مرد مظنون به مسئول حملات راکتی هدف قرار دادن منطقه سبز است. سیزده زندانی شد و بعد از آن منتشر شد و همچنان در بازداشت است.

این حرکت جلب ستایش از ما اما محکومیت از ایران-حمایت جناح های سیاسی در عراق است.

سفارت آمریکا شروع به آزمایش جدید دفاع هوایی سیستم اواخر روز شنبه, مقامات عراقی گفت. آن را به خود جلب کرد محکومیت از معاون رئیس مجلس حسن-Kaabi که نام دولت را به اقدام علیه "غیر قانونی" حرکت می کند که "تحریک مردم عراق" با توجه به بیانیه دولت. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب