تامین اجتماعی صندوق: شناسایی منابع برای unorganised بخش پوشش می گوید پارلمانی پنل

این کمیته نیز به احتمال زیاد به پیشنهاد دولت را در کارگران کشاورزی و کارگران خانگی تحت پوشش از این پیشنهاد تام

توسط HONARMANDKHABAR در 9 مرداد 1399
The committee is also likely to propose the government to bring in the agricultural workers and domestic workers under the coverage of the proposed social security fund.این کمیته نیز به احتمال زیاد به پیشنهاد دولت را در کارگران کشاورزی و کارگران خانگی تحت پوشش از این پیشنهاد تامین اجتماعی صندوق.

کمیته پارلمانی در کار است که به احتمال زیاد به درخواست دولت به طور خاص ذکر منابع از صندوق تامین اجتماعی به صندوق آن را پیشنهاد کرده است که در قانون کار برای unorganised کارگران پلت فرم کارگران و فرفره کارگران و یا هر دسته از کارگران نه تحت پوشش تأمین اجتماعی نت تا کنون.

ذینفع از صندوق تامین اجتماعی پیشنهاد شده است به عنوان به سن بازنشستگی در, دریافت, زندگی و از کار افتادگی پوشش و بهداشت و مزایای زایمان, در میان دیگران. اندازه پیشنهادی صندوق نمی تواند معین شود.

اخبار مرتبط

در این لایحه معرفی شده در Lok سبها در ماه دسامبر سال گذشته وزارت کار پیشنهاد تعدادی از بودجه گزینه های طرح — تماما بودجه توسط دولت مرکزی; تا حدی توسط مرکز و قسمتی از ایالت; تا حدی توسط مرکز بخشی از آن توسط دولت و بخشی توسط سهم از ذینفع و یا کارفرما. همچنین پیشنهاد می شود بودجه از هر منبع دیگر مانند مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) به عنوان صندوق ممکن است مشخص شده در این طرح است.

"از آنجا که صندوق تامین اجتماعی مورد نیاز است به طور منظم صندوق جریان منبع این صندوق باید به طور خاص ذکر شده در کد. ما می خواهیم دولت به انجام است که در این لایحه نهایی" یک عضو کمیته به تصویب رسید که توصیه های خود را در امنیت اجتماعی کد در جلسه خود در روز چهارشنبه گفت:. این کمیته به ریاست BJD MP Bhartruhari مهتاب است به احتمال زیاد به ارائه نهایی آن توصیه به Lok سبها دبیرخانه در روز جمعه.

این کمیته نیز به احتمال زیاد به پیشنهاد دولت را در کارگران کشاورزی و کارگران خانگی تحت پوشش از این پیشنهاد تامین اجتماعی صندوق.

کد در امنیت اجتماعی نیز پیشنهاد شده برای توانمند سازی دولت مرکزی برای ارائه محدوده طرح سازمان برای پیاده سازی آن شناسایی ذینفع منابع و اجرای آژانس. این مرکز همچنین ممکن است راه اندازی یک ویژه هدف وسیله نقلیه برای اجرای این طرح است.

امنیت اجتماعی کد پیشنهاد برای تقویت دولت مرکزی با اطلاع رسانی به تشکیل صندوق تامین اجتماعی یا صندوق برای تامین امنیت اجتماعی و به اداره شده توسط دولت مرکزی.

آن است که روشن نیست در این مرحله است که آیا این پنل را نمایش خواهد وادار کردن دولت به ایجاد تغییرات لازم در این پیش نویس است.

کد در امنیت اجتماعی amalgamates نه مرکزی اصلاحات مربوط به امنیت اجتماعی از جمله کارکنان دولت, قانون بیمه, 1948 و کارکنان اندیش بودجه و سایر مقررات قانون سال 1952. در میان دیگران آن را پیشنهاد دیفرانسیل نرخ از کارکنان سهم برای کلاس کارکنان برای کارکنان صندوق اندیش (EPF) به عنوان دولت مرکزی ممکن است آگاه برای یک دوره مشخص شده است.

همچنین این پیشنهاد را به ارائه برای پرداخت پاداش در صورت ثابت مدت اشتغال در نرم افزار-rata اساس حتی اگر دوره ثابت قرارداد مدت کمتر از پنج سال. کد همچنین باعث می شود Aadhaar اجباری برای کاشت در زمان ثبت نام عضو یا ذینفع یا هر فرد دیگری برای دریافت سود.

همچنین سبب دولت به معاف برخی موسسات از تمام یا هر یک از مفاد این پیشنهاد ،

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب