تایلند مهاجر کارگران جنسی ترس برای آینده

از ماه مارس 32 ساله و مجرد است که برمه است متصلب تا بدهی های بیش از 15 ، 000 بات به پرداخت برای دخترش آموزش و

توسط HONARMANDKHABAR در 11 تیر 1399

از ماه مارس 32 ساله و مجرد است که برمه است متصلب تا بدهی های بیش از 15 ، 000 بات به پرداخت برای دخترش آموزش و پرورش و اجاره.

بوا جان سالم به در جزوه از کارگر جنسی گروه توانمند سازی بنیاد است که در بازه زمانی از برنج به تامپون از دولت جزوات مورد نیاز خود را به نشان دادن یک کارت شناسایی.

"اگر آن را برای توانمند سازی, من می خواهم که خودکشی کرد" گفت: بوا که خواسته در یک مصاحبه تلفنی به استفاده از نام واقعی او و نخواست نامش فاش شود تا اعضای خانواده نیست پیدا کردن در مورد کار خود را.

در حالی که تایلند اعلام کرده است قصد دارد برای بارها و کارائوکه سالن را دوباره باز از چهارشنبه این هفته پس از بسته شدن چهار ماه کارگران جنسی ترس وجود خواهد داشت چند مشتریان به عنوان بسیاری از آنها خارجی و مرزهای بسته باقی می ماند.

یک 2014 برنامه ایدز سازمان ملل گزارش برآورد وجود دارد 123,530 کارگران جنسی در تایلند اما گروه های حمایت قرار داده و این رقم در بیش از دو برابر این تعداد از جمله دهها هزار نفر از مهاجران از کشورهای همسایه میانمار و لائوس و کامبوج و ویتنام است.

بسیاری از زنان جوان در حال حاضر در میان 2 میلیون Thais دولت برنامه ریزی سازمان معتقد است ممکن است بیکار در این سال به دلیل تاثیر این ویروس.

در تایلند, فحشا غیر قانونی است و مجازات جریمه نقدی از 1000 بات و مشتریانی که پرداخت برای رابطه جنسی با دختری کارگران می تواند حبس تا شش سال است.

اما در طول سال این کشور رسیده است شناخته شده برای گردشگری جنسی با تعداد زیادی زیاد میله ماساژ سرو و کارائوکه سالن که ضرب به عنوان توریست شماره افزایش یافت و به عنوان قانون اجرا نیست. Coronavirus بحران مجبور است بسیاری از کارگران جنسی به نوبه خود به انواع جدیدی از کار از فروش کالا به تبدیل شدن به پیشخدمت. اما برای کارگران مهاجر وجود دارد گزینه های کمتر.

از سمت چپ

فعالان می گویند مهاجر یا بدون تابعیت کارگران جنسی در میان سخت ترین آمار اقتصادی از coronavirus.

زمانی که بوا کاربردی برای کار در یک فروشگاه مواد غذایی او گفته شد آنها ترجیح داده به استخدام تایلندی کارکنان با وجود او کامل تایلندی.

"ما رها شده اند. ما ساخته شده اند نامرئی حتی اگر ما بیشتر مشکلات از دیگران و برای اولین بار (به بیکار پس از coronavirus) گفت:" مای جونتا یک نماینده از بنیاد توانمند سازی در چیانگ مای.

A screen showing a woman dancing is pictured inside the Patpong museum's bar at the nightlife and sex trade district, during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Bangkok, Thailand, May 26, 2020. REUTERS

یک صفحه نمایش نشان دادن یک تصویر در داخل Patpong موزه بار در شب زنده داری و تجارت منطقه در طول بیماری کروناویروس (COVID-19) شیوع در بانکوک, تایلند, مه 26 سال 2020 است. ایسنا

تایلند معرفی یک قایق از اقدامات برای کمک به کارگران تحت تاثیر coronavirus از جمله کمک های مالی به صورت غیر رسمی کارگران تایلندی و تایلندی و کارگران خارجی ثبت شده در سیستم امنیت اجتماعی است.

اما بررسی های توانمند سازی در مارس یافت تنها 5 درصد از کارگران جنسی هستند بخشی از سیستم تامین اجتماعی و 35 درصد نیز بدون دسترسی به کمک های دولتی. بقیه می تواند دسترسی به پول نقد امداد.

"دولت باید به کمک همه ملیتها از آنجا که در پایان روز, ما همه انسان هستند که رنج می برد (از وقوع). دولت نباید قائل" مای گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

وزارت امور زنان و خانواده توسعه نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

سرویس کارگران در گروه (نوسان) حمایت سازمان کارگران جنسی انجام یک نظرسنجی در ممکن است که برخی از کارگران جنسی در بانکوک بودند حاضر کمک های مالی پس از آنها نشان داد آنها کارگران جنسی.

"اما برخی از 5000 بات (کمک) چرا که آنها دروغ گفته (در مورد شغل خود را). وجود دارد هیچ جایی برای کارگران جنسی در این دولت سیاست" چرخش جمهور Chalidaporn Songsamphan گفت: livestream بحث میزبانی توسط خبرنگاران خارجی' Club تایلند در ماه مه.

"تایلندی دولت تا به حال این تردید نسبت به جنس کار و کارگران جنسی. این یک عامل است که توضیح می دهد که چرا بسیاری از آنها می تواند دسترسی به هر گونه کمک از دولت است."

با وجود مکانهای تفریحی re-افتتاح 50 ساله نعناع - نه نام واقعی او - شک و تردید در کسب و کار خواهد شد به حالت عادی بازگشت با مرزهای کشور همچنان بسته فلج گردشگری در بانکوک بود که جهان پر بازدید ترین شهر برای مدت چهار سال.

پس از از دست دادن شغل خود در چیانگ مای, برمه کارگر جنسی در رفت با یک دوست به تقسیم اجاره و فروش جواهرات خود را به پرداخت هزینه برای مسکن.

او اعمال می شود برای یک کار به عنوان یک masseuse اما رد شد چند جا حتی اگر او آموزش دیده به دلیل, تایلندی, قانون ممنوع خارجی ها از کار در مشاغل خاص.

هنگامی که او اعمال می شود به عنوان یک آشپز در یک رستوران, او گفت که او بیش از حد قدیمی است.

"من خیلی استرس ... با پول به سمت چپ و من نمی توانم به خانه برگشت گفت:" نعناع که نخواست نامش فاش شود در یک مصاحبه تلفنی به دلیل شرم در ارتباط با فحشا.

"من حدس می زنم من فقط باید به پوزخند و تحمل آن است. من نمی دانم چه چیز دیگری را انجام دهد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب