سرم موسسه هند, UNICEF توافق برای ارائه واکسن ذات الریه به کم درآمد کشورهای

PCV واکسن در حال حاضر معرفی شده در 60 کاهش درآمد کشورها که در آن پوشش نرخ در 48 درصد در حال حاضر بالاتر از متو

توسط HONARMANDKHABAR در 28 خرداد 1399
Serum Institute of India, UNICEF, pneumonia vaccine,low income nations, Advance Market Commitment , covid 19 vacines, latest news on pneumonia vaccinePCV واکسن در حال حاضر معرفی شده در 60 کاهش درآمد کشورها که در آن پوشش نرخ در 48 درصد در حال حاضر بالاتر از متوسط جهانی از 47 درصد است.
(رویترز عکس)

سرم موسسه هند ارائه خواهد شد ده میلیون دوز از پنوموکوک مزدوج واکسن کمک می کند که برای جلوگیری از ذات الریه شدید هر سال به درآمد کشور برای دهه آینده تحت یک منبع جدید توافق با یونیسف کمک کرد که به طور چشمگیری کاهش قیمت واکسن ذات الریه برای آن کشورها.

"پنومونی بزرگترین واحد قاتل کودکان و ادعا زندگی یک کودک در هر 39 ثانیه است. در حال قادر به ارائه این کیفیت مطمئن پنوموکوک مزدوج واکسن در یک قیمت مقرون به صرفه, ما می توانیم صرفه جویی میلیون ها نفر از کودکان زندگی" مدیر یونیسف تامین و تدارکات ستاد Etleva Kadilli گفت.

اخبار مرتبط

پونا مبتنی بر سرم موسسه هند تولید کننده پیشرو immunobiological مواد مخدر از جمله واکسن.
"ما رویکرد نوآورانه است incentivised صنعت به این واکسن در مقیاس بزرگ به بازار. این نتیجه به معنی بیشتر کشورها از جمله کشورهای با درآمد متوسط ? که هنوز معرفی این واکسن را معمول واکسیناسیون فرزندتان با توجه به قبلا گران قیمت گذاری خواهد شد که یک گزینه مقرون به صرفه برای سرعت بخشیدن به دسترسی برای همه کودکان" Kadilli گفت.

کاهش درآمد کشورها در سراسر جهان در حال حاضر قادر به دسترسی به صرفه جویی در زندگی پنوموکوک مزدوج واکسن که محافظت در برابر علت ذات الریه برای USD 2 در هر دوز به لطف عرضه توافق بین یونیسف واکسن اتحاد Gavi را تهیه و شریک موسسه سرم از هند است.

عرضه توافق 8 را به محل تحت واکسن اتحاد AMC ساز و برای اولین بار شامل یک کشور در حال توسعه تولید کننده. قیمت جدید نشان دهنده 43 درصد کاهش از Gavi قیمت دلار 3.50 در شروع پیشبرد بازار تعهد (AMC).

تحت قرارداد این شرکت هندی را ارائه 10 میلیون PCV دوز به Gavi-پشتیبانی از کشور در هر سال برای ده سال آینده. این pneumococcus باکتری علت ذات الریه شدید است و علت عمده مرگ و مير در سراسر جهان است.

بسیاری از این مرگ و میر رخ می دهد درآمد کشورها و شامل یک تناسب تعداد کودکان با سن کمتر از دو یونیسف گفت. Gavi مدیر عامل برای بسیج منابع بخش خصوصی مشارکت و نوآورانه مالی ماری-Ange Saraka-یائو گفت: موفق ساز خواهد شد در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک مدل برای کمک به اطمینان از فقیرترین کشورهای جهان دسترسی به COVID-19 واکسن در همان زمان به عنوان ثروتمندترین و آن را بخشی از تلاش جهانی برای شکست دادن این بیماری همه گیر.

AMC است که به پایان این سال راه اندازی شد Gavi در سال 2009 با حمایت خیرین و ایتالیا و انگلستان و کانادا و روسیه و نروژ و بنیاد بیل و ملیندا گیتس به حل یک مثال روشن از بازار شکست: مجتمع واکسن مانند PCV به طور معمول رسیدن به کشورهای کم درآمد که در آن بار بیماری است که اغلب کمترین ده تا 15 سال پس از معرفی خود در کشورهای صنعتی.

PCV واکسن در حال حاضر معرفی شده در 60 کاهش درآمد کشورها که در آن پوشش نرخ در 48 درصد در حال حاضر بالاتر از متوسط جهانی از 47 درصد است.

برآوردها نشان می دهد که بیش از 225 میلیون کودک را واکسینه شده اند و بیش از 700 ، 000 مرگ و میر را مانع شده اند تا پایان سال 2020 است.

با عرضه جدید توافق AMC بسته خواهد شد در این سال داشتن تسهیل ورود به تولید کننده جدید به بازار و همچنین به عنوان یک رکورد تعیین قیمت پایین برای Gavi کشور حمایت خواهد شد که در نتیجه در حدود میلیون ها دلار صرفه جویی برای هر دو گاوی و کاهش درآمد کشورهای واکسن بودجه یونیسف گفت.

Gavi مدیر عامل برای واکسن و پایداری Aurelia Nguyen گفت: با توجه به "رویایی مدل" وجود دارد سالم PCV بازار است که تولید به اندازه کافی واکسن برای تامین هر دو کشور فقیر و غنی و به عنوان نتیجه صدها میلیون ها نفر از کودکان در حال حاضر محافظت در برابر یکی از مرگبارترین بیماری است.

در هفته گذشته واکسن جهانی اجلاس جهانی برای راه اندازی Gavi پیشبرد بازار تعهد برای COVID-19 واکسن (Gavi Covax AMC) یک ابزار تامین مالی با هدف incentivising واکسن تولید کنندگان به تولید مقادیر کافی احتمالی COVID-19 واکسن و برای اطمینان از دسترسی برای کشورهای در حال توسعه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن