برای جلوگیری از واردات چینی را در هند تولید رقابتی گسترده: Maruti Suzuki رئیس

پرسید: اگر واردات از چین اجتناب ناپذیر است تحت شرایط فعلی Bhargava گفت: "بله مگر ما می توانید پیدا کردن منابع

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
Maruti Suzuki, Maruti Suzuki chairman, R C Bhargava, Chinese imports, boycotting Chinese imports, indian manufacturing, Atmanirbhar,Indo-China border clashesپرسید: اگر واردات از چین اجتناب ناپذیر است تحت شرایط فعلی Bhargava گفت: "بله مگر ما می توانید پیدا کردن منابع جایگزین واردات و که آیا افزایش قیمت به یک سطح است که مصرف کنندگان را دریافت صدمه دیده است."

پاسخ به تماس برای تحریم واردات چین نهفته در ساخت هند تولید بسیار رقابتی تر عمیق تر و گسترده اما مردم باید به یاد داشته باشید که دوری می گزیدند محصولات از کشور همسایه ممکن است منجر به آنها پرداخت بیشتر برای کالاهای Maruti Suzuki رئیس R C Bhargava گفت.

در حالی که حاکی از این است که واردات به طور مداوم برای مدت طولانی "است که واقعا در کسی منافع تجاری", Bhargava همچنین اظهار داشت که برخی از محصولات همچنان وارداتی وجود دارد به عنوان "انتخاب کمی در این موضوع" با توجه به عدم در دسترس بودن در هند و یا به دلیل کیفیت و قیمت گذاری مسائل.

اخبار مرتبط

"همه می دانند که واردات محصولات در طول زمان واقع می شود و بیشتر و بیشتر گران قیمت به عنوان روپیه ضعیف تر می شود. اگر شما بودند وارد کردن چیزی از 10 سال پیش و همان محصول امروز هزینه خواهد شد 60-70 درصد بالاتر...
"بنابراین آن است که واقعا در کسی منافع تجاری به ادامه واردات شما واردات از آنجا که شما واقعا باید انتخاب کمی در این موضوع" Bhargava گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

او در ادامه گفت: "پاسخ به این احساسات است که بیان می شود این است که به هند تولید خیلی بیشتر رقابتی بسیار بیشتر و عمیق تر و بسیار گسترده تر. چه نخست وزیر گفته است در مورد 'Atmanirbhar' به این معنی که دقیقا. اگر شما شروع به ساخت محصولات بیشتر در هند و قیمت رقابتی مردم خواهد شد و نه واردات آن محصولات است."

پرسید: اگر شرکت ها از جمله کسانی که در صنعت خودرو نیاز به نگرانی در پی افزایش صدای مقابله با چین واردات پس از هند و چین مرز درگیری در لاداخ Bhargava گفت: "این یک واکنش طبیعی نسبت به آنچه اتفاق افتاده در مرز. ما تا به حال این اتفاق می افتد با پاکستان نیز است. آن را نمی کند تبدیل به سیاست. من فکر می کنم سیاستگذاران با دقت فکر می کنم قبل از آنها را یا خراب کردن یک سیاست است. آنها نمی واکنش نشان می دهند به محبوب احساسات."

توضیح داد که چرا صنایع در هند, واردات, او گفت:,"چه دلیلی است که چرا کسی واردات? دلیل آن این است که یا محصول ساخته شده در هند در دسترس نیست و یا آنچه که در هند ساخته شده است نه در کیفیت مناسب و یا محصول ساخته شده در هند بیش از حد گران است."

او همچنین با تاکید بر نیاز به درک که آیا توقف واردات خواهد صدمه دیده است و یا به نفع هند است."اگر آن را غیر ضروری محصولات آن را نمی خواهد صدمه دیده است اما اگر آن ضروری است و سپس توقف واردات رفتن به صدمه زدن به ما بسیار بیشتر از آن خواهد صدمه دیده و چین است. شما باید برای دیدن چه واردات و چه آن را انجام دهید برای ما تمام صنعت, آیا توقف واردات رفتن به صدمه زدن به ما و یا به نفع ما," او گفت:.

پرسید: اگر واردات از چین اجتناب ناپذیر است تحت شرایط فعلی Bhargava گفت: "بله مگر ما می توانید پیدا کردن منابع جایگزین واردات و که آیا افزایش قیمت به یک سطح است که مصرف کنندگان را دریافت صدمه دیده است."

"به یاد داشته باشید قیمت واردات در نهایت می پردازد که از آن ؟ مصرف کنندگان. همان افرادی که درخواست برای تحریم باید به یاد داشته باشید که در برخی موارد ممکن است منجر به خود خواسته به پرداخت بیشتر برای همان محصول است. آنها آماده برای که؟," او اضافه شده است.

او نیز نامیده می شود برای درک جامع از شرایط و آگاهانه تصمیم گیری در جوانب مثبت و منفی از واردات از چین قبل از اینکه تحت تأثیر احساسات.

"(در مورد توقف واردات از چین) مصرف کنندگان را دریافت کنید خودرو, اگر خودرو دارای 2 درصد واردات چین. اگر شما را متوقف کند که 2 درصد و توقف ساخت خودرو خواهد شد که آن صدمه دیده است ؟ هند و یا در غیر این صورت ؟ چگونه بسیاری از مشاغل را ما از دست دادن ؟ چگونه بسیاری از مردم خواهد شد از دست دادن یک زندگی ؟ چقدر مالیات خواهد بود؟," Bhargava پرسید.
اظهار نظر در مواردی از مصرف کنندگان لغو رزرو از وسایل نقلیه از یک خودرو چینی شرکت او گفت: "که عبارت است از یک احساس. من درک احساسات مردمی."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب