Simon & Schuster پیشرفت تاریخ انتشار تهمت بگو همه

این حرکت توسط این ناشر پس از نیویورک تجدید نظر قاضی حکم هفته گذشته در پاسخ به یک دادگاه عمل آورده و با مغلوب س

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399

این حرکت توسط این ناشر پس از نیویورک تجدید نظر قاضی حکم هفته گذشته در پاسخ به یک دادگاه عمل آورده و با مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده تصمیم گرفت آن را می توانید در ادامه انتشار کتاب "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد خطرناک ترین در جهان است ،

برای چند هفته گذشته این نمایندگان به رهبری رئیس جمهور و برادر کوچکتر رابرت S. مغلوب ساختن پیشی جستن شده اند در تلاش برای جلوگیری از انتشار این کتاب که Simon & Schuster گفت: جزئیات خانواده "تاریخ" در تلاش برای توضیح دهید که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "شد که در حال حاضر جهان را تهدید می کند سلامت و امنیت اقتصادی و اجتماعی پارچه."

Charles J. سخت تر از یک وکیل رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن بلافاصله پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

هفته گذشته یک قاضی در شهرستان Dutchess, New York, به طور موقت متوقف آزادی حتی اگر این کتاب در حال حاضر چاپ شده و یک prepublication پرفروش در سایت آمازون. روز بعد قاضی دادگاه تجدید نظر تصمیم گرفت که Simon & Schuster می توانید پیش بروید و با انتشار و اما آدرس این سوال که آیا مریم تهمت نقض کرده یک قرارداد محرمانه با خانواده اش به عنوان رابرت تهمت ادعا کرده است.

که توافق در محل قرار داده شد نزدیک به 20 سال پیش زمانی که مریم تهمت حل و فصل یک دعوی با خانواده او در مورد رقابت را از رئیس جمهور پدر فرد تهمت Sr. اما در یک استشهاد ثبت در نیویورک در هفته گذشته, مریم تهمت و ادعا کرد که او تا به حال راضی به این پیمان رازداری — و امضا به دور منافع خود را در چند خانواده خواص — بدون دانستن است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خواهر و برادر خود دروغ گفته بود به او در مورد چه مقدار از آنها با ارزش است.

"از آنجا که توافق حل و فصل شد و بر اساس و ناشی از تقلب" مریم تهمت وکیل تئودور J. Boutrous جونیور نوشت: در یک دادگاه پرونده "آن را نمی تواند اجرا شود و نمی تواند بار انتشار از خانم مغلوب ساختن پیشی جستن کتاب است."

در مدارک دادگاه Boutrous ادعا کرد که تهمت خانواده "به طور قابل توجهی و به عمد کم ارزش" ارزیابی خواص باعث مریم تهمت و برادر او به توافق برسند به خریداری که در آن آنها فریب خورده بودند از میلیون ها دلار.

تحت توافق او و فرد مغلوب ساختن پیشی جستن سوم امضا به دور از منافع خود در چند خانواده دارایی های املاک و مستغلات از جمله زمین برای اجاره در ساحل و ساحل پناهگاه آپارتمان در نظر گرفته و دو تا از "جواهرات تاج و تخت" از فرد تهمت Sr. امپراتوری.

Boutrous نیز ادعا کرد که آن را مضحک که این تهمت را از خانواده پنهان کاری توافق می تواند به عنوان یک "جارو عمر عق زدن نظم" است که می تواند توقف مریم مغلوب ساختن پیشی جستن از نوشتن در مورد خانواده اش در حال حاضر. رئیس جمهور به عنوان Boutrous با اشاره به مصاحبه در مورد خواهر خود Maryanne تهمت بری و برادر بزرگتر خود فرد Trump Jr. ده ها تن از کتاب Boutrous ذکر شده در مورد Trumps از جمله نزدیک به 20 که رئیس جمهور خودش را نوشت.

در بیانیه خود اعلام sped تا انتشار برنامه Simon & Schuster ارائه چند نکات جدید در مورد مطالب کتاب توصیف آن به عنوان "معتبر پرتره Donald J. Trump و سمی است که او ساخته شده است."

با توجه به بیانیه مریم تهمت است که 55 و یک روانشناس بالینی توضیح می دهد که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن "به دست آورد پیچیده رفتارهای" از جمله یک میل شدید برای دیدن انسان در "شرایط پولی" و عادت از تنبیه کیفیت مانند "همدلی مهربانی و تخصص است." در این کتاب بیانیه می گوید مریم تهمت توضیح می دهد چگونه او را عمو "را رد کرد و منکر" پدر خود را به عنوان او در برابر بیماری آلزایمر و تمرین "خیانت به عنوان یک راه زندگی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب