Uday Kotak به فروش 2.83% سهام در Kotak Mahindra Bank; فروش به بهانه بیش 6,800 تومان cr

با توجه به اصطلاح-ورق معامله خواهد بود 100 درصد ثانویه قرار دادن از طریق شتاب کتاب-ساختمان مسیر.میلیاردر banke

توسط HONARMANDKHABAR در 12 خرداد 1399
Uday Kotak, Kotak Mahindra Bank, RBI, NSE, Kotak Mahindra Finance, latest news on uday kotakبا توجه به اصطلاح-ورق معامله خواهد بود 100 درصد ثانویه قرار دادن از طریق شتاب کتاب-ساختمان مسیر.

میلیاردر banker Uday Kotak است که در حال اجرا در با بانک مرکزی خود را بیش از حد شخصی در برگزاری Kotak Mahindra Bank خواهد شد فروش 2.83 درصد سهام به ارزش بیش از 6,800 تومان کرور روپیه در قرض دهنده در روز سه شنبه.

سهام فروش خواهد کمک به پایین آوردن سهام خود را در این کشور چهارمین بخش خصوصی وام دهنده به RBI موظف 26 درصد است. یک منبع آگاه گفت: توسعه PTI که خطر رقت انجام خواهد شد از طریق قرار دادن خصوصی از طریق یک بلوک معامله در ژوئن 2.

اخبار مرتبط

"Uday Suresh Kotak را به فروش 56 میلیون سهام عدالت یا 2.83 درصد از سهام بانک را از طریق بلوک معامله شد. پس از رقت های شخصی خود را نگه داشتن پایین خواهد آمد به 26.1 درصد از 28.93 درصد در حال حاضر" طبق اصطلاح ورق.

این حرکت را نیز به ارمغان بیاورد پرده پایین در یک بن بست طولانی بین رگولاتور و بانک بیش از این موضوع که او را دیدم کشیدن RBI به دادگاه عالی بمبئی در ماه دسامبر سال 2018 است.

تحت توافق Kotak رسیده بود با RBI این ژانویه او هم تا 17 اوت سال 2020 به پاره مروج/پروموتر گروه از سهام که در حال حاضر در 28.93 درصد است.

قیمت باند برای به اشتراک گذاری فروش ثابت شده است در Rs 1,215 به تومان 1,240 هر کدام. فروش را واکشی تومان 6,804 کرور در پایان پایین تر از قیمت باند و Rs 6,944 کرور در بالا پایان ترم ورق گفت.

در انتهای فوقانی پیشنهاد قیمت در تخفیف از 0.7 درصد به دوشنبه قیمت بسته شدن از Kotak Mahindra Bank سهام در NSE. که در مقایسه با پایان پایین تر تخفیف 2.7 درصد است. آن اضافه شده است.

در روز دوشنبه انبان به دست اورد نزدیک به 2 درصد به تومان 1,248.40 در NSE. در BSE آن به پایان رسید در Rs 1,251.90 تا 2.30 درصد با بازار capitalisation تومان 2,39,588.62 کرور در یک روز زمانی که Sensex بسیج 2.71 درصد است.
از طریق فقط-نتیجه QIP مسئله به ارزش 7,000 تومان کرور روپیه پروموتر برگزاری در بانک پایین آمد توسط یک ذره بیش از 1 درصد از 29.8 درصد است.

این منبع تصریح کرد که QIP نبود که برای سهام رقت هر چند. با توجه به اصطلاح-ورق معامله خواهد بود 100 درصد ثانویه قرار دادن از طریق شتاب کتاب-ساختمان مسیر.

Kotak ثروتمندترین بانکدار در آسیا است مدیر عامل Kotak Mahindra Bank. Uday Kotak منصوب مورگان استنلی گلدمن ساکس و Kotak اوراق بهادار به عنوان مشاوران به مقابله" با توجه به واژه نامه.

"هدف گذاری در فروش است برای کمک به بانک برای پیشرفت به سوی انطباق با RBI نیاز کاهش پروموتر است و برگزاری در بانک به 26 درصد از بانک پرداخت تا حقوق صاحبان سهام سرمایه توسط 17 اوت سال 2020" اصطلاح ورق گفت.

یک e-mail فرستاده شده به Kotak Mahindra Bank سخنگوی نمی استخراج هر پاسخ. تاجر بانکداران نیز نمی تواند رسید بلافاصله برای نظر. در تاریخ 30 ژانویه سال 2020 این بانک گفت: RBI موافقت کرده و به پیشنهاد خود را برای کاهش مروج سهم به 26 درصد از آن پس 29.9 درصد بیش از شش ماه است که در ماه ژوئن.

آن همچنین گفت پروموتر را حق رأی خواهد بود در پوش 20 درصد پرداخت می شود تا رای گیری سرمایه تا 31 مارس سال 2020 خواهد بود و بیشتر در پوش 15 درصد موثر در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است.

این بانک نیز گفت که به عنوان بخشی از حل و فصل با RBI مروج خواهد خرید نیست هر بیشتر پرداخت می شود تا رای گیری سهام عدالت تا سهام خود را به 15 درصد است.

پس از این توافق RBI بانک خارج آن حکم دادخواست از دادگاه عالی بمبئی. در فوریه 18, RBI اعطا تصویب نهایی برای حل و فصل هر دو طرف.

Uday Kotak کشیده تنظیم کننده به دادگاه پس از RBI زده پیشنهاد خود را در ماه اوت سال 2018 به موضوع همیشگی و غیر قابل تبدیل اولویت سهام مطابق با پروموتر سهام هنجارهای.

تاسیس در سال 1985 Kotak Mahindra گروه نیز به سهم broking سرمایه گذاری و بانکداری و بیمه و دارایی بازسازی کسب و کار و وجوه متقابل. این بانک تاسیس شد و در فوریه سال 2003 پس از RBI صدور مجوز بانکی به Kotak Mahindra امور مالی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de