بزرگترین Confederate Monument چهره تمدید خواستار حذف

آتلانتا جولای 3 سنگ کوه مؤتلفه یادبود نه-داستان-بالا نقش برجسته و مجسمه های حک شده به وسیع صورت سنگ در شمال شر

توسط HONARMANDKHABAR در 13 تیر 1399

آتلانتا جولای 3

سنگ کوه مؤتلفه یادبود نه-داستان-بالا نقش برجسته و مجسمه های حک شده به وسیع صورت سنگ در شمال شرقی آتلانتا است که شاید در جنوبی ترین بی پروا بنای تاریخی به آن طرفدار برده داری میراث هنوز هم دست نخورده است.

وجود طولانی مدت تقاضا برای حذف آنچه که در نظر بسیاری از حرم به نژاد پرستی, غول تصویر سه مؤتلفه قهرمانان سوار بر اسب هنوز برج ominously بیش از گرجستان, حومه شهر, حفاظت شده توسط قانون دولت است.

بنای تاریخی - که بازگشایی استقلال در روز آخر هفته پس از COVID-19 همه گیر مجبور به هفته - مواجه شده است و تمدید خواستار حذف از مارس 25 کشتن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در طول بازداشت توسط یک افسر پلیس که در دوخته گردن خود را به روی زمین با زانو.

خشونت فلوید مرگ دستگیر شده در تلفن همراه, ویدئو, باعث, اعتراض ملی علیه نژادی و بی عدالتی و احیا طولانی نهفته نبرد بین کسانی که خواستار حذف نمادهای نژادپرستانه از حوزه عمومی و کسانی که بر این باورند بناهای تاریخی افتخار سنت و تاریخ جنوب.

"در اینجا ما در آتلانتا زادگاه جنبش حقوق مدنی و هنوز هم ما بزرگترین Confederate monument در جهان" گفت: جرالد Griggs, معاون رئیس جمهور از آتلانتا فصل NAACP حقوق مدنی که صحنه مارس در هفته گذشته فراخوانی برای کنده کاری به خراشیده از کوهستان.

"آن زمان برای دولت ما را دریافت کنید در سمت راست از تاریخ است."

مقیاس این بنای تاریخی باعث حذف آن یک وظیفه دلهره آور به تامل. بیش از 100 حیاط فوتبال آمریکایی در این زمینه ویژگی های اشکال جسمانی خودت منع کن جفرسون دیویس رئیس جمهور از 11-دولت کنفدراسیون و دو از آن افسانه ای رهبران نظامی, Robert E. Lee و توماس "Stonewall" جکسون بریده در تسکین 400 فوت بالاتر از زمین.

فرزندان جانبازان مؤتلفه است, یک سازمان است که قاطعانه در دفاع از سنگ کوه و دیگر مؤتلفه مجسمه ها و نمادهای. اختصاص داده شده به آموزش جنوبی "علت" با توجه به وب سایت خود را آن معتقد است که حذف آنها شبیه به پالايش تاریخ آمریکا است.

جنوبی و یا "از دست داد علت کنفدراسیون" دارد که جنگ بود و مبارزه بیش از یک قهرمان را از دست داد و تلاش برای دفاع از دولت حقوق به جدایی از این اتحادیه در شمال, تجاوز به جای حفاظت از برده داری.

مارتین o'toole, رسمی از گرجستان فصل گفت: این بنای تاریخی است نه یک توتم نژادپرستی در همه. تاریخچه آن, ساده و, ساده, او می گوید.

"آن سه مرد با اسب" اوتول گفت. "چه نژادپرستانه در مورد آن؟"

موریس J. روی ناچاری یک دانشیار دانشکده مطالعات آفریقایی آمریکایی در دانشگاه شمارنده این توصیف جنوبی علت به عنوان "یک غلط تاریخچه" که درصدد برده داری نقش در جنگ داخلی.

او گفت: مؤتلفه رهبران خائن بودند به ایالات متحده که مبارزه برای نگه داشتن بر روی یک جنوبی که اقتصاد وابسته به برده داری.

هر سه مرد برجسته در بنای تاریخی Davis لی و جکسون شد صاحبان برده.

"تمام از سنگ کوه بنا شده بود و برای نشان دادن آنچه که برخی از سفید گرجی محترم," او گفت:.

سنگ کوه بلند برگزار می شود نماد برای سفید supremacists. کو کلاکس کلان یک نفرت گروهی که تشکیل شد مؤتلفه ارتش جانبازان و دارای سابقه lynchings و ترور علیه مردم سیاه و سفید برگزار شد آن تولد دوباره مراسم در بالای کوه و در سال 1915 با شعله ور می گذرد. Klansmen هنوز هم نگه گاه به گاه تجمعات در سایه عمارت البته در حال حاضر ملاقات با معترضان در پشت پلیس نوار. بسیاری از کسانی که صلیب-سوزاندن در محل یا اطراف جولای 4.

یکپارچه بنای پیشنهاد شد بیش از یک قرن پیش و متعدد شروع می شود نادرست در طول سال.

اما با ظهور جنبش حقوق مدنی, segregationist مقامات در دولت تحت فشار قرار دادند برای ایجاد سنگ کوه یادبود انجمن در سال 1958 و خریداری شده پارک. کنده کاری تکمیل شد و در سال 1972.

"این بحث در جریان بوده است و ما نسبت به آن" جان Bankhead یک سخنگوی این گروه گفت. "ما می خواهم بگویم که تاریخ آن را به عنوان نه به عنوان برخی می گویند آن است." در گذشته دیگران پیشنهاد کرده اند با قرار دادن تعادل بیشتر به این بنای تاریخی است. وجود دارد یک پیشنهاد برای ساخت یک بنای یادبود به Martin Luther King Jr آتلانتا مبتنی بر حقوق مدنی آیکون اما فرزندان جانبازان مؤتلفه و همچنین پادشاه و خانواده رد این ایده است.

حتی اگر آن ایده floundered, روی ناچاری, طرفداران اضافه کردن بیشتر حجاری به صورت سنگ از جمله آفریقایی آمریکایی چهره های تاریخی و رهبران حقوق مدني.

"آن نیاز به قرار دادن در یک زمینه است که نیروهای یک مکالمه جدی مکالمه," او گفت:. "ساده ترین راه برای اصلاح آن است که آن را احاطه کرده است."

Griggs از NAACP گفت که حقوق مدنی گروه مشورت با سنگ فراماسون که گفت: این امر هزینه ای در حدود 300.000 دلار به $400,000 برای حذف قوی تصاویر.

"آن را," او گفت:. "بازگرداندن کوه به حالت اصلی خود." ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب