مخاطرات بالا به عنوان جانی دپ را مورد تهمت علیه انگلستان تلخیص بسته

لندن جولای 28 جانی دپ را مورد تهمت علیه بریتانیا تلخیص متهم کرده که او را از سوء استفاده از همسر سابق Amber He

توسط HONARMANDKHABAR در 7 مرداد 1399

لندن جولای 28

جانی دپ را مورد تهمت علیه بریتانیا تلخیص متهم کرده که او را از سوء استفاده از همسر سابق Amber Heard پیچد تا سهشنبه پس از سه هفته از جلسات دادگاه که جدا سمی, افراد مشهور, عشق وعاشقی.

"دزدان دریایی کارائیب" ستاره است تحت پیگرد گروه اخبار روزنامه ها, ناشر خورشید و روزنامه اجرایی ویرایشگر دن Wootton, در دادگاه عالی در لندن بیش از یک مارس 2018 مقاله که او را به نام "wife-beater".

او به شدت رد می کند که خشونت را شنیده و می گوید: او ادعا می کند یک "جعل". دپ وکیل دیوید شربرن است که با توجه به بسته شدن استدلال است که در گذشته بیشتر از روز است. سپس قاضی اندرو نیکول بازنشسته خواهد شد به الک کردن از ادعا و دعوای متقابل که به نظر او حکم خود را. او انتظار می رود که به دست خود حاکم در چند هفته.

چه قاضی تصمیم گیری?

نه دپ و نه شنیده است در دادگاه هر چند از آن شده است آسان به را فراموش کرده ام که در طول یک مورد که raked بیش کثیف جزئیات این زن و شوهر فرار رابطه است.

دپ مدعی است در مدنی مورد NGN و Wootton در حال متهمان و شنیده است که خود شاهد اصلی. به شکست دپ تهمت ادعای این روزنامه باید متقاعد کردن قاضی که در تعادل احتمالات داستان آن دقیق بود.

NGN وکیل ساشا Wass گفت: در جمع کردن که بدون شک وجود دارد دپ "به طور منظم و سیستماتیک و وحشیانه همسر خود" و بنابراین "wife-beater" برچسب دقیق بود.

آنچه در اختلاف ؟

دو طرف توافق دارند که رابطه بین دپ و شنیده می شود که پس از ملاقات آنها در مجموعه ای از 2011 کمدی "The Rum Diary", soured طولانی قبل از آنها به طلاق در سال 2017. متن ایمیل و ضبط گواه به طور فزاینده ای تلخ روابط بین دپ در حال حاضر 57 و 34 ساله مدل و بازیگر.

اما آنها اختلاف نظر دارند به طور کامل بیش از که آغاز شده و تشدید مبارزه خود را.

دپ رد شنیده ادعا 14 جداگانه حوادث که در آن او گفته ضربه سیلی زد و او را هل کشیده مو و پرتاب بطری در او "مانند نارنجک". قاضی نشان داده شد عکسهای شنیده و با چشمان سیاه علامت قرمز بر روی صورت و یک مجروح پوست سر — همه شواهد دپ خشونت دفاع گفت.

دپ گفت که این عکس بخشی از یک "پرونده" از شواهد و مدارک جعلی و ادعا کرد که شنیده آمار او حتی قطع نوک انگشت خود را در طی یک زد و خورد در استرالیا. تحت متقابل معاینه دپ بستری headbutting شنیده می شود یک بار در طول یک تقل کرد و آن را توسط حادثه به عنوان او تلاش برای متوقف کردن او با مشت او.

شنیده اذعان داشتن یک خلق و خوی و گفت: او پانچ دپ یک بار در ماه مارس 2015. اما او گفت که برای جلوگیری از او را از ضربه زدن به خواهر او.

آنچه ما آموخته است ؟

محاکمه فراهم کرده است تا از نزدیک و اغلب unflattering نگاه هالیوود stardom آشکار جزئیات دپ زندگی از ثروت لوکس, آشفتگی های عاطفی و سوء مصرف مواد.

مارک استفنز یک رسانه وکیل در شرکت حقوقی Howard کندی گفت: این مورد پر شور "است و همه از نشانه های عرصه روم". "مردم را به یاد داشته باشید این مورد نه برای نتایج, اما برای مدارک و شواهد — نه زننده گوری شواهد که درگیر شد," او گفت:.

تنظیمات برای از هم پاشیده ارتباط بودند به عنوان پر زرق و برق به عنوان اتهامات کثیف. به اتهام ضرب و جرح قرار گرفت دپ در جزیره خصوصی در باهاما مجموعه خود را از لس آنجلس پنت هاوس لوکس قطار و هواپیمای جت خصوصی است.

دپ گفت: در شاهد جعبه است که او تا به حال ساخته شده $650 میلیون از او پیوست سودآور "دزدان دریایی کارائیب" حق رای دادن و به پایان رسید تا 100 میلیون دلار در بدهی های خود را پس از مشاوران مالی نادیده گرفته شده به پرداخت مالیات برای 17 سال است. دوستان توصیف دپ به عنوان یک سخاوتمندانه بزرگ spender و او گفت که او می خواهم به صرف $5 میلیون فرستادن خاکستر ادبی خود را قهرمان مواد مخدر-سوخت نگار شکارچی S Thompson, به فضا است.

هر کدام که متاهل بود به سرزنش رابطه ترک یک دنباله از تخریب. آسیب به یک خانه اجاره ای در استرالیا که در آن زن و شوهر تا به حال یک درگیری برآورد شد در بیش از $1,00,000. زن و شوهر را در مرکز شهر LA پنت هاوس بود سطل آشغال در یکی دیگر از استدلال.

این نقطه کم از رابطه به گفته دپ آمد هنگامی که یک فرد یا حیوان defecated در یک تخت در پنت هاوس. شنیده سرزنش می کردند یکی از زن و شوهر را دو یورکشایر terriers اما دپ مشکوک شنیده و یا یکی از دوستان او که در خور سرزنش بود.

که برندگان و بازندگان ؟

انگلیسی افترا قانون است که به طور گسترده ای در نظر گرفته شده به نفع متقاضیان بیش از متهمان اما دپ می تواند در نهایت بازنده حتی اگر او برنده است.

دپ گفت: او شکایت کرد خورشید به دلیل حرفه خود شده بود آسیب شنیده می شود را با خود ندارد. اما در مورد تقویت ادعا می کند برای میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان هر چه قاضی به پایان می رسد تا تصمیم گیری.

"این تقریبا گدا باور است که هر کسی منطقی گرفته و این پرونده به دادگاه" استفن گفت: "در حال حاضر من می دانم که بسیاری از مردم می گویند همه چیز در مورد دفاع. این همه در مورد اثبات او یک wife-beater. اما ریسک بسیار بالا برای همه است. و در برخی از سطح گل و چوب است."

شنیده همچنین تا به حال شخصیت او را مورد سوال شده است و متهم به جعل مدارک و شواهد. او متهم شده بود توسط یک #MeToo فعال کاترین کندال از اختصاص یک خشونت آمیز و تجاوز به عنف است که اتفاق افتاده است به کندال برای خود او به پایان می رسد.

به احتمال زیاد برندگان Wass و شربرن سختی وکلا که هر دو قوی ساخته شده موارد برای مشتریان خود. شربرن همچنین نقش بازیگران در سال دیگر بزرگ افراد مشهور دادگاه در لندن او را به نمایندگی دوشس ساسکس در طرح دعوی در دادگاه در برابر ایمیل در روز یکشنبه روزنامه بیش از انتشار نامه خصوصی او فرستاده شده به پدر او توماس Markle.

را حکم بود که پایان داستان ؟

به احتمال زیاد نیست. دپ است تحت پیگرد شنیده 50 میلیون دلار در ویرجینیا بیش از یک همشهری داستان در مورد خشونت خانگی. این دادگاه است که با توجه به برگزار می شود, در سال آینده. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن