Shoojit Sircar 'مبارک' با عملکرد Gulabo Sitabo دیجیتال متوسط

تولید Gulabo Sitabo گزارش به دست آورده 65 تومان کرور روپیه است که بیش از تحت پوشش برای این فیلم حدود 35 تومان-

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399
gulaboo sitabo, amitabh bachchan, ayushmann khurana, OTT platforms, amazon prime,digital release, SonyLIV,netflix,hotstarتولید Gulabo Sitabo گزارش به دست آورده 65 تومان کرور روپیه است که بیش از تحت پوشش برای این فیلم حدود 35 تومان-کرور بودجه.

بالیوود مدیر Shoojit Sircar که فیلم Gulabo Sitabo به صورت مستقیم به دیجیتال آزادی "مبارک با راه فیلم شانس در دیجیتال رسانه تا کنون". این آمیتا باچان و, Ayushmann,-starrer فیلم برای اولین بار در سطح جهان در آمازون نخست تصویری در ژوئن 12.

هر چند این فیلم به ضرب گلوله کشته شد و تصور از یک تئاتر منظر Covid-19 ناشی مستند و عدم قطعیت در اطراف بتن جدول زمانی برای کسب و کار به عقب بر گردیم به حالت عادی باعث شد که تصمیم به رفتن برای یک OTT (بیش از حد بالا) راه اندازی Sircar گفت: در Ficci فریم اجلاس سران در روز پنج شنبه.

اخبار مرتبط

Sircar اشاره کرد بر خلاف بسیاری از دیگر فیلم سازان او باعث می شود یک فیلم در یک زمان و درآمد حاصل از استفاده می شود برای صندوق خود را در پروژه های دیگر و پس از برگزاری یک فیلم برای مدت طولانی خواهد بود و نه تجاری امکان پذیر است. "وجود دارد یک طراوت و ماندگاری برای یک فیلم است. من یک فیلم در یک زمان...اگر من می خواهم که صبر کردم تا ماه اوت, من می خواهم که در یک منفی. من بسیار منزوی مخاطبان" Sircar گفت.

او در ادامه گفت: این روند بود نه جدید معمولی و او "تجربه" با انتشار دیجیتال. بیشتر تولید کنندگان نگران هستند اگر خود فیلم را مناسب تئاتر پنجره به عنوان وجود خواهد داشت با عجله از فیلم منتشر شده یک بار تئاتر از سرگیری عملیات.

تولید Gulabo Sitabo گزارش به دست آورده 65 تومان کرور روپیه است که بیش از تحت پوشش برای این فیلم حدود 35 تومان-کرور بودجه. Sircar گفت: او برای هدف ژانویه 2021 اکران برای فیلم بعدی خود سردار Udham Singh, هر چند زمانی به نظر می رسد کمی دلهره آور با توجه به این که بخش عمده ای از پس از تولید است که با توجه. Vikram رسیده که تولید Shakuntala Devi میله میله برای راه اندازی در آمازون نخست تصویری در جولای 31, گفت: امید بستن به صورت مستقیم به نسخه های دیجیتال است که یک "تصمیم تاکتیکی" تا زمان عادی رزومه. اما Malhotra گفت که او باور ندارد OTT سیستم عامل فقط یک جایگزین در زمان بار از تئاتر هستند بسته است. به عنوان OTTs نگاهی به فیلم به جهانی وسیع تر مخاطبان آنها (direct-to-digital فیلم) درمان با "احترام به عنوان یک اکران". ایده این است که اصولا رفتن "که در آن مشتریان ما", Malhotra گفت.

دیزنی+Hotstar است به اکران هفت فیلم بین جولای و اکتبر شروع با Dil Bechara در جولای 24. Netflix به دست آورد Gunjan Saxena: کارگیل ،

OTT سیستم عامل را ثبت افزایش اشتراک در طول مستند دوره و این توسعه به نظر می رسد نشان دهنده شکل گیری عادت به جای یک شاخه از یک مدت طولانی مستند Saugata موکرجی رئیس محتوای اصلی در SonyLIV گفت. همه گیر ممکن است "تسریع روند طناب برش,", Mukherjee اضافه شده است.

روش Multiplex, انجمن هند (مای) قبلا ذکر شده غالب عمل "منحصر به فرد تئاتری پنجره" به اصرار استودیو و سازندگان محتوا به برگزاری انتظار منتشر شده تا تئاتر در حال بازگشایی شد.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن