وحشتناک لحظات Buriganga راه اندازی واژگون شدن

صبح پرنده با بیش از 50 مسافر در هیئت مدیره, سمت چپ, Munshiganj را Kathpotti برای سرمایه حدود 7:30 صبح روز دوشن

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

صبح پرنده با بیش از 50 مسافر در هیئت مدیره, سمت چپ, Munshiganj را Kathpotti برای سرمایه حدود 7:30 صبح روز دوشنبه و به نزدیکی Shyambazar فقط پس از 9.

این فیلم از یک دوربین امنیتی در بانک Buriganga رودخانه در داکا نشان داد که صبح پرنده شد و چند صد متر دورتر از اسکله زمانی که فاجعه رخ داد.

Moyur-2 بزرگتر رگ از چندپور بود که به سرعت در جهت معکوس ناودان صبح پرنده. در بعد از چند ثانیه صبح پرنده رفت و وارونه و شروع به غرق شدن در زیر Moyur-2 که هنوز هم در حال حرکت در جهت معکوس.

به عنوان صبح پرنده ناپدید شد در زیر آب برخی از مسافران دیده می شد شنا در ساحل. افراد مشغول به کار در حاشیه رودخانه با عجله به لبه اسکله در تلاش برای نجات از غرق شدن مسافران است.

به عنوان غم انگیز صحنه باز شدن در رودخانه Moyur-2 تغییر آن دنده و شروع به حرکت به جلو. مقامات توقیف این کشتی و بازداشت دو نفر از کارکنان. دیگران از جمله استاد فرار کرده اند.

امدادگران کشیده 30 جسد از داخل بد بخت کشتی در حالی که پزشکان مرده اعلام دو مسافر دیگر نجات توسط مردم محلی.

دولت وزیر حمل و نقل خالد محمود Chowdhury مظنون وجود دارد foul play درگیر در تراژدی است.

"من احساس می کنم که این برنامه ریزی شده بود. این نه یک حادثه بلکه قتل او گفت:" پس از بررسی فیلم فاجعه است.

دولت با تشکیل هفت قوی پانل به رهبری مشترک به وزیر حمل و نقل وزارت را به نگاه به این حادثه. دیگر نمایندگان buet را از دست ندهید, BIWTA وزارت حمل و نقل و رودخانه پلیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن