کره جنوبی معتقد جدید محدودیت به عنوان coronavirus موارد صعود

سئول ژوئن 29 کره جنوبی گزارش کرده است 42 عفونت های جدید از COVID-19 به عنوان عفونت به طور پیوسته صعود در بیشتر

توسط HONARMANDKHABAR در 10 تیر 1399

سئول ژوئن 29

کره جنوبی گزارش کرده است 42 عفونت های جدید از COVID-19 به عنوان عفونت به طور پیوسته صعود در بیشتر سرمایه منطقه وادار کردن مقامات به نظر قوی تر اجتماعی محدودیت.

ارقام اعلام شده از سوی کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در روز دوشنبه به ارمغان آورد ملی caseload به 12,757 از جمله 282 مرگ و میر.

بیست و چهار مورد جدید گزارش شده از سئول پایتخت و در نزدیکی مناطق شهری بوده که در مرکز یک ویروس تجدید حیات از اواخر ماه مه. حداقل 12 از موارد جدید در ارتباط بودند به ورود بین المللی به عنوان ویروس همچنان به تقویت خود نگه دارید و در جای دیگر در سراسر جهان است.

کره جنوبی بود گزارش صدها نفر از موارد جدید یک روز در اواخر ماه فوریه و اوایل ماه مارس پس از یک افزایش بزرگ در اطراف جنوب شرقی شهر دائگو که در آن اکثریت عفونت در ارتباط بودند به یک کلیسای جماعت با هزاران نفر از اعضای.

اما در حالی که مقامات بهداشتی استفاده کرده بودند, مهاجم, تست و تماس با ردیابی برای جلوگیری از شیوع بیماری در آن منطقه آنها با داشتن یک زمان بسیار سخت تر پیگیری های اخیر انتقال در سئول شهری که در آن حدود نیمی از این کشور به 51 میلیون نفر زندگی می کنند. با مردم به طور فزاینده ای جسارت کردن در مکان های جدید خوشه ها به انواع مختلف از مکان های.

وزیر بهداشت پارک داد neung-hoo در طول یک جلسه بعد از ظهر یکشنبه اعلام کرد که دولت آماده اجرای قوی تر اجتماعی فاصله اقدامات اگر این بیماری همچنان به رشد.

او گفت: قوی ترین اقدامات از جمله ممنوعیت تجمع بیش از 10 نفر بستن مدارس متوقف ورزش حرفه ای و محدود کردن عملیات غیر ضروری کسب و کار — به اجرا گذاشته خواهد شد اگر روزانه افزایش عفونت ها دو برابر بیش از دو بار در طول هفته است.

خیابان رژه در مستند در فیلیپین

مقامات فیلیپین می گویند مقامات در مرکزی ایجاد کرد ممکن است به صورت کیفری یا اداری شکایت برای اجازه دادن به یک خیابان رژه و رقص با وجود سخت coronavirus مستند.

شهردار ادگار Labella سبو شهرستان گفت: مسئولان از Basak روستا دستور داده شده است به توضیح دهد که چرا مذهبی مقدس به افتخار سنت جان باپتیست برگزار شد شنبه با وجود ممنوعیت تجمعات عمومی.

نوازندگان بومی بپوشید و ماسک صورت رقصید در طول شب صفوف آن جلب یک جمعیت بزرگ. در حالی که فیلیپین کاسته قرنطینه محدودیت در بسیاری از مناطق شهر سبو تحت سخت مستند زیر سنبله در عفونت. فیلیپین بیش از 35,000 ویروس مورد از جمله 1,244 مرگ و میر.

چین گزارش 12 جدید COVID-19 موارد در مقابل 17 روز قبل

پکن: چین گزارش 12 جدید تایید COVID-19 موارد همانطور که از پایان ماه ژوئن 28, کردن از 17 گزارش یک روز قبل از آن به عنوان پایتخت این کشور تلاش می کند برای جلوگیری از موج جدیدی از عفونت پدید آمده است که از یک بازار عمده فروشی در اواسط ماه ژوئن.

ملی کمیسیون بهداشت (NHC) در بیانیه ای گفت که پنج تن از جدید COVID-19 موارد به اصطلاح وارداتی عفونت های مربوط به مسافران از خارج از کشور در مقایسه با سه جمله موارد گزارش یک روز پیش از آن. هفت عفونت های محلی تمام شد در شهر پکن.

پکن آزمایش شده بود حدود یک سوم از جمعیت خود را به عنوان ظهر روز یکشنبه به عنوان بخشی از شهرستان تلاش های دولت برای اطمینان از وقوع پدید آمده است که از Xinfadi بازار نیست مارپیچی خارج از کنترل است.

در مجموع 311 نفر در این شهر که دارای جمعیت بیش از 20 میلیون باید آزمایش مثبت برای این ویروس پس از اولین مورد مربوط به بازار گزارش شد در ژوئن 11.

مناطق اطراف پکن باقی می ماند در حالت آماده باش بالا. شهرستان Anhui, کمتر از 100 مایل از چینی پایتخت در روز شنبه اعلام کرد که آن را مهر و موم کردن مسکونی ترکیبات و روستاها تا اطلاع ثانوی.

Anhui که بخشی از Xiongan منطقه جدید راه اندازی شد در سال 2017 به ارائه فضای زندگی را برای پکن نیز دستور ساکنان به ماندن در خانه با "اپیدمی پیشگیری و کنترل وضعیت در حال حاضر بسیار جدی" با توجه به رسانه های دولتی.

این NHC همچنین گزارش شش جدید بدون علامت موارد به عنوان پایان تاریخ 28 ژوئن در مقایسه با هفت چنین مواردی یک روز پیش از آن.

تعداد کل COVID-19 موارد برای سرزمین اصلی چین در حال حاضر در 83,512 در حالی که مجموع تلفات بدون تغییر باقی مانده است در 4,634.

تایلند گزارش 7 جدید کروناویروس موارد وارداتی جدید مرگ و میر

بانکوک: تایلند روز دوشنبه گزارش داد هفت جدید کروناویروس موارد همه از آن وارد می شد مارک 35 روز بدون جامعه انتقال است.

هفت نفر تایلند بازگشت از هند و ایالات متحده که تا به حال آزمایش مثبت در حالی که در حالت قرنطینه گفت: Sukhum Kanchanapimai وزارت بهداشت دائم ،

Coronavirus کشته شدن 58 نفر در تایلند در میان 3,169 عفونت که 3,053 بیماران بهبود یافته اند. — سازمانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب