Sensex بسیار خوب افزایش بالاتر در روز سه شنبه افتتاح بل; در اینجا چیزی است که در حال رانندگی به اشتراک گذاری بازار امروز

همه بخشی از شاخص ها در جذاب بودند تجارت با سود صبح روز سه شنبه.Sensex و جذاب اضافه شده به سود خود رسید و صبح ر

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399
best stock to invest, top stocks idea, low value stocks, strong fundamental, fundamentally strong Stocks, brokerage favorite stocks, cheaper stocks, high return in stocksهمه بخشی از شاخص ها در جذاب بودند تجارت با سود صبح روز سه شنبه.

Sensex و جذاب اضافه شده به سود خود رسید و صبح روز سه شنبه به عنوان آنها نگاه برای انجام این حرکت از سه روز به دست آوردن خط. S&P BSE Sensex 400 امتیاز به دست آورد در حالی که 50-سهام NSE بسیار خوب موفق به عبور از 11,100 خوانده شده را علامت. مالی همراه با Reliance Industries Limited کمک بازار سهام افزایش می یابد بالاتر است. داخلی سهام بودند نشانه گرفتن از همسالان جهانی رسید که پس از چند آزمایش واکسن برای coronavirus نشان داد پیشرفت است. HDFC Securities صعودی در جذاب انتظار آن را به پرش حتی بیشتر در طول این هفته است.

مالی RIL آسانسور Sensex: بانکداری و امور مالی سهام بودند دوباره دیده می شود حمل معیار شاخص بالاتر در روز سه شنبه. ICICI بانک بالا بود Sensex استفاده کننده در باز کردن بل به دنبال HDFC Bank. Axis Bank, Kotak Mahindra Bank نیز در سبز. هند بزرگترین شرکت خصوصی, Reliance Industries Limited دوباره به کمک بازار سهام پرش به عنوان آن را به دست آورد 2.14% به تجارت در Rs 1, 960 هر سهم.

اخبار مرتبط

بخش اسکنر: همه بخشی از شاخص ها در جذاب بودند تجارت با سود صبح روز سه شنبه. بسیار خوب PSU بانک بالا بود مکملهای افزایش فزاینده بیش از 2% به دنبال جذاب خودکار بسیار خوب بانک های خصوصی و جذاب بانک.

جهانی نشانه ها: شاخص های سهام ایالات متحده بسته بالاتر دوشنبه با نزدک به ثمر رساند یک رکورد و بهترین آن وزن روزانه در حدود 12 هفته است. آسیایی, سهم بازار در حال افزایش بود در روز سه شنبه به عنوان coronavirus واکسن آزمایشی نشان داد پیشرفت های مثبت. "مجله پزشکی لانست منتشر شده نتایج امیدوار کننده از یک Covid-19 واکسن مطالعه توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZenaca. در اوایل صبح Pfizer و BioNTech مثبت گزارش آمار اولیه از خود Covid-19 مطالعه واکسن" HDFC Securities گفت.

توافق سران اتحادیه اروپا بر 750 میلیارد بازیابی صندوق: یک معامله عظیم محرک اقتصادی طرح مورد موافقت قرار گرفت و در اتحادیه اروپا رهبران اتحادیه اروپا مواجه شده است و فشار از coronavirus همه گیر و آن امیدوار است که این توافق خواهد reviatise بلوک آینده.

ویژگی های مشاهده: "بازار به دست آورد هدف خود را از 11100 پس از باز کردن خود! ما در حال حاضر باید رهبری نسبت به سطح 11500 – این ممکن است یک راه حرکت می کند اما در حالت ایده آل است که باید در جهت این بازار است. از این رو "خرید در نرخهای" استراتژی بسیار خوب می تواند اجرا شود. هر سقوط خواهد بود یک فرصت برای ورود به یک تجارت فروش" گفت: Manish Hathiramani, شاخص, معامله گر و تحلیلگر فنی Deen Dayal سرمایه گذاری است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب