مغلوب ساختن پیشی جستن خواستار کاهش سرعت در COVID-19 تست خواستار آن "دو لبه شمشیر'

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده در حال حاضر تست شده 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از کشورهای دیگر است

توسط HONARMANDKHABAR در 2 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده در حال حاضر تست شده 25 میلیون نفر به مراتب بیشتر از کشورهای دیگر است.

"هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد. بنابراین من گفت: من به مردم آهسته تست کردن لطفا" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, که در آن بسیاری از حامیان آنها با پوشیدن ماسک.

یک مقام کاخ سفید گفت که تهمت بود به شوخی در مورد تماس خود را برای کاهش سرعت در تست.

"او به وضوح شوخی. ما پیشرو دنیا در تست و انجام شده 25 میلیون + در تست" این مقام گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اقدامات خود را در مسدود کردن مسافران از چین و اروپا کمک کرده بود نجات "صدها هزار نفر از زندگی است." اما او گفت: "رادیکال های جعلی اخبار" رسانه ها داده نشده بود او اعتباری برای انجام آنچه که او به نام "فوق العاده شغل" در پاسخ به شیوع بیماری.

در واقع چندین ایالت آمریکا گزارش نگران کننده خوشه در coronavirus عفونت نرخ به طور عمده در جنوب و غرب به عنوان تهمت خطاب امریکا بزرگترین داخل سالن گردهمایی در ماه.

کارشناسان بهداشت می گویند گسترش آزمایش های تشخیصی حساب برای برخی از, اما نه همه از این رشد بوده است. آنها همچنین آن را به یک ابزار کلیدی در مبارزه با گسترش این بیماری که تا به حال شناسایی شده است در حداقل 2.23 میلیون نفر در سراسر ایالات متحده به عنوان روز.

COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus کشته شدن بیش از 119,000 آمریکایی ها تا به امروز با توجه به رویترز' چوب خط حساب کردن در حال اجرا. نصب حجم عفونت بالا بردن بستری شدن در بیمارستان در بعضی از نقاط.

در اظهارات خود تهمت استفاده از واژه هایی مانند "کونگ آنفولانزا" virus "ویروس چینی" برای اشاره به COVID-19. "این نام را می شود بیشتر و بیشتر از چین به عنوان مخالف خواستار آن چینی, ویروس," او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به شیوع است sapped محبوبیت خود را.

رئیس جمهور ایالات متحده در ابتدا به اخراج تهدید coronavirus و sparred با دولت فرمانداران به عنوان آنها سعی کردند به سرعت گسترش آن. خود را تصویب رتبه بندی کاهش یافته است در هفته های اخیر و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در حال حاضر 13-نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هفتاد و شش درصد از آمریکایی ها باقی می ماند نگران گسترش COVID-19 با توجه به آخرین رویترز/ایپسوس نظرسنجی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب