مغلوب ساختن پیشی جستن دودی اعتماد به نفس گرفتن دوباره انتخاب می گوید قریب به اتفاق اکثریت خاموش با او

واشنگتن ژوئن 28 رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تراوش اعتماد به نفس از پیروزی د

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

واشنگتن ژوئن 28

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یکشنبه تراوش اعتماد به نفس از پیروزی در نوامبر 3, انتخابات این ادعا که قریب به اتفاق اکثریت خاموش است با او.

رئیس جمهور جیر آمد خود را به عنوان رقیب دموکرات جو بایدن بوده است ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در نظرسنجی های اخیر.

ایسنا نظرسنجی منتشر شده در روز پنجشنبه در بر داشت بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن در چند نوسان متحده از جمله 9-نقطه سرب در فلوریدا. فاکس نیوز نظرسنجی همچنین نشان مغلوب ساختن پیشی جستن و گردن و گردن با بایدن در گرجستان تگزاس و کارولینای شمالی است.

پدیدهای است که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر از 9 امتیاز در سراسر کشور با توجه به RealClearPolitics متوسط از نظر سنجی های اخیر.

"قریب به اتفاق اکثریت خاموش زنده و سالم است!!! ما پیروزی در این انتخابات بزرگ" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر صبح روز یکشنبه.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تصویری با 'قدرت سفید' شعار و سپس حذف آن

"هیچ کس می خواهد یک کم IQ فرد مسئول در کشور ما و خواب آلود جو است که قطعا یک کم IQ فرد!" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

بایدن پاسخ نمی دهند به مغلوب ساختن پیشی جستن جیر اما خود رهبر حزب نانسی پلوسی ظاهر می شود و از روز جمعه نشان می دهد بحث اصرار داشت که بسیار مهم است به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری.

با این حال او هشدار داد در برابر رای داده است که بایدن در حال حاضر پیشرو در تمام نظر سنجی.

"من معتقدم که ما باید برای قرار دادن یک روز در مقابل دیگری. من هیچ چیز را برای اعطا. فکر می کنم 128 روز بدون اتلاف وقت. هیچ underutilised منابع و هیچ تاسف روز پس از انتخابات" پلوسی گفت: ABC News. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب