افزایش موارد را به روسیه, برزیل, جدید Covid نقاط

مسکو, مارس 19 حتی به عنوان بسیاری از اروپا لنگش بازگشت به حالت عادی جدید کروناویروس موارد شده اند خونتان از هن

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399

مسکو, مارس 19

حتی به عنوان بسیاری از اروپا لنگش بازگشت به حالت عادی جدید کروناویروس موارد شده اند خونتان از هند به آفریقای جنوبی و مکزیک در نشانه روشن است که همه گیر است که به مراتب بیش از. در یک نگرانی ممکن است موج روسیه و برزیل در حال حاضر به نشستن پشت تنها ما در این شماره از گزارش عفونت.

موج آمد و حتی به عنوان بسیاری از آسیا و اروپا و نمرات از آمریکا دیده می شود به اندازه کافی پیشرفت در مبارزه خود را در برابر ویروس به تمرکز بر روی بهترین روش برای بازگشایی اقتصاد خود را.

ما autoworkers, فرانسوی, معلمان و تایلندی بازار کارگران در میان صدها نفر از هزاران نفر از کارکنان در کار با جدید احتیاطی.

روسیه گزارش داد افزایش مداوم در عفونت های جدید در روز سه شنبه و جدید نقاط داغ پدید آمده اند در سراسر گسترده ملت در حدود 147 میلیون.

روسیه ثبت شده 9,263 موارد جدید در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به حدود 2,99,941 عفونت — حدود نیمی از آنها در مسکو. مقامات می گویند 2,837 افراد با Covid-19 کشته در روسیه است. روسیه در مورد بار دوم به که از ما است که دیده می شود 1.5 میلیون عفونت و بیش از 90 ، 000 مرگ و میر. آمریکای لاتین دیده می شود بیش از 4,83,400 موارد و 30,900 مرگ و میر.

بزرگترین تعدادی از عفونت ها در برزیل که شد در جهان سوم بدترین آمار شهرستان در روز دوشنبه با بیش از 2,57,396 عفونت با وجود محدود تست.

جهانی تعداد عفونت های رز به 4,923,997 روز سه شنبه در حالی که مرگ و میر لمس 3,20,790. با 1,552,140 مرگ و میر در ایالات متحده باقی می ماند بدترین آمار کشور است. —سازمان


نخست وزیر روسیه رزومه کار پس از جلسه COVID

مسکو: روسیه نخست وزیر میخائیل Mishustin (54) به طور کامل از سر گرفته و وظایف خود را پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus. او اعلام کرد که آلوده شده بود در یک کنفرانس تلفنی با رئیس جمهور ولادیمیر پوتین در آوریل 30. در روز سه شنبه Mishustin دفتر گفت: او با بررسی خارج از بیمارستان و بازگشت به وظایف خود در کابینه ستاد.

در ضمن به عنوان موارد یافت در روسیه و آمریکا روز سه شنبه گفت: این امر در این هفته شروع به ارائه 200 پزشکی هواکش به جهان دوم-آمار کشور است. سفارت آمریکا در روسیه گفت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه درخواست کمک از آمریکا. اولین دسته از 50 هواکش باید آماده برای حمل و نقل در روز چهارشنبه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن