بیست سال در ژاپن, دولت, دیجیتال, جاه طلبی هنوز در گیر انبوهی از کاغذ

در حالی که توکیو ساخته شده است که "انتقال دیجیتال" اصلی آن سیاست تخته این تغییر ممکن است ثابت کند تا به آسانی

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

در حالی که توکیو ساخته شده است که "انتقال دیجیتال" اصلی آن سیاست تخته این تغییر ممکن است ثابت کند تا به آسانی به عنوان بوروکرات های مختلف از وزارتخانه ها هنوز هم قادر به نگه teleconferences با هم و کمی کار اداری انجام می شود آنلاین.

تحلیلگران می گویند فقدان دولت دیجیتال شدن دستگاه می تواند به کاهش انگیزه برای بخش خصوصی برای رفتن به دیجیتال در یک ضربه به ژاپن در تلاش برای افزایش بهره وری است.

"عدم دیجیتال سرمایه گذاری توسط دولت است که مانع بهره وری و بهره وری در بخش خصوصی گفت: Takuya Hoshino ارشد اقتصاد در دای-ایچی زندگی موسسه تحقیقات.

در اواسط سال استراتژی سیاست دولت قول داد برای سرعت بخشیدن به دیجیتال شدن دستگاه از آن منسوخ شده دولت است که تاخیر در تحویل پرداخت نقدی برای کمک به شهروندان آب و هوا این بیماری همه گیر.

خیلی از این مشکل ناشی از ژاپن اولویت برای کاغذ اسناد و مهر و موم برای تصویب در ادارات دولتی.

"کاغذ اسناد و مهر و موم هنوز هم شایع است. سیاستمداران که من در برخورد با هم ترجیح می دهند چهره به چهره جلسات" یک مقام دولتی به رویترز گفت به شرط ناشناس ماندن.

اضافه کردن به آن دیجیتال گلایه ژاپن است را به صورت عمودی ساختار بوروکراسی: هر وزارتخانه و همچنین دولت های محلی برای مثال خود را توسعه داده اند یک سیستم کامپیوتری است که سازگار با هر یک از دیگر.

در حال حاضر هر وزارت خود را توسعه داده است شبکه LAN با فروشندگان مختلف ساخت آن را دشوار است به نگه تلفنی با یکدیگر به دلیل تفاوت در خود را بر روی خط سیاست امنیتی یک دفتر هیئت دولت مسئول آن استراتژی که کاهش یافته بود به نام به رویترز گفت.

در ژاپن کمتر از 12 درصد از کار اداری است معامله آنلاین, با توجه به, ژاپن, موسسه تحقیقات.

به طور کلی, آن می تواند هزینه های دولت 323 میلیون ساعت کار در هر سال اگر آن را نشانی از رفتن نیست, دیجیتال, ترجمه به هزینه های پرسنل از نزدیک به 8 میلیارد دلار دولت اصلاحات نظارتی پنل تخمین زده می شود در یک گزارش منتشر شده در ماه جولای سال گذشته است.

دیجیتال اشکالاتی به دروغ به ژاپن را به عنوان یکی از جهان پیشرو با تکنولوژی بالا ملل - در واقع جهان سوم بزرگترین اقتصاد جهان رتبه 23 در میان 63 کشورهای عقب مانده در پشت برخی از کشورهای آسیایی مانند سنگاپور و کره جنوبی و چین در یک نظرسنجی که توسط سوئیس فکر می کنم تانک آی دیجیتال رقابت است.

آخرین OECD دیجیتال چشم انداز اقتصاد قرار دادن ژاپن در بالاترین رتبه در میان 31 کشور در خط روش تنها با 5.4 درصد از شهروندان استفاده از برنامه های کاربردی دیجیتال در دفاتر, راه, زیر, دانمارک, استونی و ایسلند در حدود 70 درصد است.

Yamanaka Kihara سابق وزارت مالیه رسمی که در حال حاضر به عنوان حزب حاکم معاون مسئول سیاست گفت: جوان بوروکرات بودند در حال اجرا در اطراف با یک توده ای از اسناد و مدارک کارفرمایان به دنبال' مهر و موم برای تصویب هنگامی که او با وجود بیست سال پیش.

"آنها در حال انجام تقریبا همان در حال حاضر."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن