ما را به اشتباه پلیس دولت: دیگر هیچ بهانه ای برای انفعال

فیلمی از آن خانه رانده درک که آفریقایی-آمریکایی که در خارج از آمریکا را همانند روایت از پیشرفت در شرایط که ظاه

توسط HONARMANDKHABAR در 23 خرداد 1399
فیلمی از آن خانه رانده درک که آفریقایی-آمریکایی که در خارج از آمریکا را همانند روایت از پیشرفت در شرایط که ظاهرا در طول زمان بهبود بخشد.

توسط جفری Sommers

جورج فلوید مرگ در دست و زانو—مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین باعث شده موجی از تظاهرات مسالمت آمیز و خشونت آمیز شورش در بسیاری از شهرستانها عمده در سراسر ایالات متحده. فیلمی از آن خانه رانده درک که آفریقایی-آمریکایی که در خارج از آمریکا را همانند روایت از پیشرفت در شرایط که ظاهرا در طول زمان بهبود بخشد.

اخبار مرتبط

داده ها خرس است که ادراک. طبق اخیر موسسه بروکینگز مطالعه که از سال 2016 "خالص ارزش معمولی سفید خانواده است که نزدیک به ده بار بیشتر از یک خانواده است." و اگر ما حساب برای 5% از جمعیت جهان آن است که برای 21 درصد از جهان را زندانی مردم یک سوم از آنها آفریقایی-آمریکایی است.

به ندرت یک هفته می رود بدون یک داستان جدید در مورد آفریقایی-آمریکایی ها در حال مرگ در دست پلیس و اوباش. هر قسمت ملاقات با رسانه ها handwringing و خواستار اصلاحات از روش های پلیس. اما مشکل این است که هرگز حل و فصل شود, در بخشی به دلیل آن است که در واقع بسیاری از مشکلات است.

برای شروع بسیاری از آمریکایی ها پذیرفته اند که در آنها زندگی می کنند یک برنده طول می کشد تمام جامعه تعمیق نابرابری. در حالی که ثروت و درآمد از کسانی که در بسیار بالا همچنان به رشد, دهها میلیون نفر از آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت هزینه مراقبت های بهداشتی مراقبت از کودکان و دیگر کالاهای اساسی. این داستان گفته شده است بیش از چند بار. اما آنچه اغلب می رود unremarked است که مسئولیت برای مدیریت هزینه های اجتماعی از این سیستم شده است offloaded: بر روی پلیس.

به طور کلی بیشتر پلیس در مناطق شهری و سفید هستند و کم و یا هیچ تجربه تعامل با جمعیت در حوزه های قضایی خود را.

آشنایی شکاف است که با این واقعیت است که یکی در پنج افسر پلیس است که یک نظامی کهنه کار که قبلا انجام خشونت آرام افغانستان یا عراق. این سربازان سابق شده است در ابتدا به دیدن جمعیت شهری آنها پلیس به عنوان تهدید برای ایمنی خود را در بهترین. که بیش از حد است از عهده داده است. برای مثال در بوستون بیش از 2010-2015 وجود دارد 28 شکایت از استفاده بیش از حد از زور برای هر 100 افسران پلیس با برخی از خدمات نظامی در مقایسه با 17 شکایات برای هر 100 غير جانباز افسران. و بوستون است که به سختی تنهایی. آمریکا موظف است به محل جانبازان در کار معنی دار. اما واضح است که تنها افراد با سابقه نشان از اثربخشی در deescalating شرایط تنش باید مجاز به عنوان پلیس در جوامع شهری.

چوین است نه یک نظامی کهنه. اما با 18 قبل از شکایت علیه او مظهر مقدار از چه چیزی اشتباه است با ما را policing سیستم. پس از همه, ما نیز به تعهدات خود در شهری فقیر است. آفریقایی-آمریکایی ها در دیترویت میلواکی, St. Louis, و بسیاری دیگر د-صنعتی مناطق شهری زندگی می کنند در شرایط نزدیک به کسانی که در آفریقای جنوبی و برزیل نسبت به دیگر کشورهای ثروتمند.

ضعیف و از لحاظ اقتصادی ناامن آفریقایی-آمریکایی جوامع یک multigenerational چرخه معیوب باشند ، کودکان متولد شده به یک محیط که در آن تعامل با پلیس بوده است مقابله به جای تعاونی. و پلیس به نوبه خود تلفیق سوء ظن و خصومت با جرم و جنایت. همه بیش از حد اغلب, پلیس فرض که سیاه و سفید مردان مظنون و درمان آنها درآمده است. در پاسخ بسیاری از مردان آفریقایی-آمریکایی هستند در ابتدا به فرض یک نگرش خصمانه به سمت پلیس است.

سازه بنای ما نژادی و نابرابری محصولات از هر دو سهل انگاری و طراحی. رفع آنها نیاز به یک چند جانبه استراتژی است.

اولین گام این است که توجه به مارتین لوتر کینگ جونیور و ایجاد اشتغال کامل به عنوان یک اصل اساسی در سیاست های اقتصادی. ما رئیس فدرال جروم پاول نشان داده است که تغذیه چهره بدون موثر محدودیتی در توانایی خود را به صندوق سرمایه گذاری های عمومی. در آن صورت باید آن را صرف طرح های پیشنهادی از جمله کسانی که در قرارداد جدید و استخدام محروم کارگران در دستمزد خوب به درایو پیشرفت در انرژی پاک و دیگر بخش های کلیدی از آینده اقتصاد است. کسانی که بدون کار سوابق می تواند به کارگردانی عمومی زیباسازی پروژه ها در ورود به سطح دستمزد است که آنها را قادر می سازد برای شروع در حال توسعه مهارت های اولیه.

این COVID-19 بحران نشان داده است که بسیاری از آنچه قبلا در نظر گرفته شد بی اهمیت کار این است که در واقع ضروری است. از مراقبت های بهداشتی امکانات و مواد غذایی و ارائه خدمات حمل و نقل و بهداشت آفریقایی-آمریکایی نامتناسب نگه دارید و کارهایی که ما در نظر گرفتن حداقل و در نهایت بستگی دارد بیشتر است. در عین حال در نظر گرفتن حداقل دستمزد فدرال به عنوان یک پایه آمریکا را ضروری کارگران کمترین پرداخت در میان کشورهای با درآمد بالا. اگر چه ما تولید ناخالص داخلی افزایش یافته است توسط چندین تقسیم عددی بر مضرب بیش از گذشته 70 سال فدرال حداقل دستمزد است صرف $0.75 بالاتر از سال 1950 پس از تنظیم برای تورم است. پیام به کارگران ضروری است "شما مهم نیست." که باید تغییر کند.

در نهایت آمریکایی ها grotesquely بیش از مسلح و این مشکل افزایش یافته بدتر از حزب چای تصاحب بسیاری از دولت های ایالتی در دوران ریاست جمهوری باراک اوباما. در یک کشور با تقریبا 400 mn غیر نظامی متعلق به سلاح گرم و مقررات در فروش تفنگ در بسیاری از کشورها با این وجود سست شده است. به عنوان یک نتیجه از یک شهر مانند شیکاگو با وجود داشتن یک سطح معقول از کنترل اسلحه است که غرق در سلاح های گرم, چرا که می تواند یکی از درایو یک ساعت از شمال به خرید از ویسکانسین زیر تنظیم بازار.

به دلایل آشکار ایالات متحده تفنگ مشکل منجر به آن جرم و جنایت خشونت آمیز مشکل است. این مکان نیز به طور قابل توجهی بیشتر استرس در پلیس. ترقی خواهان و پلیس سازمان باید تشخیص دهند که آنها را به زمینه های مشترک در موضوع کنترل اسلحه.

روشن وجود دارد اقدامات است که می تواند به کاهش فشار بر روی هر دو ما جوامع شهری و کسانی که با پلیس آنها را. آن را به خوبی در قدرت ما برای تقویت اقتصادی و سلامت اجتماعی شهرهای ما در حالی که اصلاح روش های پلیس برای تشویق تضاد د-تنش و حل و فصل. وجود دارد دیگر هیچ بهانه ای برای انفعال.

کپی رایت: سندیکای پروژه 2020
www.project-syndicate.org

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب