همه گیر upends اسلام مقدس ترین ماه

او به خاک سپرده شد در نیوجرسی بیش از یک ساعت از خانه اش در نیویورک به دلیل تعداد مرده بود به طوری غرق در نزدیک

توسط HONARMANDKHABAR در 6 خرداد 1399

او به خاک سپرده شد در نیوجرسی بیش از یک ساعت از خانه اش در نیویورک به دلیل تعداد مرده بود به طوری غرق در نزدیکی مسلمان خانه های مراسم تشییع جنازه و گورستان است که خانواده اش مجبور شد برای رفتن دورتر به دنبال سنت و رفتار دفن در عرض 24 ساعت.

هنگامی که خانواده خود را سوار به Marlboro مسلمان یادبود قبرستان دو هفته بعد به دیدار قبر او در طول ماه رمضان آنها شوکه شده بودند با آنچه آنها دریافتند: یک میدان گسترده ای از تازه حفر گورهای مردگان همه در 50s و 60s و بسیاری تحمل مجزا بنگالی نام.

"من هرگز تصور, رمضان, به, بود, گفت:" سید Chaudury, 31, Mamun در قانون است. "ماه رمضان است که بسیار در مورد خانواده — شکستن سریع خود را با خانواده و سپس رفتن به مسجد هر شب به خواندن یکی از نماز اما این ماه رمضان بیشتر احساس خالی و خالی و تنهایی."

Coronavirus کشته شدن بیش از 29,000 و بیمار بیش از 367,000 مردم در نیویورک upending زندگی روزمره و رها کردن بحران اقتصادی. برای مسلمانان آن را نیز تبدیل به یکی از مهم ترین تعطیلات سال از یک مناسبت شاد مشخص شده توسط خانواده شام جمعی در نماز و مشغول اجتماعی تقویم به حزن انگیز و ماه انفرادی جشن زیر سایه بیماری و مرگ و افزایش بیکاری.

روزه گرفتن در ماه رمضان یکی از پنج رکن اسلام است و یا مرکزی اصول ایمان است. جهان 1.9 میلیارد مسلمان در جشن تعطیلات یکی از رویت هلال ماه به بعد با روز روزه و شب شادمانی است که نقطه اوج در عید فطر که در این سال کاهش یافت و در روز یکشنبه.

اما با نیاز به حفظ بهداشت عمومی, زوم تماس و اجتماعی دور درایوهای مواد غذایی را جایگزین تجمعات خانواده و جامعه نماز به عنوان مسلمانان باید به دنبال بیشتر از یک ماه رمضان شبیه هیچ دیگر در حافظه است.

"برای بسیاری از مردم از آن شده است بسیار سختی را بر آنها ذهنی و عاطفی گفت:" عبدالعزیز Bhuiyan رئیس دامنه کوه مرکز اسلامی در لانگ آیلند. "برخی از مراکز اسلامی قادر به رفتن آنلاین برای انجام برنامه های, اما زندگی مردم در بیشتر مضطرب جوامع ندارد و دسترسی به این نوع از رویدادهای آنلاین و یا رسانه های اجتماعی."

وزن همه گیر کاهش یافته است به طور نامتناسبی در اقلیت مهاجر و مردم با سطح فقر و عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی منظم. رهبران مسلمان می گویند بنگلادش جامعه در نیویورک یکی از شهرستان سریعترین رشد گروه های مهاجر شده است به خصوص ویران شده توسط ویروس ها و آسیب های اقتصادی ناشی از آن است.

"ما می دانیم که جامعه مسلمان شده است ضربه سخت توسط ویروس به خصوص بنگالی جامعه" گفت: Raja Abdulhaq, مدیر اجرایی, اسلامی, شورای رهبری از نیویورک یک چتر گروه از بیش از 90 مساجد و سازمان های مسلمان.

اطلاعات منتشر شده از این شهر نشان داده است که سخت ترین ضربه محلات در نیویورک نیز کسانی که محبوب ترین در میان مهاجران بنگلادشی از جمله محلات در کوئینز مانند جامائیکا المهرست و Jackson Heights.

در پایان آوریل, مسلمان, خانه های مراسم تشییع جنازه دفن شد "به طور متوسط حدود 100 نفر در روز و حدود 70 درصد آنها Bengalis یا از بنگلادش یا بنگالی منشاء" Abdulhaq گفت.

بسیاری از مهاجران بنگلادشی باید عمومی رو کم درآمد و پس از بازگشت به آپارتمان های کوچک که در آن زندگی می کنند با خانواده های بزرگ و یا چند اتاقی که تا به حال بسیاری از چپ "بسیار در معرض" به این ویروس است.

"بسیاری از آنها را به عنوان کار رانندگان تاکسی به طوری که آنها بسیاری از مردم" Abdulhaq گفت. "و بسیاری از آنها کار در رستوران و یا انجام شغل در این صنعت مانند چرخ دستی های مواد غذایی."

Reevu اسلام, 27 گفت: سه نفر از عموهای افتاده بود بیمار با COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. دو نفر از آنها در انبارها و از سوی دیگر یک افسر پلیس شهر نیویورک.

هر سه بازیافت اما اسلام گفت: بیش از 50 بنگلادشی آمریکایی ها در شبکه های اجتماعی از جمله اقوام دور و دوستان از دوستان فوت کرده در هفته های اخیر.

"مارس و آوریل قطعا قطعا شدید ترین زمان از زندگی ما," او گفت:. "ما از طریق رفت و چند روز که در آن هر روز من از شنیدن در مورد دو یا سه نفر که گذشت."

اثر اقتصادی از این ویروس است که منجر به بیش از 38 میلیون نفر از مردم به دنبال مدعیان بیکاری در سراسر کشور ضرب و شتم نیویورک مسلمان جامعه و در نتیجه افزایش بیکاری گسترده و ریخته گری امور مالی مسجد به آینده نامشخص.

کمک های مالی جمع آوری شده در طول ماه مبارک رمضان کمک های مالی به اندازه 80 درصد از بودجه سالانه بسیاری از مساجد و جامعه مراکز Bhuiyan گفت. اما تعداد کمی از آنها تا به حال کمک مالی آنلاین سیستم تنظیم تا زمانی که این بیماری همه گیر رسید.

مساجد بازی گرفتن تا در حال حاضر, او گفت:, اما مشکل هنوز بافندگی.

"مراکز رنج می برند چرا که مردم در حال و نه در آینده طوری که آنها را جمع آوری وجوه و خواهیم دید تاثیر که در عرض یک ماه و یا دو" او گفت:. "بسیاری از مراکز ممکن است به وضع مردم; شاید برخی از آنهایی که کوچک خواهد شد که به نزدیک است."

مساجد سراسر شهرستان نیز به طور سنتی ارائه وعده های غذایی بر روی سایت برای فقیر اما stay-at-home سفارشات ساخته شده است که غیر ممکن است بنابراین سازمان های دیگر را به شدت به کمک.

دیا باسو-Sen مدیر اجرایی Sapna نیویورک, یک سازمان غیر انتفاعی است که با این نسخهها کار با زنانی که مهاجران از آسیای جنوبی گفت: سازمان شده بود چک کردن در با 200 نفر از زنان عمدتا بنگلادش که به طور منظم استفاده از خدمات آن است. بیش از 95% گفت که هر فرد در خانواده خود را که تا به حال مشغول به کار بود و در حال حاضر از یک شغل, او گفت:.

گروه سازمان یافته یک درایو غذایی برای توزیع مرغ حلال در هفته گذشته و بیش از 150 نفر از خانواده امضا کردند تا در عرض 24 ساعت باسو-Sen گفت.

"آنچه ما شنیدن بسیاری از ناامنی غذایی" او گفت:.

Zohran Mamdani یک مسکن فعال است که در حال اجرا برای یک دولت مونتاژ صندلی در کوئینز نیز سازماندهی توزیع مواد غذایی برنامه در آستوریا پر رونق مسلمان محله که فشرده شده توسط gentrification در سال های اخیر است.

Mamdani گفت که او تا به حال مطرح شده بیش از $50,000 که برای خرید مواد غذایی از کسب و کارهای محلی. این کمپین بود, توزیع بیش از 12000 وعده های غذایی پس از ماه مبارک رمضان آغاز شد و همچنین 700 کیسه های مواد غذایی به 150 خانواده های نیازمند, او گفت:.

"شما نمی توانید رها کردن در ماه رمضان از مفهوم همبستگی و ایده و عمل جامعه" Mamdani گفت. "افرادی که با تکیه بر افطار در مساجد در طول ماه مبارک رمضان هنوز هم در اینجا در جوامع ما و نیاز دارد که همان مواد غذایی, بنابراین ما باید برای پیدا کردن یک راه برای گرفتن آن را به آنها."

برای اسلام است که در جامعه حس چیزی است که او نتواند بیشتر است.

"آن را احساس نمی کند مانند ماه رمضان," او گفت:.

اسلام دیده است و نه خانواده اش را در طول ماه رمضان به خاطر او بوده است منزوی در آپارتمان خود در Sunnyside کوئینز. خانواده او را در کوئینز ایجاد کرد, او گفت:.

روز هنگامی که آنها را جمع آوری برای شکستن سریع با استادانه درست شده بنگالی ظروف و یا عبادت با هم در جامائیکا مسلمان مرکز دور به نظر می رسد, او گفت:.

"من آرزو می کنم ما می تواند انجام بیش از این ماه رمضان," او گفت:. "من قطعا به دنبال به جلو به سال آینده."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن