ترودو دولت کمک به دانش آموزان هندی علل خشم در کانادا

تورنتو ژوئن 7 دولت کانادا تصمیم به سود ماهانه 2 ، 000 $در هر به دانشجویان خارجی در طول تاج بحران ناشی از خشم د

توسط HONARMANDKHABAR در 18 خرداد 1399

تورنتو ژوئن 7

دولت کانادا تصمیم به سود ماهانه 2 ، 000 $در هر به دانشجویان خارجی در طول تاج بحران ناشی از خشم در میان دانش آموزان محلی که تنها $1,250 هر.

به عنوان دانش آموزان هندی—در حال حاضر شماره 2,19,855—را تا حدود یک سوم از تمام 6,42,480 دانشجویان خارجی, خشم قابل مشاهده است در میان بسیاری در هند و کانادا جامعه برای این درمان ترجیحی' به آنها را.

پس دانش آموزان هندی نیز اجازه کار 20 ساعت در هفته بسیاری در جامعه شده است ابراز خشم در برابر آنها در رادیو و تلویزیون نشان می دهد بحث برای سرقت شغل های محلی.

"این کمک های ماهانه 2000 دلار برای هر دانش آموز می آید بالاتر از 1000 $در آنها هنوز هم مجاز به کسب درآمد از کار خود را. تاج به املای یک نوع ثروت باد اورده برای دانشجویان خارجی گفت:" روزنامه نگار Balraj Deol اجرا می شود که این پنجابی هفتگی Khabarnama.

"در زمان عادی حتی اگر آنها در حال پرداخت اجباری حداقل دستمزد از 14 دلار در هر ساعت هیچ دانشجوی خارجی می تواند کسب بیش از $1,100 در هر ماه. اما در حال حاضر بسیاری از می تواند درآمد بسیار بیشتر از 3000 $در یک ماه با تشکر از کمک های دولت است."

یکی دیگر از Punjabi روزنامه نگار افزود: "بسیاری از دانش آموزان بنا به گزارش ارسال پول به خانواده خود را در هند است. من نیز شنیده ام که بسیاری از آنها ممکن است ادعا می شود این پول در حالی که هنوز گیر در هند هر چند آنها از نظر قانونی مورد نیاز در کانادا. پس چرا نمی خواهد وجود داشته باشد شوق در پنجاب به فرستادن فرزندان خود به کانادا؟"

دانش آموزان از پنجاب در حال حاضر حساب برای بیش از 70 درصد از همه دانش آموزان هندی به کانادا می آیند.

دانشجو در مقطع کارشناسی AJ سینگ (تغییر نام) که متولد پنجابی-تحت سلطه شهرستان برامپتون در حومه تورنتو می گوید او حسود از دانشجویان همکار از هند برای 'تاج ثروت باد اورده'.

"این کمک های دولت قرار است به جبران تمام دانش آموزان برای دست دادن شغل تابستان. اما متولد و بزرگ شده در کانادا, من در حال حاضر کمتر احساس ارزش از دانش آموزان خارجی در کشور خود من," او گفت:.

اما برامپتون مبتنی بر مفسر سیاسی بخش بریگ (retd) نواب سینگ موبائل lg فکر می کند بزرگتر جبران خسارت برای دانشجویان خارجی است که در دراز مدت سرمایه گذاری در کانادا.

"پس دانشجویان خارجی پرداخت سه برابر بیشتر از هزینه از دانش آموزان محلی دولت فکر می کند آن را بازیابی پول که بسیاری از این دانش آموزان تبدیل به اقامت دائم. بدون کمک دولت و بسیاری از آنها را به چپ و کانادا آموزش و پرورش صنعت را رنج می برد و در دراز مدت است."

دولت می گوید که قبل از COVID-19 "دانشجویان بین المللی در کانادا بودند کمک 22 میلیارد دلار در سال به اقتصاد و حمایت از برخی 1,70,000 کانادا شغل".

در مقابل استدلال های بسیاری در هند و کانادا جامعه این دانش آموزان در حال سرقت شغل از مردم محلی است.

"انجمن کارفرمایان ترجیح می دهند دانش آموزان هندی به دلیل آنها در حال آماده به کار به مدت پنج تا هفت دلار در هر ساعت برابر دستمزد اجباری از 14 دلار در ساعت است. آنها را به پول نقد. علاوه بر این بسیاری از آنها کار بسیار بیش از 20 ساعت اجازه هفتگی تحت مجوز کار. به همین دلیل است که بسیاری از unexpressed خشم در برابر آنها" گفت: هند و کانادا آموزش و پرورش, مشاور که نمی خواهید به توان نام برد.

از $2,000 سود ماهانه برای دانشجویان خارجی را طی چهار ماه. IANStinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن