ترودو پشت رهبر مخالفان Jagmeet سینگ اخراج از مجلس بیش از نژادپرستی ردیف

اتاوا ژوئن 19 نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در روز پنج شنبه حمایت رهبر یک حزب اپوزیسیون که در خارج از مجلس عوا

توسط HONARMANDKHABAR در 30 خرداد 1399

اتاوا ژوئن 19

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در روز پنج شنبه حمایت رهبر یک حزب اپوزیسیون که در خارج از مجلس عوام برای نام تجاری یک عضو دیگر حزب نژادپرست و حاضر به عذر خواهی.

حزب دموکرات جدید سر Jagmeet سینگ اولین رهبر اقلیت فدرال کانادا حزب سیاسی تا به حال شده است در تلاش برای جلب حمایت برای حرکت در روز چهارشنبه به رسمیت شناختن وجود سیستمیک نژادپرستی در پلیس سوار سلطنتی کانادا.

هنگامی که یک قانونگذار از بلوک Quebecois حاضر به حمایت از این حرکت, سینگ به نام او نژادپرستانه باعث بلندگو به بیرون سینگ برای بقیه روز.

همچنین بخوانید: کانادا سیک MP Jagmeet سینگ اخراج از مجلس برای تماس همکار نژادپرستانه

"این مهم است که ما می دانیم که تنها racialized رهبر در مجلس عوام باعث می شود بیانیه ای که که آن را از یک محل که بله مردم را ناراحت کننده اما باید با رسیدگی می شود همانطور که ما حرکت رو به جلو به عنوان یک کشور" ترودو به خبرنگاران گفت:.

ترودو بارها گفت که نیاز به آدرس سیستمیک نژادپرستی در کانادا است.

در گاهی گریان آدرس به خبرنگاران در چهارشنبه سینگ به خبرنگاران گفت که او عصبانی شده بود و افزود: "در آن لحظه من تو را دیدم چهره نژاد پرستی."

بسیاری از شهرهای کانادا شده است سایت های ضد نژادپرستی تظاهرات در هفته های اخیر بر روی پاشنه از تظاهرات مشابه در ایالات متحده است.

سینگ یک تمرین سیک که اغلب جفت روشن دستار با شیک مناسب سابق وکیل مدافع جنایی.

بلوک گفت: آن را تا به حال به اعتراض سینگ حرکت از آنجا که مجلس عوام امنیت عمومی کمیته شد و در حال حاضر مشغول به تحصیل سیستمیک نژادپرستی در پلیس.

رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet خواستار سینگ عذر خواهی برای ساخت آنچه که او به نام بی جا کرده است.

کانادا یک کشور چند فرهنگی با بیش از 22 درصد از جمعیت ساخته شده است تا از اقلیت ها و دیگر 5 درصد بومی با توجه به آخرین سرشماری. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب