عربستان سعودی به منظور بالا بردن مالیات بر ارزش افزوده سه برابر میان 'درد' اقدامات ریاضت

"هزینه زندگی در, کمک هزینه های معلق خواهد شد که از اول و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود افزایش یافته و به 15%

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

"هزینه زندگی در, کمک هزینه های معلق خواهد شد که از اول و مالیات بر ارزش افزوده خواهد بود افزایش یافته و به 15% از 5% به عنوان ماه ژوئیه برای اولین بار" دولت خبر داد در بیانیه ای در روز دوشنبه.

بزرگترین صادر کننده نفت است که درد و رنج از فازها و کاهش قیمت در حالی که در همان زمان اقدامات لازم برای مبارزه با کروناویروس جدید به احتمال زیاد برای جلوگیری از سرعت و میزان اصلاحات اقتصادی راه اندازی با قیمت تاج محمد بن سلمان.

به اقدامات ریاضت های معرفی شده در روز دوشنبه می آید به عنوان هزینه پیشی گرفته درآمد هل دادن پادشاهی به 9 میلیارد دلار کسری بودجه در سه ماهه اول.

"این اقدامات دردناک هستند اما لازم است برای حفظ مالی پایان ثبات اقتصادی بیش از متوسط به مدت طولانی و...غلبه بر بی سابقه coronavirus بحران با حداقل آسیب ممکن است" وزیر دارایی محمد Jadaan در بیانیه ای گفت:.

او گفت: غیر از درآمد نفت را تحت تاثیر قرار بود توسط تعلیق و کاهش فعالیت های اقتصادی در حالی که هزینه های افزایش یافته است با توجه به برنامه ریزی نشده نژادها در بخش بهداشت و درمان و طرح های گرفته شده برای حمایت از اقتصاد است.

"همه این چالش ها را کاهش و درآمد دولت تحت فشار مالی عمومی به یک سطح است که سخت است برای مقابله با رفتن به جلو بدون تاثیر اقتصاد به طور کلی در میان به مدت طولانی چه بیشتر نیاز به کاهش هزینه ها و اقدامات برای حمایت از غیر درآمدهای نفتی ثبات," او اضافه شده است.

بانک مرکزی ذخایر ارزی کاهش یافت و در ماه مارس در سریع ترین نرخ در حداقل 20 سال و به کمترین سطح خود از سال 2011 است.

درآمد نفت در سه ماه اول سال کاهش یافت و 24 درصد از سال گذشته به مبلغ 34 میلیارد کشیدن مجموع درآمد پایین 22%.

دولت را لغو کرده است و در برخی عملیاتی و هزینه های سرمایه برای برخی از سازمان های دولتی و کاهش اعتبارات برای تعدادی از آن چشم انداز 2030 برنامه اصلاحات را طرح و مگا پروژه با مجموع ارزش 100 میلیارد دلار کاهش یافت ($26.6 میلیارد دلار) با توجه به این بیانیه.

کمیته ای تشکیل شده تا به بررسی تمام منافع مالی پرداخت شده به کارکنان بخش دولتی و پیمانکاران و ارائه توصیه در عرض 30 روز بیانیه ای گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن