تامیل نادو می رسد برای تیم کوک و جف بزوس برای سرمایه گذاری از اپل, آمازون

CM نوشته است به انجام کسب و کار از جمله مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک, سامسونگ, رئيس جمهور و مدیر عامل Kim Hyun S

توسط HONARMANDKHABAR در 9 خرداد 1399
The CM has written to business tycoons, including Apple CEO Tim Cook, Samsung president and CEO Kim Hyun Suk, Amazon CEO Jeff Bezos, and HP president and CEO Enrique Lores.CM نوشته است به انجام کسب و کار از جمله مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک, سامسونگ, رئيس جمهور و مدیر عامل Kim Hyun Suk, آمازون, مدیر عامل شرکت جف بزوس و HP رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت انریکه Lores.

نزدیک در پاشنه نوشتن با 17 MoUs , جذب بیش از 15,000 تومان کرور روپیه ارزش سرمایه گذاری به دولت تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami است به طور مستقیم رسیده به 13 جهانی سران برجسته شرکت در بخش الكترونيكي.

او نوشته است به انجام کسب و کار از جمله مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک, سامسونگ, رئيس جمهور و مدیر عامل Kim Hyun Suk, آمازون, مدیر عامل شرکت جف بزوس و HP رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت انریکه Lores.

اخبار مرتبط

نامه به رهبران کسب و کار طرح جذابیت سرمایه گذاری و مزایای ذاتی تامیل نادو. علاوه بر آن ارائه می دهد حمایت خود را بیشتر رشد و وعده سفارشی انگیزه های بسته بندی با توجه به نیازهای خود.

یک بیانیه تامیل نادو دولت گفت: CM گرفته بود چند گام برای جذب سرمایه گذاری خارجی به دولت است. این شامل راه اندازی Yaadhum Oorey پورتال خاص کشور سرمایه گذاری تسهیل میز و دیپلماتیک کمک رسانی برنامه.

بسیاری از شرکت های چند ملیتی در حال جابجایی فعالیت های تولیدی خود را به کشورهایی مانند هند است. سانتی متر است و تشکیل یک سرمایه گذاری توسعه نیروی کار تحت ریاست دبیر کل.

"مثبت اقدامات انجام شده توسط دولت است که در حال حاضر نمایش نتایج که توسط این واقعیت است که دولت می تواند به تازگی به امضای تفاهم نامه با 17 سرمایه گذاری خارجی برای Rs 15,128 کرور. این نشان می دهد که در تامیل نادو بهترین مقصد برای سرمایه گذاری حتی در این وضعیت همه گیر افتاده است ،

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن