این افغان های کلی مبارزه با طالبان ، در حال حاضر او را به آنها پیوست

حتی زمانی که او پژمرده به بازنشستگی او همیشه به حال یک پا در جنگ. شورشیان فرستاده انتحاری پس از او. پسرانش یکی

توسط HONARMANDKHABAR در 22 اردیبهشت 1399

حتی زمانی که او پژمرده به بازنشستگی او همیشه به حال یک پا در جنگ. شورشیان فرستاده انتحاری پس از او. پسرانش یکی در حال رشد منجر به محلی مونتاژ و دیگری خدمت به عنوان معاون فرماندار بودند و در خط مقدم. زمانی که رئیس مجمع پسر کشته در سقوط یک هلیکوپتر در ولایت های منطقه شورشیان در زمان خود بدن گروگان برای روز.

با وجود که در تکان دهنده روشن است که مقامات می گویند می تواند صدمه دیده است امنیت ولایت فراه ژنرال بازنشسته روشن طرف روز یکشنبه پیوستن به طالبان.

این عیب متناسب با حق به طالبان فشار تبلیغات به عنوان آنها تمرکز بر chipping دور در مشروعیت دولت افغانستان پس از امضای قرارداد با ایالات متحده است که آغاز خروج نیروهای ایالات متحده.

همچنین یکی از بالاترین مشخصات مورد نظر چگونه دو دهه جنگ تقسیم خانواده ها سوراخ سوراخ شدن پدران در برابر فرزندان است.

"ما تاسف است که ژنرال بازنشسته اتحاد پیوست دشمنان صلح و ثبات در افغانستان انتخاب کرده است خشونت بیش از یک زندگی عزت" گفت: Tariq آریایی سخنگوی افغانستان وزارت کشور.

در یک بیانیه کلی پسر مسعود Bakhtawar که معاون والی فراه سعی کردم به بازی کردن این قسمت حتی به عنوان او فاصله خود را از پدرش اقدامات است. او گفت: ژنرال بازنشسته سفر کرده بود در خانه خود در منطقه Balaboluk برای ایجاد صلح بین دو جنگ قبایل و برخی از آنها "بد نمایش دادن" سفر خود را.

"من تکرار می کنم یک بار دیگر" پسر او در بیانیه ای گفت: "برخی از اپورتونيست در حال اتصال سفر ژنرال Bakhtawar به معاون فرماندار از فرح زمانی که این موضوع این است که یک فرد عمل است."

شورشیان قرار دادن عکس از کل پیوستن به مراسم: او نشان داده شد عمامه, حلقه گل دور گردن خود و احاطه شده توسط طالبان و پرچم سفید. و کلیپ های ویدئویی از این مراسم در گردش در رسانه های اجتماعی نشان داد جمعیت جمع شده بودند اطراف او را حمل طالبان پرچم و شعار "زنده باد امارات اسلامی" چه طالبان به نام دولت خود را زمانی که در قدرت است.

"این امر می تواند بزرگ اگر یک حکومت اسلامی در محل قرار داده است — می تواند خونریزی را پایان دهد" ژنرال بازنشسته می گوید: در این ویدئو در سخنرانی خود در مسجد و احاطه شده توسط طالبان پرچم. "این بسیار خوشحال مناسبت انشاالله دیگران را نیز تشویق شود."

وجود دارد هیچ نشانه ای روشن از آنچه تحت فشار قرار دادند سابق ژنرال برای پیوستن به صفوف با دشمنان سابق خود را. خود گوشی روشن شد خاموش است.

چند مقامات در فرح توضیح می دهد که چگونه جنگ تبدیل شده است عمیقا در هم تنیده با قبایل محلی رقابت با هر سمت و طراحی, پشتیبانی و منابع از دولت یا طالبان برای به دست آوردن دست بالا.

Samiullah صمیم عضو پارلمان از فرح گفت که طالبان تا به حال کردیم تا فشار بر Bakhtawar بستگان و دولت آمده بود برای نجات خود است. برای سال کلی درگیر در کسب و کارهای محلی و حتی فرار شبه نظامیان در حمایت از دولت اغلب کارکنان با مردان از قبیله خود و بستگان خود که در مواجهه با حملات و بمب گذاری های انتحاری.

سپس در سال 2018 او زد برای مجلس از فرح و برنده شد در نتایج اولیه تنها به اعلام بازنده در نتیجه نهایی از آنچه که دیده می شود به عنوان یک عمیقا جعلی رای دادن.

"سالها فرمانده جلیل مبارزه برای دولت اما دولت هرگز محافظت خود و خانواده خود را از قبیله" صمیم گفت. "او خیانت های دولت بسیاری از بار. انتخابات نبود عادلانه و شفاف; فرمانده جلیل معتقد است دولت دخالت در انتخابات است."

با وجود آنچه که به طور کلی دیدم به عنوان خیانت توسط دولت را دو پسر بود به سرعت رو به افزایش در درون آن.

پسرش قدیمی ترین فرید Bakhtawar شد رئیس شورای ولایتی فراه ادامه ساخت و او را یکی از با نفوذ ترین مقامات در منطقه است.

اما او کشته شد همراه با 20 نفر دیگر در ماه اکتبر 2018 زمانی که هلیکوپتر سقوط طالبان در خاک. برای چند روز طالبان حاضر به دست بیش از بدن خود را. در ابتدا شورشیان خواستار بازگشت بدن خود قاتل که به کشته شدن ژنرال گدا یکی از قدرتمند ترین مردان در جنوب افغانستان و به سختی از دست رفته آمریکایی فرمانده. سپس طالبان حل و فصل برای پرداخت نقدی گفت: Dadullah Qani, یک عضو شورای ولایتی.

Qani گفت که حتی پس از Bakhtawar بازنشسته او با تشکیل یک دولت شبه نظامی برای ادامه جنگ و کشتار طالبان. قبل از پذیرش او را در خود صفوف طالبان متهم کلی Bakhtawar در حدود 10000 $در "مرگ غرامت" برای سه نفر از مبارزان خود کشته شدند شبه نظامیان Qani گفت.

"او فراموش کرده در مورد همه فداکاری و خون ریختن به خاطر کشور خود و مردان و به او تسلیم به گروه تروریستی" Qani گفت.

صمیم این نماینده مجلس گفت: رئیس سابق سازمان حمل مقدار زیادی از نوسان با نیروهای شبه نظامی که در حال propping تا دولت در بخش هایی از فرح و سوئیچینگ طرف می تواند تعادل را حتی بیشتر نسبت به طالبان.

"حتی اگر طرفدار دولت نظامیان نمی پیوستن به طالبان آنها خواهد بود demotivated و این را به عنوان یک بد شکست دولت" او گفت:.

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن