دانشمندان نشان می دهد 3 استراتژی برای امن بازگشایی اقتصاد پست مستند

لندن 13 ژوئیه دانشمندان توصیه می شود سه استراتژی از جمله چرخه مستند و آرامش برای امن بازگشایی اقتصاد در پایین

توسط HONARMANDKHABAR در 23 تیر 1399

لندن 13 ژوئیه

دانشمندان توصیه می شود سه استراتژی از جمله چرخه مستند و آرامش برای امن بازگشایی اقتصاد در پایین و کشورهای با درآمد متوسط بعد از ماه های سخت اجتماعی فاصله در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

با توجه به تحقیقات منتشر شده در مجله اپیدمیولوژی سه استراتژی عبارتند از: ادامه اجرای قانون اساسی پیشگیری از اقدامات مانند ماسک-پوشیدن, فیزیکی, فاصله و جدا از موارد مثبت بعد از تست.

محققان از جمله راجیو Chowdhury از دانشگاه کمبریج در انگلستان گفت: منطقهای مستندات که شامل "شناسایی و cordoning خاموش" جدید خوشه از شیوع بیماری و نورد مستندات که متناوب اجرای stay-at-home سفارشات به دنبال یک دوره تمدد اعصاب نیز موثر است.

"موفقیت دوباره باز کردن یک کشور نیاز به در نظر گرفتن هر دو اقتصادی و هزینه های اجتماعی است. دولت باید رویکرد این گزینه ها با یک ذهن مجموعه ای است که سلامت و اقتصاد هر دو به همان اندازه مهم است برای محافظت از—احیای اقتصاد باید اولویت بر حفظ سلامت مردم," چودری گفت.

به گفته دانشمندان کشورهای با درآمد بالا باید از این ظرفیت برای اجرای تست توده جمعیت نظارت و مورد جداسازی برای مهار این بیماری همه گیر در علاوه بر این به تعداد زیادی از آموزش تماس با ردیاب عامل نسبتا کوچک و کم جمعیت است.

آنها گفت: این کشورها باید سطح بالایی از پایبندی به اقدامات از جمله خانه قرنطینه و بهداشت مشاوره.

در مقابل در پایین و کشورهای با درآمد متوسط و یا LMICs آنها گفت: پیگیر کاهش تنها رویکرد ممکن است خام با توجه به ضعیف یا غایب در سراسر کشور جمعیت نظارت, تماس, ردیابی, تست زیرساخت و مراقبت ويژه است.

با استناد به مثال آنها گفت: LMICs به طور کلی عرضه محدود از دستگاه تهویه مصنوعی, شخصی, تجهیزات حفاظتی, آموزش بهداشت پرسنل و شرایط کاری ایمن به خطر انداختن سیستم بهداشت و درمان اثربخشی.

بنابراین محققان گفت: این اقدامات باید همراه با منطقهای و نورد مستند اقدامات در پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

هنگام اجرای منطقهای مستندات آنها گفت: دولت باید شناسایی و جداسازی شیوع جدید خوشه با تعداد زیادی از موارد نگه داشتن تماس بین مناطق کم است.

اما دانشمندان گفت: این نیاز به طور منظم اطلاعات بازخورد در زمان واقعی به شناسایی نقاط مهم از جمله اطلاعات در تازه تایید موارد است.

آنها گفت: ممکن است این مشکل به دلیل عدم حضور گسترده تست در LMICs همراه با زیرساخت های ضعیف به نظر سنجی انتخاب تصادفی از جمعیت است.

کنترل انتقال در این مناطق ممکن است یک چالش محققان گفتند.

با استناد به یک مثال از این محدودیت آنها گفت: در هند که در آن یک رویکرد مشابه به کار گرفته شده است, عفونت اندازه در برخی از محاصره مناطق "را به عنوان بالا به عنوان 100-200 بار است که در خارج از منطقه".

به گفته محققان کشور به دنبال معرفی این قبیل اقدامات باید ایجاد در مستند منطقه بهداشت عمومی اقدامات مانند خانه به خانه نظارت و مورد سیستم ارجاع و خدمات اورژانس.

آنها گفتند: این کشورها همچنین باید ایجاد مناطق بافر برای کاهش نرخ انتقال از خارج به منطقه اضافه کرد که چنین اقداماتی تنها ممکن است موثر است که به طور کلی انتقال جمعیت نسبتا کم است و کاهش.

اظهار نظر در نورد مستندات آنها گفت: این شامل اجرای دقیق اجتماعی فاصله برای تنظیم تعداد روز قبل از یک دوره آرامش است.

نورد مستندات با توجه به نویسندگان این مطالعه ممکن است به خصوص مفید در LMICs با انبوه جمعیت که در آن این است که یک پتانسیل بالا برای تماس با بهداشت ضعیف و سیستم های فقیر و تماس با ردیابی.

گفتند یک سیستم شامل 50 روز سخت مستند پس از 30 روز از آرامش می توانید با فعال کردن اقتصاد به نفس و نیروی تازه یافتن در حالی که کاهش گسترش بیماری و فشار بر سیستم های بهداشتی.

چنین اقدامی به گفته دانشمندان می تواند بطور قابل توجهی کاهش تعداد مرگ و میر نسبت به یک وضعیت با هیچ مستند.

اما آنها هشدار داد که این اقدام باید سفارشی برای مناطق مختلف.

"نورد مستندات لازم باشد انعطاف پذیر و متناسب با کشور خاص. فرکانس و مدت زمان از مستندات و یا آرام دوره باید مشخص شود این کشور بر اساس شرایط محلی" توضیح اسکار فرانکو از دانشگاه برن در سوئیس و نویسنده ارشد این مطالعه است.

"آنها لزوما باید در سراسر کشور—آنها همچنین می تواند شامل یک بزرگ منطقه یا استان با بروز COVID-19," فرانکو گفت.

دانشمندان به این نتیجه رسیدند که این سه استراتژی باید در نظر گرفته شود به عنوان یکی دیگر.

"یک کشور باید بیشتر وفق دهند و می تواند ترکیب آنها را به عنوان مورد نیاز" گفت: Shammi Luhar یکی دیگر از نویسندگان این مطالعه از دانشگاه کمبریج است.— PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب