Uddhav Thackeray و Piyush Goyal درگیر شدن در یک جنگ تلخ از کلمات بیش از Shramik قطار ویژه

Uddhav Thackeray متهم و راه آهن از ارائه به اندازه کافی Shramik قطار ویژه, دعوت تیز ملامت از Piyush Goyal.سیاس

توسط HONARMANDKHABAR در 5 خرداد 1399
Shramik Special trains news, migrant trains newsUddhav Thackeray متهم و راه آهن از ارائه به اندازه کافی Shramik قطار ویژه, دعوت تیز ملامت از Piyush Goyal.

سیاسی ماجراجویی بیش از Shramik قطار ویژه حاضر به مرگ با ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray و راه آهن وزیر Piyush Goyal درگیر شدن در یک جنگ لفظی بر سر این موضوع در روز یکشنبه با شیو سنا ارشد را متهم به راه آهن از ارائه قطار به اندازه کافی به دولت با وجود تقاضا.

در یک آدرس به دولت در روز یکشنبه Thackeray گفت که در حالی که او خواستار 80 مهاجر قطار ویژه هر روز برای دولت به کشتی مهاجران در خانه آن تنها 40.

اخبار مرتبط

Goyal در زمان حفاری در ماهاراشترا سانتیمتر از طریق یک توییت گفت: راه آهن آماده به ارسال به عنوان بسیاری از قطار به عنوان مورد نیاز به دولت ارائه شده آنها نیست "بازگشت خالی باشد". "من امیدوارم که این قطار نمی خواهد که به ترک خالی پس از ورود در ایستگاه مانند آن اتفاق افتاده است قبل از آن. من می خواهم به شما اطمینان دهم که قطار شما نیاز به در دسترس خواهد بود" توییتی Goyal با اشاره به زودتر از مواقع زمانی که مهاجران نه هیئت مدیره قطار ویژه.

Thackeray در سخنرانی خود همچنین گفت که دولت در حال پرداخت 85 تومان کرور روپیه تا کنون نسبت به این قطار.

Goyal در توئیتر خود نوشت: "ما آماده ارائه 125 Shramik قطار ویژه به ماهاراشترا. پس شما باید گفت که شما باید یک لیست آماده است که چرا من درخواست شما لطفا به ارائه همه اطلاعات را از کجا قطار اجرا خواهد شد لیست مسافران با توجه به قطار خود گواهی پزشکی و که در آن قطار برای رفتن به مدیر کل راه آهن مرکزی در ساعت آینده, به طوری که ما می توانیم برنامه ریزی زمان از قطار."

اتحادیه وزیر به دنبال این است تا با یکی دیگر از صدای جیر جیر "متاسفانه از آن شده است 1.5 ساعت اما دولت ماهاراشترا. شده است قادر به ارائه اطلاعات مورد نیاز در مورد فردا برنامه ریزی شده 125 قطار به گرم آهن مرکزی. برنامه ریزی طول می کشد زمان و ما نمی خواهیم با قطار به خالی ایستاده در ایستگاه های پس از آن غیر ممکن است برای برنامه ریزی و بدون جزئیات کامل."

"من امیدوارم که دولت پيشين را به طور کامل همکاری در تلاش های انجام شده برای بهره مندی از کارگران مهاجر" او گفت:.

قبلا Shramik قطار ویژه شد استخوان از مشاجره بین مرکز و ایالات متحده مانند West Bengal, Jharkhand, Chhattisgarh و راجستان با وزیر اشاره کرد که این دولت ها بودند اجازه می دهد کمتر مهاجر قطار می رسند. دولت CMs بیش از حد بیرون آمد تمام اسلحه فروزان و رد اتهامات در توییتر. تاکنون 513 قطار باید خاتمه داده شود با در ماهاراشترا با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط راه آهن.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب