سنگاپور PM لی بازگشت به قدرت با 'دستور واضح و روشن'; Oppn دستاوردهای

سنگاپور جولای 11 سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong مردم اقدام حزب اتحاد حفظ قدرت با "دستور واضح و روشن" در انت

توسط HONARMANDKHABAR در 21 تیر 1399

سنگاپور جولای 11

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong مردم اقدام حزب اتحاد حفظ قدرت با "دستور واضح و روشن" در انتخابات عمومی برگزار شد در میان COVID-19 همه گیر اما مخالفان صحنه بهترین عملکرد خود را تا کنون تامین رکورد 10 کرسی در مجلس است.

مردم اقدام حزب (PAP) در قدرت پس از سال 1965 برنده 83 93 کرسی های پارلمانی و یا 61.2 درصد از آرا را از نزدیک به 70 درصد آن را تا به حال در انتخابات عمومی 2015. در سال 2015 PAP امن 83 کرسی از 89 کرسی در 29 حوزه.

تعجب در این زمان بود که مخالفان حزب کارگران امن 10 نفر - آن بهترین نتیجه است.

انتخابات جمعه به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک همه پرسی در مورد نخست وزیر Lee را از دست داده و از شیوع کروناویروس. سنگاپور در حال حاضر رو به شهر دولت بدترین رکود اقتصادی با اقتصاد, پیش بینی برای کوچک کردن بین 7 و 4 درصد بوده است.

سنگاپور تنها تعداد انگشت شماری از کشورها برگزار می شود انتخابات در طول بیماری همه گیر.

این بود که "احساس خوب" انتخابات گفت: Lee. اما او اشاره کرد که این حکم PAP دریافت یک "دستور واضح و روشن" از مردم است.

"ما یک دستور مشخص, اما در درصد از آرای مردمی است که به عنوان بالا به عنوان من تا به حال برای امیدوار" 68 ساله لی گفت: PAP را پس از نتایج کنفرانس مطبوعاتی در صبح روز شنبه.

"این نتایج بازتاب گسترده ای مبتنی بر حمایت از PAP" لی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به مناسبت پایان انتخابات. "سنگاپور درک آنچه در خطر است و به همین دلیل ما باید دست به دست هم برای حمایت از منافع ملی ما."

"من خواهد شد با استفاده از این دستور مسئولانه برای مقابله با COVID-19 و رکود اقتصادی به ما را از طریق بحران با خیال راحت و فراتر از آن," او اضافه شده است.

نخست وزیر لی تبریک حزب کارگران برای آنچه که او به نام "عملکرد قوی." مخالفان حزب کارگران امن 10 کرسی و شکست یک تیم در گروه نمایندگی حوزه سنگکنگ رهبری سابق وزیر در دفتر نخست وزیر Ng Chee Meng که همچنین دبیر قدرت ملی معاملات اتحادیه کنگره (NTUC).

"من تبریک حزب کارگران خود را قوی عملکرد" لی که منجر PAP به عنوان دبیر کل نوشت: در Facebook post. "من مشتاقانه منتظر به آنها را به شرکت و کمک به بحث در مجلس و به بحث ملی به عنوان ما در برخورد با مسائل فوری قبل از ما."

لی مطمئن باشید آن است که "فقط حق" که حزب کارگران هندی-منبع دبیر کل ganem بود "به طور رسمی تعیین شده" به عنوان رهبر مخالفان, و او خواهد شد ارائه شده با "مناسب کارکنان پشتیبانی و منابع برای انجام وظایف خود".

نخست وزیر نارندرا مودی در شنبه تبریک خود را همتای سنگاپوری برای برنده شدن در انتخابات.

"تبریک به نخست وزیر Lee Hsien Loong برای موفقیت در انتخابات عمومی. بهترین آرزوهای خود را به مردم سنگاپور برای یک آینده صلح آمیز و مرفه," مودی در توییتر نوشت.

پسر کشور را پدر و بنیانگذار و زمان حاکم Lee Kuan Yew, Lee شده در دفتر از سال 2004.

برای بار دوم در سنگاپور, تاریخچه تمام صندلی ها بودند رقابت با دو حوزه شاهد سه گوشه دعوا. در مجموع وجود دارد 10 احزاب مخالف و یک نامزد مستقل که رقابت برای یک نقطه در مجلس.

در مجموع 2,535,565 آرا از جمله رد آرا ریخته شد در چه کشور 13th انتخابات پس از استقلال. این ساخته شده تا 95.63 درصد از 2,651,435 ثبت نام کنندگان, بزرگترین مردم در انتخابات از سال 1997.

نخست وزیر لی گفت: "سنگاپور درک آنچه در خطر است و به همین دلیل ما باید دست به دست هم برای حمایت از منافع ملی ما."

او متعهد به استفاده از این دستور "مسئولانه" برای مقابله با COVID-19 وضعیت و رکود اقتصادی به سنگاپور "با خیال راحت از طریق بحران و فراتر از آن".

"نتایج منعکس کننده درد و عدم اطمینان است که سنگاپور احساس در این بحران از دست دادن درآمد و اضطراب در مورد شغل اختلال ناشی از مدار شکن و امن فاصله محدودیت," او گفت:.

لی اذعان کرد که این نتیجه نیز نشان داد که "پاک کردن میل" برای تنوع صداها در مجلس.

"سنگاپور می خواهید PAP برای تشکیل دولت, اما آنها و به خصوص جوانتر رای دهندگان همچنین می خواهم برای دیدن بیشتر مخالفان حضور در مجلس" او اشاره کرد.

لی افزود که او به نظر می رسد به جلو به مشارکت و سهم اپوزیسیون در پارلمان.

سینگ که حزب کارگران تیم حفظ Aljunied نمایندگی گروه حوزه (GRC) باید 10 منتخب نمایندگان مجلس در حال حاضر از شش قبلا. او عضو همکار نیز حفظ Hougang عضو تنها مربوط به حوزه های صندلی.

سینگ 43 گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از نتیجه ای که تیم او خواهد "همچنان به تلاش برای نتایج خوب در زمین" و به نمایندگی از رای دهندگان "صادقانه در مجلس."

"امروز نتایج مثبت هستند اما ما باید به آمار زمین در حال اجرا است. ما نباید بر سر ما با این نتایج. وجود دارد مقدار کار را به انجام. و من می توانم به شما اطمینان دهم این حزب کارگران تیم متعهد به خدمت سنگاپور" تاکید کرد.

PAP رقابت تمام 93 کرسی و حزب کارگران و 21 کرسی. — PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب