رشته همه گیر بنگلادش کارگران مهاجر دست و پنجه نرم کردن با قطعیت

او در آنجا کار می کرد به عنوان یک سیگنال ترافیک, برق, برای 550 کاهش یافت در ماه است. همسر و فرزندان و پدر و ما

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

او در آنجا کار می کرد به عنوان یک سیگنال ترافیک, برق, برای 550 کاهش یافت در ماه است. همسر و فرزندان و پدر و مادر مسن و برادر کوچکتر بودند وابسته به درآمد خود را.

اسلام بازگشت به بنگلادش به دلیل بیماری در ماه های فوریه و گیر کردم به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس منجر به تعلیق سفر هوایی قبل از او برنامه ریزی شده بود برای رفتن به عربستان سعودی در Mar 20.

Md شاهین, 35, یکی دیگر از ساکنان Singair که رفت به قطر در سال 2010 به عنوان یک مهاجر کارگر با قرض گرفتن پول و فروش زمین نیز رشته پس از بازگشت به خانه در تعطیلات است.

بیکار در میهن خود هر دو اسلام و شاهین را قرض گرفته در مورد Tk 100,000 هر یک به ارائه برای خانواده خود را در طول بحران.

اما در حال حاضر آنها در سمت چپ بدونم که چه مدت آنها را به دریافت وام از بستگان به آنها خیره در آینده با هیچ پایان دادن به بحران در چشم.

مانند اسلام و شاهین بیش از 200,000 عودت کنندگان از کشورهای خارجی به رشته در بنگلادش با توجه به همه گیر با توجه به Shariful حسن, برنامه رئیس برک مهاجرت.

وی با ذکر اطلاعات از صفحه اصلی وزارت و مهاجران' رفاه میز در فرودگاه بین المللی شاه جلال در داکا.

حتی پس از ممنوعیت سفر آغاز شد و حدود 20,000 بنگلادش کارگران به خانه بازگشت از خارج از کشور از طریق چارتر پرواز.

علاوه بر این, 200,000 آینده نگر دیگر کارگران نمی تواند کشور را ترک کنند در این چهار ماه از مارس.

برجسته سازی امکانات از یک بحران طولانی مدت حسن معتقد است که دولت باید توجه بیشتری به حاوی شیوع در بنگلادش در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که کشورهای دیگر را به کارگران و استخدام بیشتر به عنوان جهان را آغاز کرده است بازگشایی.

در یک گریم مثال از آنچه حسن هشدار داد از ایتالیا در روز پنج شنبه ممنوع مسافران از بنگلادش تا اکتبر 5 پس از پیدا کردن تعدادی از coronavirus موارد در یک پرواز از بنگلادش است.

مارینا سلطانه برنامه مدیر در پناهنده و مهاجر حرکات تحقیقات واحد انتظار ندارد رشته کارگران بازگشت به کشورهای خود را از اشتغال به هر زمان به زودی.

علاوه بر اجرای برنامه هایی برای ارائه کمک به محاصره کارگران مهاجر دولت تمرکز باید بر روی توسعه مهارت ها به آنها را قادر به مقابله با این وضعیت در حال تغییر.

او همچنین از دولت خواست به منظور بالا بردن صدای خود را در مورد قوانین بین المللی است که تصریح می کند که کشور میزبان باید محافظت از کارگران مهاجر در زمان بحران.

استخدام سازمان ها در تلاش برای زنده ماندن

با استخدام کارگران جدید هر دو مردم محلی و مهاجران آینده به توقف در سراسر جهان, آژانس های که صادرات نیروی انسانی از بنگلادش در حال مبارزه برای بقا است.

حدود 1600 سازمان صرف در مجموع Tk 450 میلیون در ماه در بیش از 40 ، 000 کارگران و سایر اهداف با توجه به Shameem احمد چودری Noman دبیر انجمن كتابداران استخدام بین المللی سازمان یا BAIRA.

مکث روی نیروی انسانی و صادرات در چهار ماه باعث شده است که آنها از دست دادن حداقل Tk 2 میلیارد Noman ادعا کرد.

Md Amzad Hossain که اجرا می شود استخدام آژانس خلیج همکاران گفت که او نمی تواند پرداخت هزینه اجاره دفتر برای چهار سال به عنوان آژانس است و هیچ کار. او در نهایت مجبور به ترک داکا پس از عدم پرداخت خانه خود را اجاره.

"از کجا می خواهد ما را اگر ما از دست دادن شغل پرسید:" یک کارگر استخدام آژانس.

آنچه مردم مسئول می گویند

Md Shamsul علم مدیر کل اداره نیروی انسانی آموزش و اشتغال گفت: دولت ساخته شده است که ترتیبات برای توسعه مهارت از کارگران در خارج از کشور که می خواهند به بازگشت به کشورهای خود را استخدام.

آنها همچنین می توانید باز کردن کسب و کار در بنگلادش با در نظر گرفتن وام تا Tk 500,000 از یک Tk 2 میلیارد دلار از صندوق مطرح شده توسط دولت برای بازسازی خود را.

نخست وزیر شیخ حسینه خواستند همچنین اختصاص داده Tk 5 میلیارد دلار برای صندوق وام.

احمد Munirus Saleheen از مهاجران' رفاه و اشتغال در خارج از کشور گفت: دولت در برقراری ارتباط با دیپلمات های خارجی برای تمدید ویزا از کارگران مهاجر بنگلادشی و اطمینان از بازگشت خود پس از عملیات پرواز عادی تبدیل شده.

مهاجران' رفاه و اشتغال در خارج از کشور وزیر عمران احمد می تواند برای نظر نمی رسید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب