هزار نفر جمعیت Shimulia ترمینال برای رسیدن به داکا در همه گیر

این Kathalbari-Shimulia مسیر شاهد افزایش ترافیک در روز پنج شنبه صبح. تعداد زیادی از مردم عبور Padma رودخانه در کشتی بدون پرداخت توجه به اجتماعی فاصله و یا سلامت قوانین.

مسافران و وسایل نقلیه منتقل شدند و در طول مسیر با استفاده از 10 کشتی. اما شش قادر به کار با توجه به جریان رودخانه.

هزاران نفر از مردم شده اند در آینده به Shimulia با خانواده های خود از Kathalbari از صبح اما آنها زیر قوانین بهداشت گفت: AGM, Md Shafiqul اسلام از BIWTC Shimulia فری ترمینال.

“هشدار سیگنال شماره 2 در Padma برداشته شده است در روز پنج شنبه صبح. اگر چه این جریان بودند نه به عنوان قوی به عنوان دیروز آن را هنوز هم یک کمی لرزان. آب و هوا نیز می وزد.”

“10 کشتی عامل بسیار دقت کنید. آن است که مصرف بیشتر زمان برای کشتی می آیند و بروید زیرا از رودخانه بگذرد. ما در حال تلاش برای عبور از صاف است. نیز وجود دارد یک کشتی کوچک در حالت آماده به کار می شود در موارد اضطراری.”

در ضمن مسافران قادر به دریافت هر گونه حمل و نقل عمومی پس از گرفتن پایین در Shimulia فری ترمینال.

بسیاری از آنها دیده می شد ترک برای مقصد خود را در اتومبیل autorickshaws موتورسیکلت و حتی در وانت یا کامیون. آنها مجبور به پرداخت چندین برابر بیشتر به عنوان یک نتیجه. برخی از بدشانسی آنهایی که نتونست به هر گونه حمل و نقل و تصمیم به پیاده روی به مقصد خود را.

“ما در حال کار برای ایمنی مسافران ما اما آنها در حال گوش دادن نیست. هیچ کس صبر و شکیبایی است. آنها با عجله به سمت مقصد خود را در وسایل نقلیه مختلف. اما ما در ادامه با تلاش های ما” گفت: Sirajul Kabir, رئیس Mawa رودخانه ایستگاه پلیس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید