'او ما نگهبان': عوامی لیگ فعالان به یاد داشته باشید صحرا خاتون

در تلاش برای محافظت از حزب کارگران او را اغلب ملاقات با نامتناسب و شدید پلیس با ارعاب و خشونت در خیابان کتاب ز

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

در تلاش برای محافظت از حزب کارگران او را اغلب ملاقات با نامتناسب و شدید پلیس با ارعاب و خشونت در خیابان کتاب زمانی که این حزب در مخالفت.

"من هنوز هم به یاد داشته باشید روز هنگامی که Apa [صحرا] خواهد سقوط به زمین پس از ضرب و شتم به ما را نجات دهد. او ما نگهبان" به یاد می آورد Zakir Hossain یک بخش واحد رهبر داکا شمالی عوامی لیگ است.

صحرا اولین زن خانه وزیر بنگلادش گذشت تحت درمان انواع مختلف بیماری در بیمارستانی در بانکوک در روز پنج شنبه شب.

Zakir عمومی بود عضو حزب زمانی که او پیوست تظاهرات با صحرای بزرگ آفریقا در آخرین روزهای دیکتاتور نظامی HM ارشاد رژیم و در طول BNP تصدی پس از انتخابات در سال 1990.

"مبارزه با او را در خیابان پر ما با شجاعت" او گفت:.

ارشد رهبر حزب امیر حسین آمو به یاد می آورد که چگونه صحرا اعتراض به کشتار Bangabandhu شیخ Mujibur رحمان و پیوست شیخ حسینه خواستند در ضد استبداد جنبش زمانی که حزب رئیس خانه بازگشت و در سال 1981.

"او [صحرا] بود و زحمتکش بی باک و رهبر اختصاصی. او سخت کار می کرد در هر جنبش و انتخابات در کنار سازمانی برنامه های" آمو گفت: توصیف صحرای بزرگ آفریقا به عنوان "رهبر مردم".

یکی دیگر از مقامات ارشد رهبر Tofail احمد معتقد است صحرای بزرگ آفریقا به دست آورده و مردم را دوست دارم چرا که او به این کشور و حزب هر چه او تا به حال.

Qamrul اسلام, دولت سابق وزیر به قانون بود که در ارتباط با صحرا یک وکیل حرفه ای مانند او گفت: صحرا همیشه مبارزه موارد در برابر حزب کارگران رایگان.

"من از دست رفته برای کلمات" Qamrul گفت: در حالی که توصیف آنچه صحرا را برای کارگران در زمان بد است.

داکا شمال شهر شهردار شیخ Fazle نور Taposh که همچنین یک وکیل حرفه ای گفت: صحرا مرگ را ترک کرده است یک خلاء در حرفه قانونی از بنگلادش به عنوان به خوبی به عنوان سیاست است.

"او مانند یک نگهبان به وکلا" Taposh گفت.

شهریار کبیر رئیس جمهور Ekattorer Ghatak دلال Nirmul کمیته گفت: صحرا برای اولین بار به ایستادن برای او هنگامی که او دستگیر شده بود به اتهام خیانت برای برگزاری یک محاکمه ساختگی از 'جنایتکاران جنگی'.

"او پا به جلو زمانی که هیچ دیگر وکیل بود و آماده برای دفاع از من. صحرا خاتون با ما بود ، او به ما شجاعت و کمک های حقوقی. ما از دست یک نگهبان," او گفت:.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب