آفریقای جنوبی COVID-19 موارد پیش افتادن از یک و نیم میلیون

آفریقا بیشترین صنعتی کشور ثبت شده 10,107 جدید تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus فشار

توسط HONARMANDKHABAR در 12 مرداد 1399

آفریقا بیشترین صنعتی کشور ثبت شده 10,107 جدید تایید موارد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus فشار کل به 503,290 وزارت گفت.

فقط بیش از 3 میلیون نفر که تا کنون آزمایش شده برای این ویروس در آفریقای جنوبی که خود را تایید اولین مورد از پنج ماه پیش و 8,153 مرگ و میر ثبت شده است. آفریقا ثبت 934,558 موارد 19,752 مرگ و میر و 585,567 بهبود با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

آفریقای جنوبی تحمیل یک مستند در سراسر کشور در پایان ماه مارس برای جلوگیری از گسترش ویروس اما آن را در حال حاضر کاسته محدودیت های بسیاری برای افزایش فعالیت های اقتصادی - همانطور که دیگر کشورها در سراسر این قاره یک تکه بزرگ که جمعیت فقیر هستند و در صورت گرسنگی است.

"این مستند موفق به تاخیر انداختن گسترش ویروس بیش از دو ماه جلوگیری ناگهانی و کنترل نشده افزایش عفونت در اواخر ماه مارس" جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa در بیانیه ای جداگانه گفت.

به عنوان محدودیت را کاسته و عفونت باید مشخصی بیش از دو ماه گذشته.

اما روزانه افزایش عفونت به نظر می رسد ثبات به ویژه در بدترین ضربه کیپ غربی آفریقای جنوبی و کیپ شرقی استان Ramaphosa اضافه شده است.

سازمان جهانی بهداشت را بالا اضطراری متخصص مایک رایان هفته گذشته هشدار داد که آفریقای جنوبی را تجربه پیشرو برای چه بود به احتمال زیاد به رخ می دهد در سراسر این قاره است.

مشکل - اگر نه آشکار عدم امکان - از لحاظ اجتماعی فاصله در آفریقای فقیر و محکم بسته بندی شده مناطق شهری نیز یک enabler برای گسترش ویروس.

موارد در آفریقای جنوبی که دارای بالاترین پنجم مجموع در جهان را غرق در حال حاضر کشیده سیستم بهداشت و درمان.

که ارائه یک داستان احتیاطی به دیگر کشورهای آفریقایی که خدمات بهداشتی و درمانی هستند و در بیشتر قسمت ها حتی بیشتر کشیده.

در طول ماه اوت ملی یک پروژه را تحویل 20,000 محلی-تولید غیر تهاجمی هواکش به جایی که آنها بیشتر مورد نیاز Ramaphosa گفت که دولت همچنان به بسیج بیشتر امکانات و تجهیزات و پرسنل در استان هنوز هم دچار افزایش عفونت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب