سه مرگ در Ashulia 'خط لوله گاز انفجار' پلیس اطلاع داد و چهار روز بعد

حادثه اتفاق افتاده در طبقه همکف از یک ساختمان دو طبقه متعلق به شهید میا در دورگاپور را Purbachal منطقه گفت: Sa

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

حادثه اتفاق افتاده در طبقه همکف از یک ساختمان دو طبقه متعلق به شهید میا در دورگاپور را Purbachal منطقه گفت: Samiul اسلام زیر بازرس از Ashulia ایستگاه پلیس.

فاجعه صورت گرفت در روز شنبه اما پلیس اطلاع داده شد در مورد این حادثه توسط خبرنگاران محلی در روز چهارشنبه.

"ما در حال تلاش برای پیدا کردن که چرا این حادثه گزارش نشده باقی مانده تا روز چهارشنبه," Samiul گفت:

"تحقیق اولیه نشان می دهد این انفجار رخ داده است به علت نشت در خط لوله. اما تحقیقات بیشتر مورد نیاز است برای تایید این موضوع است."

مرده شناسایی شده اند به عنوان Mymensingh ساکن ابوالقاسم Kashem, 28, همسرش علي بیگم, 22 و فرزند خود Al-امین بود که یک دانش آموز از مقامات.

Kashem و علي مشغول به کار بود در دو جدا پوشاک کارخانه در Ashulia.

"این سه نفر گرفته شده به Enam کالج پزشکی بیمارستان در Savar که در آن آل امین درگذشت در حالی که تحت درمان در یکشنبه شب" Kashem نسبی Azizul اسلام گفت.

"قادر به پاسخگویی به هزینه درمان در Enam ما خواسته پزشکان به مراجعه Kashem و علي به Mymensigh کالج پزشکی بیمارستان سوختگی."

Kashem درگذشت, در راه به Mymensingh. بعد علي بستری شد شیخ حسینه خواستند موسسه ملی سوختگی و جراحی پلاستیک در داکا جایی که او درگذشت در روز سه شنبه بعد از ظهر Azizul اضافه شده است.

خدمات آتش نشانی و دفاع مدنی مقامات در Savar نیز اطلاع از این حادثه.

"Kashem خانواده اجاره تخت سه ماه پیش. ما شنیده عظیم صدا در صبح روز شنبه و ساختمان آتش پس از آن. مردم آنها را نجات و آنها را به بیمارستان" Kashem همسایه Shahidul اسلام گفت.

صاحبخانه شهيد میا رفته است به پنهان شدن پس از حادثه. bdnews24.com نمی تواند به او برسد بر روی گوشی.

بستگان قربانیان رفت و به ایستگاه پلیس در Wednesaday برای شروع یک مورد بیش از این حادثه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن