Infinite پدر و مادر Bytedance ارسال شده 3 میلیارد دلار سود در سال 2019

ByteDance به عنوان یکی از صنعت فن آوری را بیشتر تعجب آور داستان های موفقیتInfinite پدر و مادر ByteDance Ltd. ت

توسط HONARMANDKHABAR در 8 خرداد 1399
ByteDance has emerged as one of the tech industry’s most surprising success stories,ByteDance به عنوان یکی از صنعت فن آوری را بیشتر تعجب آور داستان های موفقیت

Infinite پدر و مادر ByteDance Ltd. تولید بیش از 3 میلیارد دلار سود خالص در بیش از $17 میلیارد دلار درآمد در سال گذشته آمار و ارقام نشان می دهد که با ارزش ترین در جهان راه اندازی شده است هنوز هم در حال رشد سریع نرخ با توجه به افراد آشنا با این موضوع. این درآمد برای سال گذشته بیش از دو برابر شرکت چوب خط حساب کردن حدود 7.4 میلیارد دلار در سال 2018 رو با رشد فوق العاده در ترافیک کاربر که کشیده تبلیغ به دور از Tencent Holdings Ltd. و Baidu, Inc. از مردم خواست برای شناسایی شود چرا که اطلاعات مالی خصوصی هستند.

ByteDance به عنوان یکی از صنعت فن آوری را بیشتر تعجب آور داستان های موفقیت نوآورانه شرکت چینی است که به چالش کشیدن سلطه جهانی ایالات متحده غول اینترنت. این تساوی برخی از 1.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه برای یک خانواده از برنامه های کاربردی که شامل Infinite کوتاه-تصویری پلت فرم آن چینی دوقلو Douyin و اخبار خدمات Toutiao. در این ماه شرکت آب والت دیزنی Co. جریان تزار کوین مایر برای تبدیل شدن به مدیر اجرایی Infinite.

اخبار مرتبط

این شرکت مدیون موفقیت خود را به Infinite در حال حاضر مخزن آنلاین انتخاب برای لب synching و رقص ویدئوها توسط آمریکا ، بلند پروازانه شرکت نیز به شدت هل دادن به مجموعهای از عرصه های جدید از بازی و جستجو به موسیقی است. ByteDance می تواند واکشی یک ارزیابی بین 150 میلیارد دلار و $180 میلیارد دلار در ارائه عمومی اولیه حق بیمه نسبت به فروش 20% به رسانه های اجتماعی غول Tencent به لطف بزرگتر رد پای جهانی و رو به رشد بازی ها, کسب و کار تخمین زده می شود که یان سنگاپور-بر اساس تحلیلگر DZT پژوهش است.

"هیچ یک از شرکت های فن آوری دست یافته است به این سطح از موفقیت در بازار جهانی قبل از ByteDance," او گفت نه رسانه های اجتماعی شرکت بنادر مقدار بدهی. "این واقعیت که ByteDance ساخت سود اگر درست و نشستن بر 6 میلیارد دلار پول نقد شمع بدان معنی است که آن را در عجله در همه به بازار آمد به افزایش سرمایه و در نتیجه کمتر به احتمال زیاد به ارائه سهام در یک قیمت معقول تر برای

ByteDance به رهبری ژانگ Yiming در حال تبدیل شدن به یک عملی رقیب به غالب آمریکایی آنلاین عظیم Facebook, Inc. و حروف الفبا, Inc. Facebook واحد Instagram آورده در حدود 20 میلیارد دلار در درآمد حاصل از تبلیغات در سال 2019 بلومبرگ قبلا گزارش شده است. گوگل گفت: در آن واحد ویدئو یوتیوب ثبت شده $15.1 میلیارد دلار در آگهی فروش سال گذشته است.

ByteDance نمایندگان نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

که موفقیت آمده است با وجود قانونگذاران آمریکایی نگرانی در مورد حفظ حریم خصوصی و سانسور. در یک اتفاق نادر هر دو حزب تلاش در واشنگتن سناتور جمهوری خواه تام پنبه و رهبر اقلیت سنا چاک شومر در سال گذشته خواستار رسیدگی به Infinite برچسب آن را یک تهدید امنیت ملی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه تهدید برای تنظیم یا خاموش کردن رسانه های اجتماعی در شرکت ها, به tweeting که این سیستم عامل تلاش برای به سکوت محافظه کارانه صدای. Twitter, Inc. روز سه شنبه افزود: یک واقعیت-چک کردن لینک دو تا از مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها به 80 میلیون پیروان.

ByteDance است که تقویت آن در عملیات های جدیدتر عرصه هایی مانند تجارت الکترونیک و بازی. در این سال آن لگد کردن یک موج از استخدام و به دنبال ضربه زدن 40,000 شغل جدید در سال 2020 به امید مطابقت یافته e-commerce Alibaba Group Holding Ltd. در یک زمان تکنولوژی شرکت های بزرگ در سراسر جهان در حال furloughing یا کاهش کارکنان.

این شرکت تا به حال بسیار بحث های مقدماتی در مورد ارائه عمومی اولیه در سال گذشته است اما در هیچ عجله برای رفتن عمومی با توجه به آن عملکرد مالی مردم گفته اند. آن را در حال حاضر بیش از 6 میلیارد دلار از پول نقد در دست مردم گفت.

ByteDance است که با حمایت SoftBank گروه Corp., General Atlantic و سکویا در حال حاضر با ارزش ترین در جهان راه اندازی با توجه به محقق CB Insights. برخی از معاملات خصوصی به تازگی به ارزش این شرکت چینی بین $105 میلیارد دلار و 110 میلیارد دلار در بازار ثانویه خبری بلومبرگ قبلا گزارش شده است. همچنین معامله به عنوان بالا به عنوان $140 میلیارد, یک نفر گفت و آن را یکی از مهمترین و بسیار با ارزش شرکت های خصوصی در تمام دوران است.

دفعات بازدید: همچنین: Infinite در هند: به #BanTikTokinIndia جلوگیری از بازاریابان از تبلیغات در Infinite

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn, Facebook

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب